Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Svět čistoty a hygieny. To je svět TRADETEX servis, s.r.o.

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nemocnice, ordinace lékařů, domovy důchodců, školy, internáty, hotely a restaurace, sportovní zařízení, automyčky, průmyslové podniky, kanceláře a úklidové firmy. Tam všude ocení bohatou nabídkovou paletu české obchodní společnosti TRADETEX servis, s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Svět čistoty a hygieny. To je svět TRADETEX servis, s.r.o. | foto: TRADETEX servis

Cílem společnosti  TRADETEX servis, s.r.o. je nabídka kompletního sortimentu hygienických systémů, úklidové techniky, průmyslových utěrek, čisticích prostředků, polyetylenových sáčků a pytlů pro separaci a sběr odpadů, ale i ochranných pracovních pomůcek a pracovních oděvů.

TRADETEX servis nabízí především produkty vyráběné v zemích Evropské unie, které mají standardní kvalitu ověřenou tímto náročným trhem.

Významnou část nabídky tvoří vlastní výrobky mateřské společnosti Ing. Miroslav Kurka – TRADETEX, jejíž hlavním produktem jsou pracovní oděvy z velmi kvalitních českých i zahraničních materiálů splňujících platné evropské i české normy. Právě kvalita a cenová dostupnost je jednotným jmenovatelem celé nabídky TRADETEX servisu.

Široká škála produktů pro úklid, čištění, personální hygienu i bezpečnost a ochranu zdraví

TRADETEX servis, s.r.o. svým zákazníkům předkládá skutečně širokou škálu produktů, které mohou využít při zajišťování personální hygieny, úklidu, čištění, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a pracovního ošacení zaměstnanců.

Sortiment obsahuje i průmyslové utěrky a netkané textilie, speciální utěrky, které nevlákní, impregnované utěrky pro autolakovny, stojany i nástěnné držáky utěrek, úklidové pomůcky, mycí podlahové automaty, extraktory na koberce, průmyslové vysavače, různé varianty kovových i plastových zásobníků a dávkovačů pro náročné provozy, pytle, sáčky, kontejnery. Ale i pracovní oděvy, obuv a ochranné pomůcky.

Čisté ruce umyté šetrným mýdlem – alfa a omega hygieny

TRADETEX servis čisté ruce

Speciální nabídku pak tvoří abrazivní mýdla pro silné znečištění. Jde o mýdla nové generace, které pečují o ruce velmi šetrně a poradí si s každou nečistotou. Smyjí z vašich rukou barvy, tmely, oleje, lepidla a přitom nepoškozují pokožku.

Už nehrozí, že by pracovníci z náročných průmyslových provozů měli popraskané ruce plné boláků. Z nabídky lze totiž vybrat špičkové krémy, které zaručují dokonalý systém ochrany rukou. Používají se jak před prací právě pro ochranu pokožky, tak po práci k regeneraci.

Úklidové a dezinfekční plány

Zaměstnanci TRADETEX servis vám i ochotně poradí, které zboží a hygienické systémy se do vašeho provozu nejlépe hodí. Doporučí vám nejen vhodnou úklidovou techniku, ale také zpracují úklidové a dezinfekční plány v návaznosti na platnou legislativu.

Pokud si v nabídce vyberete, není problém zboží doručit na předem smluvené místo. TRADETEX servis zároveň garantuje záruku dle zákonných podmínek a v případě neočekávaných potíží k vám neprodleně vyšle servisního technika.  V nabídce nechybí ani samostatné náhradní díly.

Řada firem ocení i fakt, že odběrem zboží a služeb TRADETEX servis zprostředkuje plnění jejich povinnosti dle ustanovení § 81 č. 435/2004 Sb., zákona o zaměstnanosti.

  TRADETEX servis, s.r.o.

Podrobné informace

Podrobné informace o společnosti Tradetex Servis, s.r.o., která je součástí strategické skupiny firem (Ing. Mirolav Kurka - TRADETEX, Řempo CB a.s., ŘEMPO VEGA, s.r.o., Řempo LYRA, s.r.o. a BROUK s.r.o.) a má silné finanční zázemí, najdete na jejích webových stránkách na: www.tradetex-servis.cz. Obsahem stránek je i představení pestrého sortimentu hygienických a ochranných pomůcek, pracovních oděvů, čisticích prostředků i úklidové techniky a možnost on-line nákupu pro velkoodběratele i maloodběratele.

Navštívit můžete také vzorkovou prodejnu v Mikanově ulici 3005 v České Lípě nebo prodejnu v Americké ulici 980 v Liberci.

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

BARTH Operák je operativní leasing, který nabízí více než 100 modelů vozů značek Volkswagen, ŠKODA, Audi, SEAT, Kia a...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Řiďte svůj podnik chytře s Business Intelligence

Řiďte svůj podnik chytře s Business Intelligence

Začalo to nápadem, který se realizoval v pronajaté místnosti o velikosti 20 metrů čtverečních. Brzy bylo nutné najít...

Najdete na iDNES.cz