Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Studujte ekonomiku a management na MÚVS ČVUT v Praze

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Každý člověk se snaží o úspěšné dosažení svých profesních cílů. Obstát v dnešních konkurenčních podmínkách však není snadné. Proto je důležité neustálé zvyšování odborné kvalifikace. MÚVS ČVUT v Praze nyní nabízí ekonomicko-manažerské vzdělávání díky programu Ekonomika a management.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Studujte ekonomiku a management na MÚVS ČVUT v Praze! | foto: České vysoké učení technické v Praze

Masarykův ústav vyšších studií ČVUT v Praze ve spolupráci s českými a zahraničními univerzitami zaměřuje svou vzdělávací činnost na výukové programy nejen v rámci celoživotního vzdělávání.

V současné době také otevírá nové bakalářské programy určené pro absolventy středních škol a rozšiřuje nabídku programů magisterských. Nově akreditované studijní programy, mezi které patří i bakalářský program Ekonomika a management, odpovídají současným trendům ekonomického a manažerského vzdělávání a poptávce na trhu práce.

Bakalářské ekonomicko-manažerské obory

Studijní bakalářský program Ekonomika a management vznikl jako společný projekt MÚVS ČVUT a fakulty strojní ČVUT. Je řádným tříletým bakalářským programem manažerského zaměření. Připravuje studenty pro manažerské pozice v průmyslu a službách.

Zahrnuje dva studijní obory: Personální management v průmyslových podnicích a Řízení a ekonomika průmyslového podniku. První ze dvou jmenovaných se zaměřuje na oblast řízení lidských zdrojů, psychologických kompetencí a moderních trendů v personalistice.

Druhý studijní program Řízení a ekonomika průmyslového podniku vyváženou formou kombinuje a propojuje technicky orientované znalosti a dovednosti se znalostmi a dovednostmi ekonomického chování při řízení v podnikových řídících strukturách. V obou případech je kladen velký důraz na výuku anglického jazyka.

Studujte ekonomiku a management na MÚVS ČVUT v Praze!1

Cílem studia je poskytnout studentům základní znalosti a dovednosti pro praktickou činnost v řízení podniků, podložené odpovídající úrovní teoretického zdůvodnění a vysvětlení. Absolventi by měli nalézt uplatnění na pozicích středních manažerů v tuzemském a mezinárodním prostředí a při řízení menších technických, provozních, obchodních či marketingových útvarů.

Magisterské ekonomicko-manažerské obory

Již tradiční obor Podnikání a management v průmyslu, určený technikům, doplňují nové dva magisterské studijní obory Řízení regionálních projektů a Projektové řízení inovací v podniku.

Cílem studia je připravit studenty pro oblast plánování a řízení projektů na úrovni podniků či regionů. Budoucí manažeři jsou vzděláváni ve formulování, řízení, monitorování a vyhodnocování těchto projektů, ale i v souvisejících činnostech správního a organizačního charakteru. Důraz je kladen na systémové chápání a řešení jednotlivých úkolů, komunikační a prezentační dovednosti a schopnosti týmového vedení.

Oba obory studijního programu jsou koncipovány tak, aby absolvent mohl po jejich ukončení vykonávat odborné činnosti v oblasti řízení projektů jak v regionální správě a v dalších institucích, které v rámci veřejné, resp. státní správy tuto problematiku zajišťují, tak i v soukromém sektoru a to především v oblasti řízení inovací a řízení projektů v průmyslových podnicích.

Chcete studovat ekonomiku a management? Navštivte Dny otevřených dveří

Pro všechny zájemce, kteří chtějí studovat ekonomiku a management, pořádá MÚVS ČVUT v Praze Dny otevřených dveří, kde získají komplexní informace.

Dny otevřených dveří proběhnou 16.1. 2012 na adrese Horská 3, Praha 2 a 1.2. 2012 na adrese Kolejní 2a, Praha 6, vždy od 14:00 do 18:00. Bližší informace o studiu získají zájemci na webových stránkách MÚVS www.muvs.cvut.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Skákat pro zdravé srdce dorazilo přes pět stovek žáků.
Na akci Skákat pro zdravé srdce dorazilo přes pět stovek žáků

I za nepříznivého počasí dorazilo na akci Skákejme pro zdravé srdce, kterou pořádal v pondělí 25. září 2017 na Kostelním náměstí v Ústí nad Labem Nadační fond...  celý článek

Bertíci opět podporují děti ze sociálně znevýhodněného prostředí.
Bertíci opět podporují děti ze sociálně znevýhodněného prostředí

Zákazníci všech obchodů Albert po celém Česku mohou rozhodovat o desítkách regionálních projektů na podporu dětí ze sociálně znevýhodněného prostředí....  celý článek

SLEVOTISK učí republiku tisknout přes WEB.
Slevotisk učí republiku tisknout přes web

Slevotisk jako první v České republice zprovoznil objednávky zakázkové výroby on-line. Jen zadáte přes web a třetí den už u vás zvoní kurýr na dveře s...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.