Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Svěží příroda a odpočinek pro tělo i duši? Jeďte v létě na chalupu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Letní dny se mohou stát utrpením betonové džungle ve městě, nebo pohodovým časem vůní dřeva a trávy, čistého koupání, času na odpočinek, zábavu a poznávání, to vše třeba v soukromí chat a chalup.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Odpočinek pro tělo i duši, to jsou chaty a chalupy v létě. | foto: e-Chalupy.cz

Chaty a chalupy jsou skvělým řešením pro letní dovolenou či pro víkend, na který se budeme těšit už od pondělí. S blízkou osobou, dětmi nebo skupinou přátel, pokud stojíme o opravdový odpočinek ale i dobrodružství.

Už víte s kým, zhruba za kolik, ale hledáte inspiraci kam? Zkuste nahlédnout do katalogu chat a chalup na léto - široký výběr ubytování ve všech částech republiky ale i na Slovensku. Od rodinného zázemí, romantiky, soukromí a klidu až po luxusní pobyty, moderní apartmány a centra turistických atrakcí. K výběru jsou termíny od konce června do začátku září.

chata 2

Do všech koutů Čech, Moravy i Slezska

Národní parky, kulturní památky, hrady, stylové jídlo i ubytování, lákavá restaurační zařízení, nové zážitky, sport, koupání - podsekce katalogu pokrývají celou republiku, vyberte si, kam vás to letos táhne. Hory a kopce - to nejsou jen Krkonoše, Jeseníky, Šumava, ale i Beskydy, Vysočina, Hostýnské vrchy nebo Bílé Karpaty.

Oceníte výjimečný ráz rekreační oblasti? Pak doporučujeme Jižní Čechy, České Švýcarko, Valašsko, Slezsko nebo Jižní Moravu a Pálavu. Dokonce i v okolí Prahy lze nalézt výběr chat a chalup. Podívejte se na přehled oblastí pro letní dovolenou.

Chaty a chalupy u vody nebo s bazénem

Náš tip:

Při oslovení majitele chaty či chalupy s požadavkem na rezervaci letního termínu nezapomeňte napsat, zda půjde o pobyt s dětmi, s přáteli nebo jen ve dvou, případně že sebou berete pejska apod. Urychlíte tím další komunikaci.

Pokud je vaší prioritou "někde u vody", zcela souhlasíme. Jde přece o letní dovolenou. Podívejte se na seznam vodních nádrží s výběrem chat, chalup a dalších ubytovacích kapacit kolem nich. A pokud se vodní plocha poblíž zrovna nenachází, stačí vybrat ze široké nabídky objektů s bazénem nebo venkovní vířivkou.

Chaty a chalupy na poslední chvíli

Když už je sezóna v plném proudu, ty nejzajímavější chaty a chalupy již nemusí být k dispozici. Nicméně každý přístup má své výhody a Vy tak můžete pořídit pobyt levněji: mrkněte na sekci Last minute.

A pokud jste léto již promeškali, nevadí, chaty a chalupy jsou pro vás připraveny i na podzimní houbaření, zimní sezónu nebo Silvestr, porozhlédněte se na e-Chalupy.CZ, přejeme hezkou a příjemnou dovolenou.

chata
Autor:

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

„Počet zasažených lokalit se zvyšuje, klíšťata jsou i v městských parcích, v lesích, na loukách, ale i na horách, tam,...

Další z rubriky

Užijte si prodloužený víkend v Tropical Islands

Užijte si prodloužený víkend v Tropical Islands

Toužíte po exotické dovolené, ale stačí vám k odpočinku třeba jen pár dní a nechce se vám za dovolenou pro celou rodinu...

Malá částka za pojištění v cizině je při úrazu a nemoci dobře zúročena

Malá částka za pojištění v cizině je při úrazu a nemoci dobře zúročena

Jednodenní pracovní cesta, víkendový pobyt či týdenní dovolená za hranicemi České republiky by se cestovatelům mohla...

Dovolená snů na ostrově Mauricius

Mauricius

Zamilované páry, rodiny s dětmi, party kamarádů či nadšení golfisté. Ti všichni si přijdou na své na Mauriciu, který je...

Najdete na iDNES.cz