Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Svěží energie žije v ELIMON

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Uplynulo již několik pátků, kdy jsme vstoupili do nového kalendářního roku, který je pro společnost ELIMON a.s. úzce spojen se dvěma jedničkami, které vyjadřují 11 let jejího úspěšného působení na energetickém trhu. ELIMON nabízí kompletní nabídku služeb a přináší svěží energie do vašich domovů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Svěží energie žije v ELIMON | foto: ELIMON

Pro celkovou představu širokého záběru služeb, které společnost ELIMON nabízí, můžeme kromě klasické dodávky elektřiny a plynu za nejnižší ceny na trhu jmenovat i služby, které spolu tvoří spojené nádoby.

Komplexní nabídka služeb:

  • kvalitní zákaznický servis, profesionální přístup,
  • výroba elektřiny, výkup elektřiny,
  • monitoring a analýza spotřeb elektřiny, plynu a tepla, lokalizování ztrát,
  • provozování tepelného hospodářství - dodávka tepla, správa a revize kotelen,
  • správa nemovitostí se zajištěním energetického managementu, včetně administrativy, spojené s rozúčtováním na jednotlivé subjekty,
  • energetický audit a energetické poradenství.

Úspora energií v domácnosti či firmách je velmi důležitá, protože každý spotřebitel za energie vynakládá nemalé finanční prostředky. Nicméně energetický trh zaznamenal v loňském roce celkové nasycení a odběratelé energií už jen výjimečně mění svého stávajícího dodavatele. O spokojenosti zákazníků se společností ELIMON svědčí fakt, že zákazníky neztrácí. Osobní přístup, rychlé a zodpovědné řešení problémů a požadavků zákazníka a samozřejmě levná svěží energie je to, co zákazníkům vyhovuje.

Svěží energie pro domácnosti, podnikatele, obce i nadnárodní společnosti

Dodávka Svěží energie společnosti ELIMON se v loňském roce rozšířila nejen o domácnosti, ale zejména o zákazníky, kteří se řadí mezi malé a střední podnikatele. Byla zahájena dodávka energií nejen v rámci národních a nadnárodních společností, ale také do měst a obcí České republiky. Právě orientace na tyto odběratele je novým zásadním krokem v rozvoji společnosti ELIMON.

„Naše prodejní cesta směřuje k rozvoji prodeje energií malým a středním firmám a také obcím. Především pro tyto nové zákazníky jsme vytvořili interní a externí prodejní síť obchodních reprezentantů, včetně regionálních manažerů. V nabídce našich služeb nevyužíváme nekalých způsobu podomního prodeje a přistupujeme k zákazníkům především jako k individualitě,“ sděluje ředitel společnosti Luděk Hora a dodává:

„Pro maximální rozšíření naší Svěží energie mezi nové zákazníky dlouhodobě spolupracujeme s několika obchodními partnery, prostřednictvím nichž dáváme zákazníkům vždy něco navíc. Například „AKCE UŠETŘETE S NÁMI 4X“, kdy ve spolupráci se společností OMKO zákazníci získávají slevu na LED žárovky a LED osvětlení. Současně však zákazníci společnosti OMKO, kteří se rozhodnou pro dodávku energií prostřednictvím společnosti ELIMON, budou odebírat energie za zvýhodněné ceny.“

Vize produktové řady Svěží energie

Jedenáctileté výročí působení společnosti ELIMON na energetickém trhu je především spojeno s nabídkou nové produktové řady Svěží energie. Svěží energie navíc splňuje dvě základní vize, podle kterých se společnost ELIMON řídí. První je, že nabízí dodávku energií šitých na míru každému zákazníkovi. Důvěra zákazníka v produkt „Svěží energie“ je zásadním prvkem její nabídky. Zákazník získá možnost výběru produktu dle vlastní potřeby, přičemž za zvolenou cenu obdrží maximální zhodnocení kvality a ceny nabízených služeb.

Naplnění druhé vize je spojeno se skutečností, že zaměstnance „musí práce bavit“. V případě, že zaměstnance práce baví a naplňuje, pak jsou schopni a ochotni rychle a zodpovědně řešit problémy a požadavky zákazníka. V průběhu jednání se zákazníkem se však nesoustředí jen na aktuální situaci, ve které se zákazník nachází, ale snaží se předvídat a reagovat na požadavky, se kterými se jejich zákazník může setkat v budoucnu.

Krátce řečeno, pokud svěží energie proudí mezi zaměstnanci, pak jsou schopni ji předat i svým zákazníkům. Všichni zaměstnanci dodržují etický kodex a desatero klientského přístupu. ELIMON si přeje a děláme maximum proto, aby svěží energie protékala v co možná nejvíce domácnostech a firmách jejích stávajících a potenciálních zákazníků.

