Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Svěží energie žije v ELIMON

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Uplynulo již několik pátků, kdy jsme vstoupili do nového kalendářního roku, který je pro společnost ELIMON a.s. úzce spojen se dvěma jedničkami, které vyjadřují 11 let jejího úspěšného působení na energetickém trhu. ELIMON nabízí kompletní nabídku služeb a přináší svěží energie do vašich domovů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Svěží energie žije v ELIMON | foto: ELIMON

Pro celkovou představu širokého záběru služeb, které společnost ELIMON nabízí, můžeme kromě klasické dodávky elektřiny a plynu za nejnižší ceny na trhu jmenovat i služby, které spolu tvoří spojené nádoby.

Komplexní nabídka služeb:

  • kvalitní zákaznický servis, profesionální přístup,
  • výroba elektřiny, výkup elektřiny,
  • monitoring a analýza spotřeb elektřiny, plynu a tepla, lokalizování ztrát,
  • provozování tepelného hospodářství - dodávka tepla, správa a revize kotelen,
  • správa nemovitostí se zajištěním energetického managementu, včetně administrativy, spojené s rozúčtováním na jednotlivé subjekty,
  • energetický audit a energetické poradenství.

Úspora energií v domácnosti či firmách je velmi důležitá, protože každý spotřebitel za energie vynakládá nemalé finanční prostředky. Nicméně energetický trh zaznamenal v loňském roce celkové nasycení a odběratelé energií už jen výjimečně mění svého stávajícího dodavatele. O spokojenosti zákazníků se společností ELIMON svědčí fakt, že zákazníky neztrácí. Osobní přístup, rychlé a zodpovědné řešení problémů a požadavků zákazníka a samozřejmě levná svěží energie je to, co zákazníkům vyhovuje.

Svěží energie pro domácnosti, podnikatele, obce i nadnárodní společnosti

Dodávka Svěží energie společnosti ELIMON se v loňském roce rozšířila nejen o domácnosti, ale zejména o zákazníky, kteří se řadí mezi malé a střední podnikatele. Byla zahájena dodávka energií nejen v rámci národních a nadnárodních společností, ale také do měst a obcí České republiky. Právě orientace na tyto odběratele je novým zásadním krokem v rozvoji společnosti ELIMON.

„Naše prodejní cesta směřuje k rozvoji prodeje energií malým a středním firmám a také obcím. Především pro tyto nové zákazníky jsme vytvořili interní a externí prodejní síť obchodních reprezentantů, včetně regionálních manažerů. V nabídce našich služeb nevyužíváme nekalých způsobu podomního prodeje a přistupujeme k zákazníkům především jako k individualitě,“ sděluje ředitel společnosti Luděk Hora a dodává:

„Pro maximální rozšíření naší Svěží energie mezi nové zákazníky dlouhodobě spolupracujeme s několika obchodními partnery, prostřednictvím nichž dáváme zákazníkům vždy něco navíc. Například „AKCE UŠETŘETE S NÁMI 4X“, kdy ve spolupráci se společností OMKO zákazníci získávají slevu na LED žárovky a LED osvětlení. Současně však zákazníci společnosti OMKO, kteří se rozhodnou pro dodávku energií prostřednictvím společnosti ELIMON, budou odebírat energie za zvýhodněné ceny.“

Vize produktové řady Svěží energie

Jedenáctileté výročí působení společnosti ELIMON na energetickém trhu je především spojeno s nabídkou nové produktové řady Svěží energie. Svěží energie navíc splňuje dvě základní vize, podle kterých se společnost ELIMON řídí. První je, že nabízí dodávku energií šitých na míru každému zákazníkovi. Důvěra zákazníka v produkt „Svěží energie“ je zásadním prvkem její nabídky. Zákazník získá možnost výběru produktu dle vlastní potřeby, přičemž za zvolenou cenu obdrží maximální zhodnocení kvality a ceny nabízených služeb.

Naplnění druhé vize je spojeno se skutečností, že zaměstnance „musí práce bavit“. V případě, že zaměstnance práce baví a naplňuje, pak jsou schopni a ochotni rychle a zodpovědně řešit problémy a požadavky zákazníka. V průběhu jednání se zákazníkem se však nesoustředí jen na aktuální situaci, ve které se zákazník nachází, ale snaží se předvídat a reagovat na požadavky, se kterými se jejich zákazník může setkat v budoucnu.

Krátce řečeno, pokud svěží energie proudí mezi zaměstnanci, pak jsou schopni ji předat i svým zákazníkům. Všichni zaměstnanci dodržují etický kodex a desatero klientského přístupu. ELIMON si přeje a děláme maximum proto, aby svěží energie protékala v co možná nejvíce domácnostech a firmách jejích stávajících a potenciálních zákazníků.

