Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Supersektor: sektorový nábytek pro náročné

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nábytek Supersektor je rozsáhlá sektorová řada, která svou variabilností, funkčností a cenou uspokojí náročného zákazníka. Na výběr máte z mnoha produktů. Nabízí vám sektorový nábytek, kuchyňské židle a stoly, jídelní sety, sedací soupravy, kancelářské a jednací židle a křesla, postele, zdravotní matrace a rošty, dřezy, bytové a kuchyňské doplňky.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Sektorový nábytek Bonus Plus - Sestava 04 | foto: ahr

Výhod sektorového nábytku je hned několik. Jednou z hlavních je však to, že zákazník si může sám dle svých představ sestavit obývací pokoj, studentský pokoj, kancelář, ložnici, atd. V nabídce je přes 10 300 různých prvků ve dvou materiálových provedeních, celkem ve 25 barvách, tzn, až 518 850 variant.

Nabídne vám někdo více? Nábytek je upraven dle požadavků zákazníka (rozměry, barevné provedení, úchytky, sklo a další doplňky). Na místě je též zdůraznit, že tyto vysoce kvalitní výrobky pocházejí ve většině případů od předních českých výrobců, židle a stoly pak převážně od italských výrobců, to vše za ceny přímo od výrobce.

Sektorový nábytek Trend

Mezi nejprodávanější produkty společnosti patří sektorový nábytek Trend, který svou variabilností, funkčností a cenou uspokojí náročného zákazníka. V nábytku Trend najdete vše, co potřebujete: skříně, regály, komody, psací stoly, stoly pro PC, televizní stolky, konferenční stoly, atd.

Mezi dalšími produkty najdete moderní nábytkový systém Bonus. Vyznačuje se jednoduchými rovnými liniemi a moderním designem, který podtrhují hliníkové doplňky. BONUS je vhodný k vybavení obývacích pokojů, umožní vám vytvořit moderní sestavu v odlehčeném stylu.

Velmi oblíbené jsou také moderní kuchyně Optima, kde má zákazník možnost vytvořit si kuchyňskou linku dle vlastní fantazie. Nepřeberné množství barevných kombinací a provedení vám nabízí vytvořit opravdu originální interiér.

Sektorový nábytek Bonus

Supersektor se snaží maximálně vyhovět potřebám zákazníka. Nábytek vám ve většině případů přiveze vlastními vozidly, menší zásilky zasílá přepravní službou nebo poštou. Po dohodě je možné zajistit montáž vybraných produktů od odborníků.

"Navrhněte si vlastní sestavu". Úplnou novinkou je program Supersektor 3D, který umožní konečnému spotřebiteli navrhnout kompletní vybavení interiéru včetně konkrétního barevného řešení, tzn. za použití skutečných skříněk se skutečnými rozměry a hlavně v reálných barvách.

Co proto musíte udělat? Je potřeba aby si klient do svého počítače stáhnul program, pomocí kterého si navrhne vlastní sestavu, vybere barvy, pošle na server k nacenění a do 72 hodin dostane zpět požadovanou cenovou nabídku.

Více informací naleznete na webu Supersektor.

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Další z rubriky

Znáte nerezová šroubení Push-In a Push-On od Schwer Fittings?

Znáte nerezová šroubení Push-In a Push-On od Schwer Fittings?

Představujeme vám kvalitní nerezová šroubení Push-In a Push-On od společnosti Schwer Fittings.

Moderní firmy umožňují práci odkudkoliv

Moderní firmy umožňují práci odkudkoliv

Přibývá firem, které nemají žádné své sídlo. Nenutí své zaměstnance chodit každý den do kanceláře a sedět tam osm hodin...

Češi cestují stále více, rádi sáhnou po celoročním cestovním pojištění

Češi cestují do ciziny jako nikdy dříve

Češi mají obrovskou chuť ve volném čase cestovat. 64 % Čechů vyráží na pobytové zájezdy a mnoho jich jezdí i na vlastní...

Najdete na iDNES.cz