Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Swim Spa: venkovní koupání po celý rok

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Jste plavci a nechcete se své vášně vzdát, ani když léto skončí? Nemusíte! Existuje ideální bazén pro váš neomezený trénink i koupání celé rodiny. Bazén na celý rok, to je Swim Spa.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Swim Spa: venkovní koupání po celý rok | foto: USSPA, s. r. o.

Vaše plavání se díky termálnímu bazénu s protiproudem nemusí řídit rozmary počasí, ale jednoduše tím, kdy se vám chce. V našich klimatických podmínkách má celoroční koupání neopakovatelné kouzlo. Ne nadarmo považuje většina majitelů Swim Spa za nejatraktivnější období pro koupání právě tu chladnější část roku. Ani vy už nemusíte plavky na zimu uklízet.

Swim Spa: venkovní koupání po celý rok

Efektivní celoroční využití zajišťuje nejen izolační systém, ale také výkonná technologie včetně rozvaděče s funkcí Smart Winter mode, posilující ochranu proti zamrznutí. Zásadním prvkem izolačního systému je termokryt chránící vodní hladinu a minimalizující energetické ztráty.

Náklady

na provoz venkovní Swim Spa po celý rok jsou nižší než náklady běžného bazénu za čtyři měsíce.

Udržovat vodu ve Swim Spa v létě např. na 30 °C nestojí téměř nic, v zimě je standardní teplota venku umístěné Swim Spa 38 °C. 

Jinými slovy – provozovat Swim Spa po celý rok v exteriéru je levnější a jednodušší než provozovat klasický bazén podobných rozměrů pouhé čtyři měsíce v roce. I proto je Swim Spa vyhledávanou alternativou klasických bazénů, které v mnoha směrech předčí.

Plavání je velmi šetrný způsob udržování kondice. Cvičení a plavání zejména v teplé vodě působí pozitivně na kardiovaskulární systém a pohybové ústrojí, osvědčuje se i při rehabilitaci. O radosti dětí z řádění v příjemně teplé vodě asi není třeba dlouze vyprávět. Bonusem obzvláště zimního koupání je pro všechny posílení imunitního systému.

Swim Spa: venkovní koupání po celý rok

Doplňte svoji Swim Spa také o vířivku

Swim Spa je možné doplnit o vířivku a spojit tak sport s regenerací. Originální sestava plavecké Swim Spa s přídavnou Combi Spa je dokonalým relaxačním centrem.

Zatímco ve Swim Spa plavete a cvičíte ve vodě o teplotě podle sezony, ve vířivce Combi Spa si po sportu nerušeně odpočinete v prostředí ideálním pro hydroterapii.

Kvalitní Swim Spa se vyznačují dlouhou životností. Samotná skořepina bazénu je tvořena akrylátem. Jde o neporézní materiál zaručující stálobarevnost a snadnou údržbu. 

Vybrat si můžete třeba atraktivní perleťové provedení, které vám zajistí krásnou tyrkysově modrou vodu. Stačí už jen vybrat to nejlepší místo s pěkným výhledem, který zážitek z relaxace doladí. 

Swim Spa není třeba zastřešovat. Záleží na vašich prostorových možnostech. Swim Spa může být jednoduše usazena na betonovou desku nad terén, v tom případě bývá dodávána v opláštění, tzv. kabinetu. Možné je ale i částečné nebo plné zapuštění do země, což je nejoblíbenější způsob instalace.   

Dbejte na kvalitu, nakupujte pouze u profesionálů

Tak jako i u jiných produktů existují na trhu nabídky různých úrovní včetně laciných čínských řešení vydávaných mnohdy za kanadské, americké, či švédské. Vybírejte obezřetně. Swim Spa je investicí na několik desítek let, proto stejně jako třeba u automobilů je důležité mít jistotu v podobě profesionálního poradenství, záručního a pozáručního servisu, dostupnosti náhradních dílů a odpovídající poprodejní péče. 

Na českém trhu se můžete spolehnout na domácího výrobce špičkových vířivek USSPA.

Tato rodinná společnost již více než 19 let vyrábí vířivky a Swim Spa prvotřídní kvality s výjimečným designem. USSPA klade důraz na osobní přístup, individuální řešení a odborný servis. Přesvědčit se můžete v kterémkoliv z showroomů – v Praze, Brně a sídle firmy.

V září můžete navíc využít jedinečnou zvýhodněnou nabídku na všechny typy vířivek a termálních bazénů USSPA. Objednejte si katalog se speciálním ceníkem ještě dnes.

Více informací o Swim Spa a výrobci USSPA najdete na www.usspa.cz.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Jak najít zaměstnance do online marketingové společnosti?

Tým netpromotion hledá další profesionály, dbá na recenze. Foto: netpromotion...

Podle dostupných údajů Českého statistického úřadu nezaměstnanost neustále klesá. V závěru listopadu spadla na 3,5 %....

Komerční banka radí s platbami na konci roku

Komerční banka radí s platbami na konci roku

V rámci tradičního předvánočního shonu byste neměli zapomenout na běžné úkony, jako jsou například platby faktur za...

Noblesní Vánoce a Silvestr zažijete v Hotelu Paříž Praha

Noblesní Vánoce a Silvestr zažijete v Hotelu Paříž Praha

Čas sváteční by měl být o pohodě a zklidnění. Odložte proto starosti stranou, nalaďte se na vánoční notu a představte...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz