Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Symposium InterSystems představilo chytřejší řešení

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Ve dnech 13. a 14. června 2016 se v prostorech prestižního pražského Erbia Congress Centra v City Tower Praha konal již patnáctý ročník mezinárodní konference Symposium InterSystems.

Symposium InterSystems představilo chytřejší řešení | foto: INTERSYSTEMS B.V., ORGANIZAČNÍ SLOŽKA

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Produkty společnosti InterSystems pohánějí jedny z nejdůležitějších aplikací na světě. Špičkové technologie pro správu dat s podporou více databázových modelů a technologie pro strategickou interoperabilitu a analytiku jsou vysoce škálovatelné, interoperabilní a spolehlivé a fungují ve zdravotnictví, finančním sektoru, státní správě a dalších životně důležitých odvětvích ve více než 100 zemích světa. V roce 2015 společnost InterSystems dosáhla obratu 536 milionů dolarů.

Všichni ve společnosti InterSystems se tradičně soustřeďují se na úspěch svých klientů a nabízí jim nepřetržitou technickou podporu i možnosti vyměňovat si navzájem poznatky a zkušenosti. Jednou z takových akcí, na nichž se scházejí uživatelé, aplikační partneři, vývojáři a produktoví manažeři, aby prodiskutovali nové trendy a seznámili se s úspěšnými projekty, jsou právě mezinárodní Symposia InterSystems, která se konají celkem v patnácti zemích.

Odbornému programu konference Symposium InterSystems 2016 v Erbia Congress Centru předcházel slavnostní galavečer, jehož neformální prostředí umožnilo účastníkům navázat celou řadu nových kontaktů.

Vlastní Symposium zahájil senior business development manager InterSystems pro střední a východní Evropu Martin Zubek, který zdůraznil důležitost kvalitních technologií pro obchodní rozvoj každé firmy. Zákazníci dnes požadují stále komplexnější technologie, které jsou schopny adaptovat se na veškeré současné i budoucí potřeby firmy. InterSystems proto považuje za klíč k úspěchu taková řešení a aplikace, které jsou spolehlivé, nekomplikované, konzistentní, výkonné a škálovatelné a přizpůsobitelné v každé situaci.

Paul Grabscheid, viceprezident pro strategické plánování InterSystems, ve své prezentaci zdůraznil, že InterSystems hodlá i nadále nabízet průlomové technologie, které aplikačním partnerům i koncovým uživatelům umožní vytvářet chytřejší řešení. „Chytřejší řešení jsou schopná pracovat s velkými objemy podrobných a úplných dat (rich data), jsou masivně škálovatelná a propojená na všech úrovních,“ uvedl Paul Grabscheid.

Datovou platforma pro chytřejší řešení pak ve svém vystoupení podrobněji představil Bill McCormick, product management director pro databázi Caché. Výkon systémů a dobu odezvy při zpracovávání dat lze výrazně zlepšit tím, že rozšíříme horizontální škálovatelnost, kdy se distribuují činnosti a data. Bill McCormick také zdůraznil, že společnost InterSystems v současnosti jako jediná nabízí podporu pro více databázových modelů, které jsou schopny paralelně pracovat se stejnými daty, a do budoucna hodlá tuto podporu dále rozšiřovat.

V technologicky zaměřené části Symposia Alain Houf, senior sales engineer v InterSystems, předvedl, jak s technologiemi InterSystems vytvářet aplikace, které pohotově reagují na měnící se podmínky ve firmě. Na příkladu společnosti Philips se přítomní mohli přesvědčit, že s produkty InterSystems lze do stávajícího prostředí snadno integrovat například dokumentovou databázi a využít flexibilitu tohoto modelu. Ondřej Hoferek, sales engineer v InterSystems, pak představil možnosti nového portálu pro vývojáře. Účastníci se dozvěděli, jak s tímto portálem učinit vývoj aplikací ještě jednodušším. Bill McCormick poté posluchačům přiblížil práci s vývojovým prostředím (IDE) Atelier, které využívá Eclipse, je otevřené, rozšiřitelné a nezávislé na platformě. Stefan Wittmann, product manager v InterSystems, se věnoval otázce propojení vestavěných zařízení s internetem (IoT) a ukázal, jak začlenit zprávy generované zařízeními do podnikového procesu a využít tuto informaci k vyvolání konkrétní události. Attila Toth, sales engineer, InterSystems, přiblížil práci full-stack vývojáře a moderní způsob takového programování.

Symposium tradičně uzavřela interaktivní část, kterou vedl Daniel Kutáč, InterSystems senior sales engineer, a v níž si účastníci mohli vyzkoušet integraci otevřeného autorizačního a autentizačního protokolu OAuth 2.0 a autentizační vrstvy OpenID Connect.

V případě zájmu o další informace prosím kontaktujte:

Iveta Přidalová

InterSystems

E: iveta.pridalova@intersystems.com

T:+420 244 466 773

O společnosti InterSystems

InterSystems poskytuje informační enginy, které pohánějí jedny z nejdůležitějších aplikací na světě. InterSystems dodává strategické technologie pro zdravotnictví, finanční sektor, státní správu a další životně důležitá odvětví již od roku 1978. InterSystems je soukromá společnost se sídlem v Cambridge v americkém státě Massachusetts a s pobočkami po celém světě. Její software každý den využívají miliony lidí ve více než 100 zemích. Více informací najdete na

InterSystems.com

.

Autor:

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Uspějí české týmy v Evropské lize? Tipér makula80 míří na 676 700 Kč

Uspějí české týmy v Evropské lize? Tipér makula80 míří na 676 700 Kč

Po Lize mistrů i o postup do play off zahrají i tři české týmy v Evropské lize. Plzni a Slavii tipéři věří, naopak Zlín...

Jak vybrat vánoční stromek a jak se o něj starat

Jak vybrat vánoční stromek a jak se o něj starat

Jen málokdo v ČR nemá na Štědrý den ozdobený stromeček. Většina lidí a určitě všechny rodiny s dětmi pak chtějí vánoční...

Ve výběru barvy vozu jsme konzervativní

Ve výběru barvy vozu jsme konzervativní.

I když automobilky nabízejí stále více různých atraktivních barev, zákazníci u nových automobilů nadále nejraději volí...

Další z rubriky

Masarykova střední škola chemická pořádá další den otevřených dveří

Masarykova střední škola chemická pořádá další den otevřených dveří.

Máte doma nadaného mladého chemika, který by si přál najít školu, která ho bude bavit a nabídne mu jistotu zajímavého...

Nový Domov seniorů Říčany vítá první obyvatele

Nový Domov seniorů Říčany vítá první obyvatele.

Domov seniorů Říčany nabízí služby a péči seniorům, ale také osobám postiženým Alzheimerovou chorobou a stařeckou...

Sdíleli jsme elektromobil v Praze

Sdíleli jsme elektromobil v Praze.

Už jste vyzkoušeli elektromobil? A co takhle sdílený e-Golf? Společnosti PRE, CAR4WAY a Porsche Česká republika již...

Najdete na iDNES.cz