Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Symposium InterSystems představilo chytřejší řešení

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Ve dnech 13. a 14. června 2016 se v prostorech prestižního pražského Erbia Congress Centra v City Tower Praha konal již patnáctý ročník mezinárodní konference Symposium InterSystems.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Symposium InterSystems představilo chytřejší řešení | foto: INTERSYSTEMS B.V., ORGANIZAČNÍ SLOŽKA

Produkty společnosti InterSystems pohánějí jedny z nejdůležitějších aplikací na světě. Špičkové technologie pro správu dat s podporou více databázových modelů a technologie pro strategickou interoperabilitu a analytiku jsou vysoce škálovatelné, interoperabilní a spolehlivé a fungují ve zdravotnictví, finančním sektoru, státní správě a dalších životně důležitých odvětvích ve více než 100 zemích světa. V roce 2015 společnost InterSystems dosáhla obratu 536 milionů dolarů.

Všichni ve společnosti InterSystems se tradičně soustřeďují se na úspěch svých klientů a nabízí jim nepřetržitou technickou podporu i možnosti vyměňovat si navzájem poznatky a zkušenosti. Jednou z takových akcí, na nichž se scházejí uživatelé, aplikační partneři, vývojáři a produktoví manažeři, aby prodiskutovali nové trendy a seznámili se s úspěšnými projekty, jsou právě mezinárodní Symposia InterSystems, která se konají celkem v patnácti zemích.

Odbornému programu konference Symposium InterSystems 2016 v Erbia Congress Centru předcházel slavnostní galavečer, jehož neformální prostředí umožnilo účastníkům navázat celou řadu nových kontaktů.

Vlastní Symposium zahájil senior business development manager InterSystems pro střední a východní Evropu Martin Zubek, který zdůraznil důležitost kvalitních technologií pro obchodní rozvoj každé firmy. Zákazníci dnes požadují stále komplexnější technologie, které jsou schopny adaptovat se na veškeré současné i budoucí potřeby firmy. InterSystems proto považuje za klíč k úspěchu taková řešení a aplikace, které jsou spolehlivé, nekomplikované, konzistentní, výkonné a škálovatelné a přizpůsobitelné v každé situaci.

Paul Grabscheid, viceprezident pro strategické plánování InterSystems, ve své prezentaci zdůraznil, že InterSystems hodlá i nadále nabízet průlomové technologie, které aplikačním partnerům i koncovým uživatelům umožní vytvářet chytřejší řešení. „Chytřejší řešení jsou schopná pracovat s velkými objemy podrobných a úplných dat (rich data), jsou masivně škálovatelná a propojená na všech úrovních,“ uvedl Paul Grabscheid.

Datovou platforma pro chytřejší řešení pak ve svém vystoupení podrobněji představil Bill McCormick, product management director pro databázi Caché. Výkon systémů a dobu odezvy při zpracovávání dat lze výrazně zlepšit tím, že rozšíříme horizontální škálovatelnost, kdy se distribuují činnosti a data. Bill McCormick také zdůraznil, že společnost InterSystems v současnosti jako jediná nabízí podporu pro více databázových modelů, které jsou schopny paralelně pracovat se stejnými daty, a do budoucna hodlá tuto podporu dále rozšiřovat.

V technologicky zaměřené části Symposia Alain Houf, senior sales engineer v InterSystems, předvedl, jak s technologiemi InterSystems vytvářet aplikace, které pohotově reagují na měnící se podmínky ve firmě. Na příkladu společnosti Philips se přítomní mohli přesvědčit, že s produkty InterSystems lze do stávajícího prostředí snadno integrovat například dokumentovou databázi a využít flexibilitu tohoto modelu. Ondřej Hoferek, sales engineer v InterSystems, pak představil možnosti nového portálu pro vývojáře. Účastníci se dozvěděli, jak s tímto portálem učinit vývoj aplikací ještě jednodušším. Bill McCormick poté posluchačům přiblížil práci s vývojovým prostředím (IDE) Atelier, které využívá Eclipse, je otevřené, rozšiřitelné a nezávislé na platformě. Stefan Wittmann, product manager v InterSystems, se věnoval otázce propojení vestavěných zařízení s internetem (IoT) a ukázal, jak začlenit zprávy generované zařízeními do podnikového procesu a využít tuto informaci k vyvolání konkrétní události. Attila Toth, sales engineer, InterSystems, přiblížil práci full-stack vývojáře a moderní způsob takového programování.

Symposium tradičně uzavřela interaktivní část, kterou vedl Daniel Kutáč, InterSystems senior sales engineer, a v níž si účastníci mohli vyzkoušet integraci otevřeného autorizačního a autentizačního protokolu OAuth 2.0 a autentizační vrstvy OpenID Connect.

V případě zájmu o další informace prosím kontaktujte:

Iveta Přidalová

InterSystems

E: iveta.pridalova@intersystems.com

T:+420 244 466 773

O společnosti InterSystems

InterSystems poskytuje informační enginy, které pohánějí jedny z nejdůležitějších aplikací na světě. InterSystems dodává strategické technologie pro zdravotnictví, finanční sektor, státní správu a další životně důležitá odvětví již od roku 1978. InterSystems je soukromá společnost se sídlem v Cambridge v americkém státě Massachusetts a s pobočkami po celém světě. Její software každý den využívají miliony lidí ve více než 100 zemích. Více informací najdete na

InterSystems.com

.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Hydroizolační materiály na bázi krystalizace dobře slouží desítky let.
Hydroizolační materiály na bázi krystalizace dobře slouží desítky let

Ochraňte svou stavbu před negativními vlivy vody! Pomohou vám hydroizolační materiály na bázi krystalizace. Aplikovat je můžete na nové, ale i starší betonové...  celý článek

Posíláte eura do zahraničí? Ušetřete za poplatky - využijte Europlatbu.
Posíláte eura do zahraničí? Ušetřete za poplatky - využijte Europlatbu

Pobyt v horském penzionu třeba v Alpách se vám může o stovky korun prodražit. Stačí, když budete peníze za ubytování posílat ze svého účtu na účet majitele...  celý článek

Připravte se na barevný podzim plný zážitků s NOVASOL
Připravte se na barevný podzim plný zážitků s NOVASOL

Dopřejte si během podzimních měsíců poznání moderních i historických evropských velkoměst s řadou unikátních lokalit, technických zajímavostí a kulturních...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.