Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Super lyžovačka za dobré ceny na vás čeká v Pasekách nad Jizerou

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Lyžařský areál Paseky nad Jizerou nabízí 10 kilometrů sjezdových tratí různé obtížnosti, se skipasem platným pro celý areál. Na své si tu přijdou snowboardisté - k dispozici mají 2 snowparky. A běžkaři mohou kromě 25 kilometrů běžeckých tratí v místě využít napojení na stopy Jizerské magistrály i Krkonošské cesty.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Super lyžovačka za dobré ceny na vás čeká v Pasekách nad Jizerou. | foto: Pizár

Zářivě bílý sníh. Jako peřina. A do toho sluneční paprsky. Zimní idyla, která nedá lyžařům dospat. Už už prkýnka na nohy a vyrazit. Lhostejno, zda-li jste propadli sjezdovému lyžování, snowboardu nebo běžkám.

Paseky nad Jizerou nabízejí pro lyžaře ideální zázemí

Lyžařský areál Paseky nad Jizerou vám k tomu nabízí ideální podmínky. V nadmořské výšce od 620 do 860 metrů  na rozlehlých stráních Hořenska najdete deset kilometrů pravidelně upravovaných sjezdových tratí různé náročnosti.

Na své si tu přijdou zkušení lyžaři na Víťově sjezdovce či Jindrovce I., II. I ti méně zdatní a začínající si tu zalyžují. Šest modrých sjezdovek je tu jen pro ně. A ne ledajakých, na 1 600 metrech Prdecké magistrály se už dá svézt. A k tomu pro děti a začátečníky cvičné louky.

A žádná dlouhá čekání ve frontách. Kapacita vleků je tu dostatečná, navíc letos přibyla čtyřsedačková lanovka. Vleky provozuje dílem obec Paseky nad Jizerou a dílem společnost Pizár s.r.o.

Paráda, řeknou si mnozí. Jiní trochu s obavou pošilhávají po cenách. Ale i ty jsou tady na rozumné úrovni. Skipasy jsou finančně odstupňovány podle počtu dní a jsou platné pro celý areál. A navíc tu najdete výhodné rodinné jízdenky, které ocení hlavně rodiče s dětmi.

Lyžařský areál Paseky nad Jizerou je součástí Skiregionu.cz, který je největším skiregionem v ČR, a lyžaři mají možnost zakoupit skipas  pro celý Skiregion.
Co chtít víc? Snad tedy jen to počasí na objednávku. Ale i s tím se v Pasekách nad Jizerou vypořádali. Převážná část sjezdových tratí je technicky zasněžována.

Zkrátka nepřijdou ani vyznavači bílé stopy. Je tu pro ně připraveno 25 kilometrů upravených běžeckých tratí. Stopu mohou navázat na jedné straně na Jizerskou magistrálu, na druhé straně na Krkonošskou lyžařskou cestu a udělat si klidně celodenní výlet na běžkách.

Super lyžovačka

V lyžařském areálu Paseky nad Jizerou nezapomínají na nic

Na mnoha svazích na sebe narážejí klasičtí lyžaři a snowboardisté. V místním areálu tomu tak nemusí být. Ti, kdo chtějí ochočit jedno prkno, mohou využít dva snowparky se skoky a slidy.

Všichni pak ocení zázemí půjčoven sportovního  a zimního vybavení, k dispozici je tu pro zájemce i lyžařská škola. A samozřejmě možnosti občerstvení. A to nejenom rychlého. V areálu je hostinec U Hermíny, který nabízí příjemné posezení a skvělou kuchyni

Ten, kdo dorazí vlastním autem, má možnost zaparkovat na parkovišti přímo u dolních stanic vleků.

Podrobné informace o areálu, záběry webové kamery, ceny jízdného, půjčovného, lyžařské školy, virtuální prohlídku běžeckých stop, v zimní sezoně aktuální sněhové zpravodajství a bohatou fotogalerii si můžete projít na internetových adresách: www.pizar.cz, www.paseky.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Korejských investic do Česka dále přibývá

Korejských investic do Česka dále přibývá

Zájem korejských firem o investice do České republiky se stále zvyšuje. Největší potenciál je nyní v jaderném průmyslu....

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Každý majitel společnosti, dobrý manažer či personální dávno pochopil, že za úspěšnými projekty a bohatstvím firem...

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

Na českém trhu nabízí produkty Abbkine společnost BIOGEN Praha, která je zde pro vás už 22. rokem. Co vše v portfoliu...

Najdete na iDNES.cz