Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Svěřte své služební cesty profesionálům. Ušetří vám čas i nervy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Služební cesty do zahraničí není snadné naplánovat. Když už vám navazují letecké spoje, abyste nečekali několik hodin při přestupu na letišti, přesunou obchodní partneři schůzku na jiný den a vy svou neměnnou letenku můžete vyhodit. Nechte si své služební cesty v klidu naplánovat specialisty.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Svěřte své služební cesty profesionálům! Ušetří vám čas i nervy | foto: INVESTA TRAVEL, SPOL. S R.O.

Znáte to, letíte na služební cestu a bojíte se, aby vše v pořádku klaplo. A to nejen váš obchodní záměr s partnery, se kterými se letíte setkat, ale abyste také všechno stihli a na cestách se nesetkali s žádným problémem.

Ušetřete svým asistentkám nemalé starosti, vše jde vyřídit jediným telefonátem s odborníky z cestovní agentury INVESTA TRAVEL s.r.o., kteří se na služební cesty specializují již více než 22 let a ke každému ze svých klientů přistupují zcela individuálně.

Čas jsou peníze, nečekejte na letišti

Stačí jen oznámit, kdy a kde máte jednání i své specifické požadavky a specialisté z INVESTA TRAVEL vám vše naplánují tak, abyste neseděli několik hodin na letišti při čekání na další spoj. Hotel bude přesně podle vašich představ, nejlépe v místě konání vaší pracovní schůzky, a pokud máte například alergii na lepek, můžete se spolehnout, že v hotelu už o všem budou informováni a dostanete jídlo plně odpovídající vašemu dietnímu stravování.

Svěřte své služební cesty profesionálům! Ušetří vám čas i nervy

Svěřte své služební cesty profesionálům! Ušetří vám čas i nervy

Radka Buriánková z INVESTA TRAVEL radí: „Vždy je nejlepší nechat si vypracovat několik cenových nabídek a poté si jednu nezávazně rezervovat. Cestujícím doporučujeme letenky s možností změny data, které jsou sice o něco dražší, než letenky neměnné, ale jsou variabilní. Letenky neměnné a nevratné nabízíme klientům pro soukromé cesty, kdy již mají rezervovaný hotel a termín měnit nebudou, tedy na dovolené.“

Při nákupu letenek on-line se vám sice zobrazí ty nejlevnější varianty, ale bez skrytých poplatků a mnohdy s dlouhým čekáním na přestup. Profesionálové z INVESTA TRAVEL vám zařídí vše dle vašich představ, tedy na míru. Své klienty už velice dobře znají a vědí, který z nich si přeje v letadle více prostoru pro nohy, sedět u okýnka či do uličky, nebo kdo potřebuje na letišti využít služeb salonku. To vše jsou pro vaše bezproblémové cestování schopni zajistit.

Cestovní konzultant pro vaše bezproblémové služební cesty

V komunikaci s INVESTA TRAVEL si vás nikdo nebude přepojovat. Vždy vám bude přidělena jedna ochotná a spolehlivá osoba, která tu pro vás bude. 

I kdybyste si chtěli služební cestu prodloužit nebo si během ní zaletět prozkoumat ještě jiná města, stačí zavolat svému cestovnímu poradci, který vám vše zařídí. V dnešní době máme každý svého finančního poradce, tak proč ne cestovního konzultanta?

Svěřte své služební cesty profesionálům! Ušetří vám čas i nervy

Svěřte své služební cesty profesionálům! Ušetří vám čas i nervy

Obstarají vám nejen letenku a ubytování, ale i cestovní pojištění, storno pojištění letenky a vízum. Často si lidé koupí letenku a pak teprve zjistí, že neseženou ubytování nebo nestihnou zařídit vízum, a letenka propadne. To se vám s INVESTA TRAVEL nestane.

Vyhnete se tak nepříjemnému kolotoči stání několik hodin ve frontě na ambasádě, kde se každý den dostane na řadu třeba jen třetina příchozích. Některá víza na území České republiky dokonce nedostanete vůbec, musíte pro ně například do Vídně. Nebo se také stává, že mají na Čínské ambasádě svůj týdenní státní svátek, když potřebujete zítra letět.

„Fronta na vízum? Na to mám lidi... “

Každý konzulát navíc vyžaduje jiné dokumenty, formulář je často v jazyce země, kam letíte. A když je ve formuláři chyba? Přijďte zítra. I kdybyste ale vyplnili dotazník naprosto bez chybičky, na webových stránkách konzulátů najdete i 10 let staré dotazníky, které už neplatí. Nebo každým dnem něco mění letecké společnosti. Co to znamená? Ano, opět budete stát další den několikahodinovou frontu, a to v zimě na mraze, protože musíte čekat mezi prvními, než se dveře konzulátu otevřou.

Na každé vízum je jiný formulář a jiné podmínky. Studijní vízum, pracovní, kongresové, speciální, cestovní... Na takové množství informací je potřeba odborník. Přesně takový je tu pro vás v INVESTA TRAVEL. Přepošlou vám jen formulář, který vyplníte, a specialista na víza ho zkontroluje a vystojí frontu na ambasádě za vás. Na určité typy víz musíte přijít na konzulát osobně, ale expert na víza vám vystojí frontu a dohlíží, jestli je vše v pořádku.

Svěřte své služební cesty profesionálům! Ušetří vám čas i nervy

Klient je vždy na prvním místě

Cestovní agentura INVESTA TRAVEL prodává letenky do celého světa a jejími klienty jsou velké i malé podniky, státní firmy, zahraniční společnosti i jednotlivci. Je jednou z mála ryze českých cestovních kanceláří, která se po celou dobu svého působení zaměřuje na organizaci a komplexní zajištění služebních i soukromých cest svých klientů.

INVESTA TRAVEL si zakládá na důvěře a osobním přístupu ke každému ze svých klientů. Tým cestovní agentury má na své klienty vždy čas a je připraven mu kdykoliv pomoci či poradit.

Více informací o cestovní agentuře INVESTA TRAVEL s.r.o. najdete na www.investa-travel.cz.

Autor:

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

„Počet zasažených lokalit se zvyšuje, klíšťata jsou i v městských parcích, v lesích, na loukách, ale i na horách, tam,...

Další z rubriky

TOP HOTEL Praha má pro vaše akce japonskou inspiraci

Zahrada

Toužíte po originálním venkovním prostředí, ve kterém budou vaše pracovní i soukromé akce nezapomenutelným zážitkem?...

Krachujete? Důležité je dodržet zákonné povinnosti statutárního orgánu

Krachujete? Důležité je dodržet zákonné povinnosti statutárního orgánu

Není každé podnikání stále úspěšné. Potkat váš může špatná investice, nemoc, špatná pojistka a úspěchy se ze dne na den...

ALUKOV určuje trendy v České republice i zahraničí

ALUKOV určuje trendy v České republice i zahraničí

České výrobky platí ve světě za kvalitní. Svůj podíl na tom má i společnost ALUKOV. Její aktuální novinkou, kterou...

Najdete na iDNES.cz