Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Svoje břemena naložte na špičkové jeřáby FERRO OK a vše bude lehčí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost FERRO OK se sídlem na Radlíku se od svého vzniku v roce 1992 zařadila mezi výrobce jeřábů, kteří na trhu dodávek těchto zařízení v České republice zaujímají přední místo.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Svoje břemena naložte na špičkové jeřáby FERRO OK a vše bude lehčí | foto: FERRO OK, s.r.o.

Špičkové jeřáby FERRO OK oceňují i v zahraničí - dodávky směřovaly do Ruské federace (Saratov, Kamyšin, Briansk a Rostov na Donu), na Slovensko (závod Tatramat v Popradu), do Německa a Egypta.

Kvalitní jeřáby a ocelové konstrukce za příznivé ceny

Ale FERRO OK nejsou jen jeřáby - druhý výrobní pilíř tvoří ocelové konstrukce. Firma se orientuje především na halové konstrukce a jeřábové dráhy.

V uplynulých letech však byly kromě těchto druhů konstrukcí realizovány významné dodávky ocelových konstrukcí především do SRN, jako např. zastřešení areálu Fachhochschule v Bonnu, schodišťové věže pro SIEMENS a ocelovou konstrukci betonážního vozíku pro DYWIDAG.

Společné mají jedno - špičkovou kvalitu díky technologickým inovacím a stále dokonalejším komponentům, vysokou spolehlivost i v náročných podmínkách, bezproblémový provoz s nízkými náklady na údržbu po celou dobu provozu, příznivou cenu, řešení zákazníkovi na míru, montáž, zajištění servisu a potřebných revizí.

Firma FERRO OK je držitelem certifikátu jakosti dle ČSN EN ISO  9001:2009 s jeho přílohou dle ČSN EN ISO 3834-2:2006 o splnění požadavků na jakost při svařování, certifikátu provádění ocelových konstrukcí podle ČSN EN 1090-2 a také Velkého průkazu způsobilosti pro výrobu, dílenskou a staveništní montáž ocelových konstrukcí dle DIN 18800-7 , DIN 4132, DIN 15018.

Má oprávnění ITI ČR pro opravy, montáže, revize a zkoušky zdvihadel a jeřábů na území České republiky i  oprávnění TI SR pro opravy a montáže na území Slovenské republiky.

Jeřáby a ocelové konstrukce jsou firemním stříbrem FERRO OK

FERRO OK: to jsou jeřáby, ocelové konstrukce i služby

Mostové jeřáby do 16 000 kg a rozpětím až 100 metrů či portálové  nebo poloportálové, jeřáby jednonosníkové nebo dvounosníkové, jednonosníkové s bočním vedením, otočné sloupové, podvěsné s pojezdem po dvou nebo třech drahách, jeřáby do výbušného prostředí, podvěsné drážky s kladkostrojem. Výrobní program jeřábů hýří paletou možností.

Jeřáby FERRO OK jsou navrhovány dle individuálních potřeb a požadavků zákazníka s možností volby několika výkonových parametrů a výbavy. V nabídce je i vyprojektování, výroba, montáž i rekonstrukci ocelových jeřábových drah, včetně dodávky napájecích trolejí podle požadavků, modernizace jeřábů od zvýšení nosnosti až po instalaci dálkového ovladače.

Pro projektanty stavebních a technologických objektů - především však pro projektanty ocelových konstrukcí - nabízí firma FERRO OK úzkou spolupráci při řešení návazností mostových jeřábů na konstrukci objektu spočívající ve stanovení základních rozměrů jeřábu, zatěžovacích údajů, ceny a dalších důležitých informací.

Podrobné informace o společnosti FERRO OK s.r.o., nabídce jeřábů, ocelových konstrukcí, služeb i referencí najdete na internetové adrese www.ferro-ok.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Další z rubriky

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Až dva miliardy řádků dat, možnost pokročilého vyhodnocování dat v čase z různých zdrojů, snadná vizualizace do všech...

Průlom v pohledu na alternativní medicínu

Předání petice na podporu biotroniky do a Senátu Parlamentu České republiky.

Informace o předání petice na podporu biotroniky do Poslanecké sněmovny a Senátu Parlamentu ČR s počtem petentů přes 40...

Sedm tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

7 tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

Ty tam jsou doby, kdy dovolená do zahraničí byla pro mnoho lidí pouhým snem. Stále častěji cestujeme za naše hranice a...

Najdete na iDNES.cz