Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Svěřte založení společnosti specialistům a začněte podnikat již zítra

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Rádi byste začali podnikat, ale odrazuje vás byrokracie, kterou byste museli projít? Založení společnosti je časově i finančně náročné, navíc je zde riziko odmítnutí zápisu vaší firmy do obchodního rejstříku. Jak tento proces legálně obejít a začít podnikat rychle a bez starostí?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Svěřte založení společnosti specialistům a začněte podnikat již zítra | foto: Profispolečnosti.cz

Založení společnosti vyžaduje především pevné nervy. Je třeba vystát frontu v množství úřadů a doložit téměř dvacet žádostí, formulářů a ostatních příloh. Tento proces není snadný a formuláře se vám často vrátí s tím, že v nich něco chybí. Právní řád je nepřehledný a začínajícím podnikatelům chybí relevantní informace pro založení firmy. Každá chyba, které se při zakládání nové společnosti dopustíte, se vám prodraží a zároveň oddálí začátek vašeho podnikání.

Začněte podnikat co nejdříve a bez starostí se zakládáním společnosti

Svěřte založení společnosti specialistům a začněte podnikat již zítra

Svěřte založení společnosti specialistům a začněte podnikat již zítra

Raději zbytečně neriskujte a svěřte založení své společnosti specializované firmě, která má v tomto oboru značné zkušenosti. Můžete tak začít podnikat bez zbytečného rizika i nervů, a navíc třeba i do 24 hodin. Tuto možnost vám nabízí Profispolečnosti.cz.

Nemusíte čekat týdny jako u zakládání společnosti svépomocí, Profispolečnosti.cz zařídí zápis vaší nové firmy do obchodního rejstříku zpravidla do 8 dnů, využít ale můžete expres zápisu, kdy budete mít svou společnost zapsanou do OR v den jejího založení! Ten samý den budete mít k dispozici také výpis z OR se všemi údaji.

Své podnikání tak můžete odstartovat bez zbytečných komplikací a administrativní zátěže. Profispolečnosti.cz za vás vyřídí nejen zápis nové firmy do obchodního rejstříku, ale i potřebná živnostenská oprávnění či koncese a požadované registrace k daním. Zajistí vám také veškerou administrativu, jako je sepsání zakladatelské listiny či společenské smlouvy ve formě notářského zápisu, prověření názvu zakládané společnosti, čestná prohlášení a podpisové vzory statutárních orgánů, prohlášení správce vkladů a souhlas s umístěním sídla od majitele nemovitosti.

Založení společnosti můžete mít v ceně zákonných poplatků

Pokud si při založení nové společnosti objednáte od Profispolečnosti.cz také sídlo firmy, vyjde vás založení společnosti pouze na cenu zákonných poplatků, stejně jako byste svou společnost zakládali svépomocí.

Pokud chcete začít podnikat ihned a bez nutnosti skládání základního kapitálu, zakupte si některou z předpřipravených ready made společností, které již jsou přihlášené i k DPH.

Založit společnost s Profispolečnosti.cz je nejvýhodnější a nejlevnější způsob zajištění firmy na klíč a zakládání společnosti v České republice. Pro vaši firmu společnost Profispolečnosti.cz nabízí i poskytování sídla a obchodní adresy, vedení účetnictví a poskytování dalších přidružených služeb.

Více informací najdete na www.profispolecnosti.cz.

Autor:
Témata: Podnikání

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Vybíráte výtah? Pozvěte si mobilní showroom Schindler.
Vybíráte výtah? Pozvěte si mobilní showroom Schindler

Výtah je v domě užitečným pomocníkem, který si můžete podle vlastních potřeb vyladit do naprostých detailů. Jejich výběr usnadní nový mobilní showroom...  celý článek

Mistrem v byznys angličtině za den.
Mistrem v byznys angličtině za den

Chcete úspěšně vést prezentace, porady a jednání v cizím jazyce? Ucházíte se o práci v zahraničí, chystáte se na důležitou pracovní cestu, důležité jednání či...  celý článek

Na VŠO se můžete hlásit do konce září.
Na VŠO se můžete hlásit do konce září

I když začátek akademického roku pomalu klepe na dveře, stále ještě najdete školy, které přijímají nové studenty. Na Vysoké škole obchodní v Praze (VŠO) můžete...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.