Už samotný název společnosti ELIMON má v sobě zakódovanou strategii a současně vyjadřuje a spojuje výhody všech svěžích produktů:

E-nergie bez skrytých poplatků pro každou domácnost a firmu

Pokud se rozhodnete odebírat Svěží energie od společnosti ELIMON, budete vědět již od začátku přesnou cenu, která bude obsahovat samotnou dodávku energie, poplatek za distribuci a všechny ostatní poplatky.

L-evné energie s úsporou až několik tisíc korun ročně

Zjistěte snadno a rychle, kolik díky dodávce levné Svěží energii ušetříte. Neváhejte a kontaktujte zákaznickou linku tel.: Ústí n. L. 474 720 240, Praha 220 512 422 nebo prostřednictvím e-mailu: info@elimon.cz. Více informací se také dozvíte na webových stránkách společnosti ELIMON.

I-ndividuální přístup k vašim požadavkům

Velký důraz klade společnost ELIMON a.s. na zákaznický servis a na řešení všech požadavků zákazníků. Díky dodávkám Svěžích energií můžete vždy očekávat individuální přístup.

M-ožnost uzavření smlouvy na dobu určitou i neurčitou

Nechcete se vázat? Právě pro vás je tu možnost dodávky Svěží energie na dobu neurčitou. Chcete naopak získat dlouhodobou jistotu se Svěží energií, pak využijte dodávky Svěží energie po dobu 12, 24 nebo 36 měsíců bez toho, abyste se museli obávat zvyšování ceny za vyúčtování energií.

O-odměny, bonusy, slevy pro nové a stávající klienty

Všichni zákazníci odebírající Svěží energii se můžou těšit na odměny a celou řadu milých překvapení. Jednou z nich je finanční odměna za získání nového zákazníka.

N-áležitosti spojené se změnou dodavatele zařídíme za vás

Změna dodavatele energií probíhá jednoduše a dá se shrnout do tří základních kroků. Prvním je vytvoření nezávazné kalkulace s vyčíslením roční úspory oproti stávajícímu dodavateli. Druhým krokem je sepsání smlouvy a zajištění dodávek Svěžích energií on-line z pohodlí domova. V případě potřeby vám zaměstnanci ELIMON rádi pomohou nebo zašlou předvyplněnou smlouvu. Třetím a posledním krokem je odeslání podepsané smlouvy na společnost ELIMON, která zahájí proces změny dodavatele, a vy se můžete začít těšit na levnější Svěží energie.

ELIMON pomáhá malým sportovcům

Společnost ELIMON by ráda vnesla svěží energii nejenom do energetiky. A protože děti jsou největší energií smyslu našeho života, rozhodli jsme se podle hesla „Ve zdravém těle, zdravý duch“ podporovat malé i velké sportovce. Biatlonový tým z Horních Strakor se pyšní umístěním na předních příčkách a prvními medailemi. Také FCS Tygříci z Ústí nad Labem mají nejeden úspěšný zápas za sebou a těší se na další sportovní výsledky.

Zaměstnanci ELIMON nezapomínají ani na svěží energii, kterou jim všem přináší kultura v podobě relaxace a odpočinku. Podporují řadu kulturních akcí a setkávají se na nich se svými zákazníky a partnery.

Vychutnávejte si Svěží energii ELIMON i nadále.

Děkujeme všem našim zákazníkům za jejich důvěru a potvrzujeme, že jsme tady stále pro vás.

Více informací o společnosti ELIMON najdete na www.elimon.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Cizí jazyk je v dnešní době samozřejmost.
Cizí jazyk je v dnešní době samozřejmost

S desítkami poboček po celém světě, půlmiliardovým obratem a letitou tradicí se jazyková agentura Skřivánek řadí mezi přední agentury nejen u nás, ale i ve...  celý článek

Získat půjčku jako nezaměstnaný není vůbec složité.
Získat půjčku jako nezaměstnaný není vůbec složité

Lidí, kteří si chodí půjčit do banky, ubývá. Potřebují-li větší obnos, zpravidla jim nic jiného nezbývá, avšak pro pár desetitisíců zamíří raději k...  celý článek

Poskytnutí virtuálního sídla firmy je snadné. Jak na to?
Poskytnutí virtuálního sídla firmy je snadné. Jak na to?

Toužíte po prestižní adrese pro svou firmu? Kvůli dobré vizitce a prestiži nemusíte celou svou společnost stěhovat. Poskytnutí virtuálního sídla firmy vám...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.