Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Svěřte své služební cesty profesionálům. Ušetří vám čas i nervy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Služební cesty do zahraničí není snadné naplánovat. Když už vám navazují letecké spoje, abyste nečekali několik hodin při přestupu na letišti, přesunou obchodní partneři schůzku na jiný den a vy svou neměnnou letenku můžete vyhodit. Nechte si své služební cesty v klidu naplánovat specialisty.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Svěřte své služební cesty profesionálům! Ušetří vám čas i nervy | foto: INVESTA TRAVEL, SPOL. S R.O.

Znáte to, letíte na služební cestu a bojíte se, aby vše v pořádku klaplo. A to nejen váš obchodní záměr s partnery, se kterými se letíte setkat, ale abyste také všechno stihli a na cestách se nesetkali s žádným problémem.

Ušetřete svým asistentkám nemalé starosti, vše jde vyřídit jediným telefonátem s odborníky z cestovní agentury INVESTA TRAVEL s.r.o., kteří se na služební cesty specializují již více než 22 let a ke každému ze svých klientů přistupují zcela individuálně.

Čas jsou peníze, nečekejte na letišti

Stačí jen oznámit, kdy a kde máte jednání i své specifické požadavky a specialisté z INVESTA TRAVEL vám vše naplánují tak, abyste neseděli několik hodin na letišti při čekání na další spoj. Hotel bude přesně podle vašich představ, nejlépe v místě konání vaší pracovní schůzky, a pokud máte například alergii na lepek, můžete se spolehnout, že v hotelu už o všem budou informováni a dostanete jídlo plně odpovídající vašemu dietnímu stravování.

Svěřte své služební cesty profesionálům! Ušetří vám čas i nervy

Svěřte své služební cesty profesionálům! Ušetří vám čas i nervy

Radka Buriánková z INVESTA TRAVEL radí: „Vždy je nejlepší nechat si vypracovat několik cenových nabídek a poté si jednu nezávazně rezervovat. Cestujícím doporučujeme letenky s možností změny data, které jsou sice o něco dražší, než letenky neměnné, ale jsou variabilní. Letenky neměnné a nevratné nabízíme klientům pro soukromé cesty, kdy již mají rezervovaný hotel a termín měnit nebudou, tedy na dovolené.“

Při nákupu letenek on-line se vám sice zobrazí ty nejlevnější varianty, ale bez skrytých poplatků a mnohdy s dlouhým čekáním na přestup. Profesionálové z INVESTA TRAVEL vám zařídí vše dle vašich představ, tedy na míru. Své klienty už velice dobře znají a vědí, který z nich si přeje v letadle více prostoru pro nohy, sedět u okýnka či do uličky, nebo kdo potřebuje na letišti využít služeb salonku. To vše jsou pro vaše bezproblémové cestování schopni zajistit.

Cestovní konzultant pro vaše bezproblémové služební cesty

V komunikaci s INVESTA TRAVEL si vás nikdo nebude přepojovat. Vždy vám bude přidělena jedna ochotná a spolehlivá osoba, která tu pro vás bude. 

I kdybyste si chtěli služební cestu prodloužit nebo si během ní zaletět prozkoumat ještě jiná města, stačí zavolat svému cestovnímu poradci, který vám vše zařídí. V dnešní době máme každý svého finančního poradce, tak proč ne cestovního konzultanta?

Svěřte své služební cesty profesionálům! Ušetří vám čas i nervy

Svěřte své služební cesty profesionálům! Ušetří vám čas i nervy

Obstarají vám nejen letenku a ubytování, ale i cestovní pojištění, storno pojištění letenky a vízum. Často si lidé koupí letenku a pak teprve zjistí, že neseženou ubytování nebo nestihnou zařídit vízum, a letenka propadne. To se vám s INVESTA TRAVEL nestane.

Vyhnete se tak nepříjemnému kolotoči stání několik hodin ve frontě na ambasádě, kde se každý den dostane na řadu třeba jen třetina příchozích. Některá víza na území České republiky dokonce nedostanete vůbec, musíte pro ně například do Vídně. Nebo se také stává, že mají na Čínské ambasádě svůj týdenní státní svátek, když potřebujete zítra letět.

„Fronta na vízum? Na to mám lidi... “

Každý konzulát navíc vyžaduje jiné dokumenty, formulář je často v jazyce země, kam letíte. A když je ve formuláři chyba? Přijďte zítra. I kdybyste ale vyplnili dotazník naprosto bez chybičky, na webových stránkách konzulátů najdete i 10 let staré dotazníky, které už neplatí. Nebo každým dnem něco mění letecké společnosti. Co to znamená? Ano, opět budete stát další den několikahodinovou frontu, a to v zimě na mraze, protože musíte čekat mezi prvními, než se dveře konzulátu otevřou.

Na každé vízum je jiný formulář a jiné podmínky. Studijní vízum, pracovní, kongresové, speciální, cestovní... Na takové množství informací je potřeba odborník. Přesně takový je tu pro vás v INVESTA TRAVEL. Přepošlou vám jen formulář, který vyplníte, a specialista na víza ho zkontroluje a vystojí frontu na ambasádě za vás. Na určité typy víz musíte přijít na konzulát osobně, ale expert na víza vám vystojí frontu a dohlíží, jestli je vše v pořádku.

Svěřte své služební cesty profesionálům! Ušetří vám čas i nervy

Klient je vždy na prvním místě

Cestovní agentura INVESTA TRAVEL prodává letenky do celého světa a jejími klienty jsou velké i malé podniky, státní firmy, zahraniční společnosti i jednotlivci. Je jednou z mála ryze českých cestovních kanceláří, která se po celou dobu svého působení zaměřuje na organizaci a komplexní zajištění služebních i soukromých cest svých klientů.

INVESTA TRAVEL si zakládá na důvěře a osobním přístupu ke každému ze svých klientů. Tým cestovní agentury má na své klienty vždy čas a je připraven mu kdykoliv pomoci či poradit.

Více informací o cestovní agentuře INVESTA TRAVEL s.r.o. najdete na www.investa-travel.cz.

Autor:

Nejčtenější

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Další z rubriky

Budoucnost je v udržitelném zemědělství

Budoucnost je v udržitelném zemědělství

Za 30 let bude 40 % světové populace trpět nedostatkem vody, jedna třetina na světě produkovaných potravin se k...

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Moderní catering je i o zážitcích

Moderní catering je i o zážitcích

Svatby, teambuildingy, firemní večírky, kongresy a konference, meetingy. Tam všude je zapotřebí dobrého jídla....

Najdete na iDNES.cz