Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

T-servis dodává špičkové kompresory i celé kompresorové stanice

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Kompresory a technika stlačeného vzduchu dnes nachází využití takřka v každém odvětví průmyslu. Pokud i vy potřebujete do svého výrobního provozu anebo jen jako vášnivý kutil kompresor nebo dokonce celou kompresorovou stanici, obraťte se na profesionály z firmy T-servis, kompresory s.r.o. Chrudim.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Špičkové kompresory a kompresorové stanice | foto: T-servis

T-servis, kompresory s.r.o. je společnost s patnáctiletou tradicí, která má za sebou více než šest tisíc úspěšně realizovaných zakázek, a v její nabídce najdete pístové či šroubové kompresory, náhradní díly ke kompresorům, stříkací techniku, vývěvy nebo veškeré pneumatické nářadí a zařízení.

Firma ochotně poradí a pomůže řešit také veškeré problémy s tlakovým vzduchem a technickými plyny. Kompresory, které firma T-servis, kompresory s.r.o. nabízí, se pyšní špičkovou kvalitou. Prim mezi nimi hraje německý výrobce Kaeser.

Špičkové kompresory a  kompresorové stanice

Špičkové kompresory AiRKO

Pro živnostníky a malé firmy, kde postačí pístový kompresor T-servis, kompresory s.r.o. nabízí kompresory rakouského výrobce AiRKO, který své výrobky vyvíjí a montuje v novém výrobním závodě pod Alpami v malebné vesničce Schiedlberg.

Firma AiRKO vznikla odštěpením f.AGRE a vedení společnosti zavedlo výrobu nových profesionálních průmyslových kompresorů. Management se vývojem a výrobou kompresorů zabývá přes čtvrt století, na jejich produkci se tedy můžete stoprocentně spolehnout.

AiRKO se soustředí na pístové kompresory. Jsou buď mazané, které se vyrábí pro průmysl, anebo bezmazné, jež nacházejí uplatnění ve zdravotnictví.

Příznivá cena kompresorů za skvělou kvalitu

Firma T-servis, kompresory s.r.o. je přímým dodavatelem této vyhlášené rakouské značky na český trh. Nabízí přitom různé typy kompresorů AiRKO, které mají výkonnost od 180 litrů za minutu až po 675 litrů za minutu. Poměr mezi kvalitou a pořizovací cenou je přitom pro klienta hodně pozitivní a patří mezi největší přednosti této značky kompresorů.

Ve svém portfoliu má T-servis, kompresory s.r.o. i další značky kompresorů domácích i zahraničních značek jako jsou Mark, Atmos, Almig nebo Schneider.

Kompresory i kompresorové stanice

Profesionálové ze společnosti T-servis, kompresory s.r.o. vám zajistí i montáž kompresorů a celých kompresorových stanic na klíč včetně odvodu a separace kondenzátu.

Stanice zahrnují podle přání zákazníka i další prvky jako například tlakové nádoby, manometry, regulátory, filtry, přimazávače, pojišťovací ventily, armatury, oleje, separátory, sušky vzduchu, rozvaděče či rychlospojky.

Lidé z T-servis, kompresory s.r.o. po instalaci zařízení odborně proškolí váš personál, který bude stroje obsluhovat. Samozřejmostí jsou pravidelné prohlídky strojů, jejich údržba, případně opravy. A to nejen kompresorů, ale celých rozvodů stlačeného vzduchu.

Revize tlakových nádob

T-servis, kompresory s.r.o. nabízí i revize, zkoušky a prohlídky tlakových zařízení, tlakových nádob popř. parních a kapalinových kotlů. Zároveň specialisté provádí i údržbu těchto zařízení v rámci dlouhodobých smluv a na vyžádání změří výkonnost vašich kompresorů, jejich efektivnost a racionalizaci.

Špičkové kompresory a  kompresorové stanice

Firma se zabývá i montáží a opravami průmyslových plynovodů a rozvody technických plynů. Objednat si lze i měření průtoku stlačeného vzduchu a technických plynů.

Detailní nabídku společnosti T-servis, kompresory s.r.o. najdete na jejích webových stránkách www.t-servis.cz, kde si lze zboží objednat v e-shopu.

Navštívit můžete i specializovanou prodejnu v Heřmanově Městci v ulici K Nákli 238.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Další z rubriky

Prague PlayOffs 2018: Vyhrajte dvě vstupenky v hodnotě 7 380 Kč

Prague PlayOffs 2018: Vyhrajte 2 vstupenky v hodnotě 7 380 Kč

Milujete koně? Účastníte se různých parkurových klání? Ať už je vaše odpověď kladná na první či druhou otázku, případně...

Průlom v pohledu na alternativní medicínu

Předání petice na podporu biotroniky do a Senátu Parlamentu České republiky.

Informace o předání petice na podporu biotroniky do Poslanecké sněmovny a Senátu Parlamentu ČR s počtem petentů přes 40...

Zámek Ruegers v Rakousku ožije minulostí

Zámek Ruegers v Rakousku ožije minulostí

První srpnový víkend se příznivci historie, skvělé zábavy, ale i napětí můžou těšit na premiérový 1. ročník...

Najdete na iDNES.cz