Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Světová banka mezinárodní skupiny HSBC má pobočku i v Brně

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
HSBC Bank nabízí unikátní řešení zhodnocení úspor s garancí návratnosti vložených prostředků a exkluzivním úrokem. Prémiový vklad si můžete zřídit v novém Premier centru, které banka otevřela v Brně.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Premier centrum Brno | foto: unu

Výhodné zhodnocení úspor

Prémiový vklad HSBC je strukturovaný termínovaný vklad, který klientům přináší atraktivní kombinaci vysokého pevného úroku 6 % p.a. na 6 měsíců pro první polovinu vkladu a prémiového úroku ve výši až 20 % za 5 let pro druhou polovinu vkladu.

Mezi další výhody vkladu patří 100% garance návratnosti vložených prostředků při jeho splatnosti a záruka zákonného pojištění prostředků.

Další možností, jak zhodnotit volné finanční prostředky, jsou spořicí účty. Vložené peníze si můžete vybrat stejně jako u běžného účtu prakticky kdykoli, tento typ spoření je alternativou pro konzervativní střadatele. Garance aktuálně nabízené úrokové sazby je však omezena pouze na 24 hodin.

Premier centrum Brno 2

Investice s dlouhodobou perspektivou

"Díky silnému poklesu úrokových sazeb v uplynulých měsících nám naši klienti stále častěji kladou otázku, zda nemají část svých naspořených prostředků převést do alternativních produktů, které jim mohou přinést lepší zhodnocení," říká šéf investičních produktů HSBC Bank plc v ČR, Martin Fuchs.

Pokud pravidelně odkládáte část své výplaty na horší časy, vaše výdaje jsou nižší než příjmy a máte možnost odložit své úspory na delší období, zvažte investovaní do podílových fondů. Vedle profesionální správy totiž nabízí potenciál vyššího zhodnocení, než jaký vám banka může nabídnout u tradičních bankovních vkladů.

"Klientům se vyplácí svěřit investovaní do rukou odborníků" doporučuje Martin Fuchs. "Naši klienti jsou časově vytížení a nemají čas denně sledovat finanční zprávy. Proto se jim snažíme nabídnout vyvážená portfolia šitá na míru, která odpovídají jejich potřebám."

Premier centrum Brno 3

Globální banka pro lokální potřeby

Pro většinu náročnějších klientů je i v dnešní době důležitý osobní kontakt s bankou. Prostřednictvím HSBC Premier center je poskytováno kvalitní poradenství a služby na vysoké úrovni. Nové obchodní místo v centru Brna nabízí klientům osobní bankovnictví HSBC Premier, investiční služby a firemní bankovnictví pro malé a střední obchodní společnosti.

Více informací najdete na www.hsbc.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

Na českém trhu nabízí produkty Abbkine společnost BIOGEN Praha, která je zde pro vás už 22. rokem. Co vše v portfoliu...

TOP HOTEL Praha nabízí vše pod jednou střechou

TOP HOTEL Praha **** nabízí vše pod jednou střechou

TOP HOTEL Praha je čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází na Praze 4, pouhých osm kilometrů jižně od centra města,...

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Zavedení laparoskopie do chirurgických operačních technik, ke kterému došlo na konci osmdesátých let minulého století,...

Najdete na iDNES.cz