Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Světelná vánoční dekorace rozzáří ulice českých měst a obcí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
S prvním sněhem se v ulicích kolem nás brzy rozsvítí vánoční dekorace. Města a obce osadí dekory na lampy veřejného osvětlení a ozdobí vánoční stromy, přidají se i firmy, obchodní centra a mnozí z nás, kteří chtějí mít hezké a svátečně vyzdobené domovy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Chomutov - dekory na lampách jsou vyrobeny z LED světelného kabelu. | foto: MK - mont illuminations

Trendem letošní sezóny jsou LED diody v tónech ledové a zlaté doprovázené efekty jako blesk, třpyt, kapající světlo, stroboskop a flash.

Tradice světelné výzdoby se do Čech dostala ze zahraničí a od 90. let 20. století se rychle šíří do všech oblastí našeho života. Umělé světlo má pro lidstvo velký význam. V zimních měsících ovlivňuje naši imunitu, soustředění, psychické i fyzické zdraví a pomáhá bojovat proti depresím.

Nabídka na trhu je velmi pestrá a každý zákazník si může vybrat svůj styl. Abyste zvolili správnou světelnou dekoraci, poraďte se nejprve s odborníky. Česká rodinná společnost MK - mont illuminations, která již 20 let vyrábí světelnou dekoraci v Klášterci nad Ohří, nabízí pomocnou ruku.

Zkušení pracovníci zajistí prvotní poradenství při výběru vánoční dekorace, grafické návrhy, výrobu, realizaci, profesionální služby a servis.

Výběr světelného zdroje

Na trhu jsou dnes k dostání nejrůznější světelné technologie, mezi nejstarší patří žárovková světla, mezi moderní pak LED diody, které vynikají vysokou svítivostí, dlouhou životností a nízkou spotřebou elektrické energie.

Vybírat lze z tradičních i atypických motivů, barev, velikostí a materiálů. Zákazník by měl ke každému výrobku požadovat patřičné atesty, protože se na tuzemský trh stále častěji dováží nekvalitní výrobky.

LED diody na budově v Karlových Varech patří mezi oblíbené výrobky.

LED diody na budově v Karlových Varech patří mezi oblíbené výrobky.

Světelné fontány a kašny slouží k nejrůznějším slavnostním příležitostem.

Světelné fontány a kašny slouží k nejrůznějším slavnostním příležitostem.

Listnatý strom před hotelem v Kadani ukazuje současný trend vánoční výzdoby.

Listnatý strom před hotelem v Kadani ukazuje současný trend vánoční výzdoby.

Umístění světelné vánoční dekorace

Světelnou výzdobu lze instalovat pro celoroční použití nebo jen pro vánoční, případně jiné období. Vánoční dekorace by měla být dobře zajištěna a to zejména venku, kde je vystavena mnoha vlivům, ať již klimatickým nebo mechanickým.

Způsob uchycení se liší na budovách, stromech, stožárech veřejného osvětlení, kruhových objezdech a fontánách. Pomocí speciálních konstrukcí, úchytů, svorek a lanek lze výzdobu umístit téměř všude.

Bezpečné zapojení

Kromě uchycení světelných prvků je třeba myslet také na bezpečné zapojení elektrické energie. Ideální je pořídit certifikovaný rozvod konektorů, které jsou určeny pro použití v interiéru i exteriéru. Při instalaci vánoční dekorace tak předejdete úrazům a škodám na majetku.

Provoz výzdoby

Komfort především. Toto heslo platí pro období, kdy je vánoční dekorace v provozu. Obsluhovat ji můžete manuálně nebo automaticky pomocí speciálních čidel a ovladačů. Díky úsporným technologiím může vánoční dekorace zářit nepřetržitě a přinášet radost svým uživatelům.

Zelené girlandy jsou k nerozeznání od živých, mají však mnohem delší životnost.

Zelené girlandy jsou k nerozeznání od živých, mají však mnohem delší životnost.

Vánoční dekorace může být krása i ve dne

Aby byla vánoční dekorace hezká i ve dne, je vhodné ji doplnit nesvětelnou dekorací. V Klášterci nad Ohří za tímto účelem vyrábí umělé jehličí, girlandy, stromky a kužely, které můžete pořídit v nejrůznějších barvách nebo imitaci, která je k nerozeznání od živého vzoru.

V této oblasti neexistují hranice a fantazie může pracovat naplno, k dispozici jsou koule, mašle, zvonky, hvězdy, komety a další prvky. Novinkou českého výrobce jsou plastové barevné vsadky do LED dekorů.

Vánoční dekorace i bližší informace naleznete na www.mkmont.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Jarní Zemědělec 2018: plato třiceti českých vajec za 70 Kč

Plato 30ks českých vajec za 70 Kč! Jarní Zemědělec 2018  21.–25.3 2018

První jarní den oslavíme zahájením výstavy na Výstavišti Lysá nad Labem! Již čtyřicáté osmé pokračování této největší...

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Máte obraz či grafiku a chcete je zpeněžit? Sháníte nějaké umělecké dílo? Poraďte se s týmem odborníků přímo v aukční...

Najdete na iDNES.cz