Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Styl, elegance a variabilita.

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Řešíte vybavení nového domu či bytu, kanceláře nebo třeba rekonstrukci kuchyně? Navštivte showroom společnosti Arbyd v Chotíkově u Plzně, kde si určitě vyberete.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Arbyd | foto: Arbyd CZ s.r.o.

Navštívili jsme společnost Arbyd, která na trhu výroby a prodeje nábytku působí již více než dvacet let. Kromě České republiky si postupně získává pevné místo také ve Francii, Německu, Holandsku a dalších Evropských zemí. Prezentační centrum společnosti najdete nedaleko Plzně v Chotíkově, kde byl v roce 2006 na zelené louce postaven nový výrobní areál o rozloze 5 500 metrů čtverečních a kde najdete také prezentační centrum společnosti.

Cílem společnosti Arbyd je výroba nejkvalitnějších výrobků a uspokojení zákazníka všech cenových kategorií. Z široké nabídky výrobků si vybere opravdu každý. Konzultační schůzky, vizualizace interiérů, zaměření, doprava a montáž u zákazníka je v Arbydu standardem. Vyrobený nábytek jde z výroby přímo k zákazníkovi.

STYL, ELEGANCE A VYRIABILITA. TO JE ARBYD

Arbyd | foto: Arbyd CZ s.r.o.

Nemáte dostatek času? Rozhodujete se komu svěřit výrobu své kuchyně nebo nábytku do bytu či domu? Pak jste u Arbydu na správné adrese. Osloví vás nejen moderní a nadčasový design, kvalita zpracování, moderní kování renomovaných značek, ale také servis, který je zde na velmi vysoké úrovni. Veškerý sortiment navíc prochází neustálými inovacemi, aby dokázal uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.

V prostorném showroomu společnosti Arbyd uvidíte realizace jak luxusních interiérů, tak sériově vyráběný nábytek. K dispozici jsou zde zkušení odborníci, kteří Vám rádi poradí s rekonstrukcí vašeho domu, bytu či kanceláře. Arbyd nabízí kompletní servis od grafických návrhů až po kompletní realizaci, což zákazníci určitě ocení. Individuální požadavky zákazníků zde nejsou nadstandardem, ale samozřejmostí.

STYL, ELEGANCE A VYRIABILITA. TO JE ARBYD

Arbyd | foto: Arbyd CZ s.r.o.

Jak jsme se sami přesvědčili, společnost Arbyd spolupracuje s českými i zahraničními designéry a zastupuje značky, jako jsou Aksamite, Antares, Marco Barotti, Casa design, Maxdivani, De Sede, Pedrali, a mnoho dalších.

V Arbydu si opravdu vyberete. Pokud se chystáte zařizovat kancelář, vyrábějí  univerzální kancelářské programy umožňující svou variabilitou zařizovat nejen malé a velkoplošné kanceláře, ale také konferenční místnosti. Doporučí Vám také nejvhodnější kancelářskou či konferenční židli.

V sortimentu Arbydu je také hotelový, nemocniční, školní nábytek. Na výrobu hotelového nábytku se společnost Arbyd specializuje již řadu let a dodává do sítí hotelů po celé Evropě.

Ještě váháte? Zastavte se v Arbydu v Chotíkově u Plzně rádi Vás zde přivítají. www.arbyd.cz

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Přepravní systém FOFR, specialista na rozměrnější zásilky

Přepravní systém FOFR, specialista na rozměrnější zásilky

Expresní systém přepravy zásilek FOFR, kterého je Lorenc Logistic součástí, zaplňuje mezeru na trhu sběrných služeb. ...

Jsme nejlepší, říká ředitel nemocnice, v níž se točil seriál Malé lásky

Jsme nejlepší, říká ředitel nemocnice, v níž se točil seriál Malé lásky.

Nový centrální příjem, chirurgický pavilon, psychiatrická klinika, obnova poloviny lůžkového fondu – to jsou některé z...

Plzeň zažívá realitní show. Z nabídky vyčnívá projekt Zlatá Belánka

Plzeň zažívá realitní show. Z nabídky vyčnívá projekt Zlatá Belánka

Město Plzeň zažívá neuvěřitelné realitní show ve výstavbě bytových domů. Historicky nikdy současně neprobíhalo tolik...

Najdete na iDNES.cz