Světový vývoj senzorů pro automotive v Ostravě

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zajímá Vás vývoj produktů v automobilovém průmyslu? Vývojové centrum senzorů pro automobilový průmysl s celosvětovou působností v Ostravě vás zve ve čtvrtek 20. září 2018 od 10:00 do 20:00 na CONTIDAY. Máte jedinečnou možnost vidět nejnovější technologie a setkat se s experty společnosti Continental.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Světový vývoj senzorů pro automotive v Ostravě | foto: Continental

Návštěvníci CONTIDAY budou moci nahlédnout do zkušebních laboratoří vybavených nejmodernějšími technologiemi, ke kterým patří laserové centrum pro svařování kovů, 3D rozměrová analýza či 3D CT analýza, EMC laboratoře, vysokoteplotní pece do 1200°C a další. Specialisty zveme do nově otevřených laboratoří pro testování a charakterizaci materiálů vybavených přístroji jako jsou DSC, DMA, reometr, scanovací elektronový mikroskop s energiově disperzní X-ray spektroskopií.

Zájemci se mohou setkat s experty, kteří představí pět subsegmentů, které jsou v Ostravě zastoupeny: teplotní senzory, hladinové senzory, mechatronické, průtokové a tlakové senzory.

Ukázky našich senzorů uvidí také v předváděcích vozech světových značek. Tyto špičkové technologické systémy hrají stále důležitější roli při dalším snižování emisi a spotřeby paliva vysoce efektivních nízkoemisních spalovacích motorů.

Vývojové centrum společnosti Continental, patřící k divizi Powertrain, bylo v Ostravě otevřeno v roce 2014 a v současné době je druhým největším vývojovým centrem Business Unit Senzory a Aktuátory, do které patří. V současnosti zaměstnává téměř 250 zaměstnanců, z nichž větší polovina jsou vývojoví inženýři. Každoročně zde najde uplatnění až padesát nových specialistů podporujících nové vývojové projekty, zejména pak SW a HW inženýři, specialisté mechanického designu, systém inženýři, projektoví manažeři a další podpůrné role.

Při rozšiřování vývojového centra je kladen důraz na růst kompetencí a diverzitu. Vývojové centrum úzce spolupracuje s Vysokou školou báňskou, Technickou univerzitou Ostrava, ročně zde najde příležitost rozvíjet se po boku našich expertů různých národností až 20 studentů VŠ.

Registrujte se na prohlídku laboratoří ZDE.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Samsung, nebo iPhone, to je oč tu běží

Black friday

Sparta, nebo Slavia? Blondýnky, nebo brunetky? Kančí se šípkovou, nebo se zelím? Svět je plný dilemat, což platí...

John Quinn, tvář whiskey Tullamore D.E.W. v Praze

John Quinn, tvář whiskey Tullamore D.E.W. v Praze

Při příležitosti festivalu Whisky Life Prague navštívil Prahu John Quinn, Global Brand Ambassador irské whiskey...

Moderní stavební systém spoří čas i peníze

Moderní stavební systém spoří čas i peníze

Sedíte právě nad výpočty a cenami svého budoucího domu či přestavby? Myslete na to, aby se úspora v materiálu...

Série IT povídek Backend Stories se dočkala pokračování

Série IT povídek Backend Stories se dočkala pokračování

Právě vychází nová povídka z edice Backend Stories, 700 EXABYTŮ NESMRTELNOSTI od Julie Novákové. Za vědeckofantastickou...

Vítězové ankety Český výrobek roku 2018 převzali své ceny

Vítězové ankety Český výrobek roku 2018 převzali své ceny

Dvacátého sedmého října byl Den českých výrobků. Při této příležitosti a na počest 100. výročí založení republiky byly...

Další z rubriky

Lidé ve Vratimově se dočkali, kaly z bývalých papíren zmizely

Lidé ve Vratimově se dočkali, kaly z bývalých papíren zmizely

Vedení Moravskoslezského kraje se podařilo vyřešit dlouhodobou ekologickou zátěž. Několik let trápil životní prostředí...

Místo půl hodiny máme hotovo za 10 sekund. S prací nám pomáhá robot.

Robot

Zavádění automatizace je v současnosti vůbec jedním z nejsledovanějších trendů v byznysu. Firmy od něj očekávají hlavně...

Vybíráte střední školu? Tak zamiřte na veletrh do ostravského Avionu

Vybíráte střední školu? Tak zamiřte na veletrh do ostravského Avionu

Pokud si nejste jisti, zda chcete studovat na střední odborné škole, gymnáziu nebo učilišti, máme pro vás tip. Téměř 40...

Najdete na iDNES.cz