Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Studujte ekonomiku a management na MÚVS ČVUT v Praze

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Každý člověk se snaží o úspěšné dosažení svých profesních cílů. Obstát v dnešních konkurenčních podmínkách však není snadné. Proto je důležité neustálé zvyšování odborné kvalifikace. MÚVS ČVUT v Praze nyní nabízí ekonomicko-manažerské vzdělávání díky programu Ekonomika a management.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Studujte ekonomiku a management na MÚVS ČVUT v Praze! | foto: České vysoké učení technické v Praze

Masarykův ústav vyšších studií ČVUT v Praze ve spolupráci s českými a zahraničními univerzitami zaměřuje svou vzdělávací činnost na výukové programy nejen v rámci celoživotního vzdělávání.

V současné době také otevírá nové bakalářské programy určené pro absolventy středních škol a rozšiřuje nabídku programů magisterských. Nově akreditované studijní programy, mezi které patří i bakalářský program Ekonomika a management, odpovídají současným trendům ekonomického a manažerského vzdělávání a poptávce na trhu práce.

Bakalářské ekonomicko-manažerské obory

Studijní bakalářský program Ekonomika a management vznikl jako společný projekt MÚVS ČVUT a fakulty strojní ČVUT. Je řádným tříletým bakalářským programem manažerského zaměření. Připravuje studenty pro manažerské pozice v průmyslu a službách.

Zahrnuje dva studijní obory: Personální management v průmyslových podnicích a Řízení a ekonomika průmyslového podniku. První ze dvou jmenovaných se zaměřuje na oblast řízení lidských zdrojů, psychologických kompetencí a moderních trendů v personalistice.

Druhý studijní program Řízení a ekonomika průmyslového podniku vyváženou formou kombinuje a propojuje technicky orientované znalosti a dovednosti se znalostmi a dovednostmi ekonomického chování při řízení v podnikových řídících strukturách. V obou případech je kladen velký důraz na výuku anglického jazyka.

Studujte ekonomiku a management na MÚVS ČVUT v Praze!1

Cílem studia je poskytnout studentům základní znalosti a dovednosti pro praktickou činnost v řízení podniků, podložené odpovídající úrovní teoretického zdůvodnění a vysvětlení. Absolventi by měli nalézt uplatnění na pozicích středních manažerů v tuzemském a mezinárodním prostředí a při řízení menších technických, provozních, obchodních či marketingových útvarů.

Magisterské ekonomicko-manažerské obory

Již tradiční obor Podnikání a management v průmyslu, určený technikům, doplňují nové dva magisterské studijní obory Řízení regionálních projektů a Projektové řízení inovací v podniku.

Cílem studia je připravit studenty pro oblast plánování a řízení projektů na úrovni podniků či regionů. Budoucí manažeři jsou vzděláváni ve formulování, řízení, monitorování a vyhodnocování těchto projektů, ale i v souvisejících činnostech správního a organizačního charakteru. Důraz je kladen na systémové chápání a řešení jednotlivých úkolů, komunikační a prezentační dovednosti a schopnosti týmového vedení.

Oba obory studijního programu jsou koncipovány tak, aby absolvent mohl po jejich ukončení vykonávat odborné činnosti v oblasti řízení projektů jak v regionální správě a v dalších institucích, které v rámci veřejné, resp. státní správy tuto problematiku zajišťují, tak i v soukromém sektoru a to především v oblasti řízení inovací a řízení projektů v průmyslových podnicích.

Chcete studovat ekonomiku a management? Navštivte Dny otevřených dveří

Pro všechny zájemce, kteří chtějí studovat ekonomiku a management, pořádá MÚVS ČVUT v Praze Dny otevřených dveří, kde získají komplexní informace.

Dny otevřených dveří proběhnou 16.1. 2012 na adrese Horská 3, Praha 2 a 1.2. 2012 na adrese Kolejní 2a, Praha 6, vždy od 14:00 do 18:00. Bližší informace o studiu získají zájemci na webových stránkách MÚVS www.muvs.cvut.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Tři výhody, které dostanete od T-Mobile. Stačí být v Magentě 1

3 výhody, které dostanete od T-Mobile - stačí být v Magentě 1

Parádních výhod vás u T-Mobile čeká mnohem víc, tady jsme jich vybrali jen pár. U nás prostě platí: čím víc služeb si...

Najdete na iDNES.cz