Už samotný název společnosti ELIMON má v sobě zakódovanou strategii a současně vyjadřuje a spojuje výhody všech svěžích produktů:

E-nergie bez skrytých poplatků pro každou domácnost a firmu

Pokud se rozhodnete odebírat Svěží energie od společnosti ELIMON, budete vědět již od začátku přesnou cenu, která bude obsahovat samotnou dodávku energie, poplatek za distribuci a všechny ostatní poplatky.

L-evné energie s úsporou až několik tisíc korun ročně

Zjistěte snadno a rychle, kolik díky dodávce levné Svěží energii ušetříte. Neváhejte a kontaktujte zákaznickou linku tel.: Ústí n. L. 474 720 240, Praha 220 512 422 nebo prostřednictvím e-mailu: info@elimon.cz. Více informací se také dozvíte na webových stránkách společnosti ELIMON.

I-ndividuální přístup k vašim požadavkům

Velký důraz klade společnost ELIMON a.s. na zákaznický servis a na řešení všech požadavků zákazníků. Díky dodávkám Svěžích energií můžete vždy očekávat individuální přístup.

M-ožnost uzavření smlouvy na dobu určitou i neurčitou

Nechcete se vázat? Právě pro vás je tu možnost dodávky Svěží energie na dobu neurčitou. Chcete naopak získat dlouhodobou jistotu se Svěží energií, pak využijte dodávky Svěží energie po dobu 12, 24 nebo 36 měsíců bez toho, abyste se museli obávat zvyšování ceny za vyúčtování energií.

O-odměny, bonusy, slevy pro nové a stávající klienty

Všichni zákazníci odebírající Svěží energii se můžou těšit na odměny a celou řadu milých překvapení. Jednou z nich je finanční odměna za získání nového zákazníka.

N-áležitosti spojené se změnou dodavatele zařídíme za vás

Změna dodavatele energií probíhá jednoduše a dá se shrnout do tří základních kroků. Prvním je vytvoření nezávazné kalkulace s vyčíslením roční úspory oproti stávajícímu dodavateli. Druhým krokem je sepsání smlouvy a zajištění dodávek Svěžích energií on-line z pohodlí domova. V případě potřeby vám zaměstnanci ELIMON rádi pomohou nebo zašlou předvyplněnou smlouvu. Třetím a posledním krokem je odeslání podepsané smlouvy na společnost ELIMON, která zahájí proces změny dodavatele, a vy se můžete začít těšit na levnější Svěží energie.

ELIMON pomáhá malým sportovcům

Společnost ELIMON by ráda vnesla svěží energii nejenom do energetiky. A protože děti jsou největší energií smyslu našeho života, rozhodli jsme se podle hesla „Ve zdravém těle, zdravý duch“ podporovat malé i velké sportovce. Biatlonový tým z Horních Strakor se pyšní umístěním na předních příčkách a prvními medailemi. Také FCS Tygříci z Ústí nad Labem mají nejeden úspěšný zápas za sebou a těší se na další sportovní výsledky.

Zaměstnanci ELIMON nezapomínají ani na svěží energii, kterou jim všem přináší kultura v podobě relaxace a odpočinku. Podporují řadu kulturních akcí a setkávají se na nich se svými zákazníky a partnery.

Vychutnávejte si Svěží energii ELIMON i nadále.

Děkujeme všem našim zákazníkům za jejich důvěru a potvrzujeme, že jsme tady stále pro vás.

Více informací o společnosti ELIMON najdete na www.elimon.cz.

Autor:

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Další z rubriky

Léty budovaná síť přepravních linek Gebrüder Weiss

Léty budovaná síť přepravních linek Gebrüder Weiss

Historie společnosti Gebrüder Weiss sahá více než 500 let zpět. Proto i síť přepravních linek je budována již po...

Jaké všechny produkty Abbkine nabízí společnost BIOGEN Praha?

Jaké všechny produkty Abbkine nabízí společnost BIOGEN Praha?

Kvalitní produkty Abbkine nabízí na českém trhu společnost BIOGEN Praha. V její nabídce najdete labeling kity,...

TOP HOTEL Praha nabízí vše od ubytování až po prostory pro vaše akce

TOP Kongresová hala

Na Praze 4 najdete pouhých osm kilometrů jižně od centra města, avšak s výbornou dopravní dostupností, čtyřhvězdičkový...

Najdete na iDNES.cz