Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Studium na Vysoké škole obchodní v Praze? Jedna z nejlepších investic

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Chcete mít kvalitní ekonomické vzdělání a stát se špičkovým manažerem? Máme pro vás řešení. Studium na Vysoké škole obchodní, kde získáte nejen potřebné znalosti, ale také najdete uplatnění v životě.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Studium na Vysoké škole obchodní v Praze, jedna z nejlepších investic | foto: Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.

Vysoká škola obchodní je prestižní soukromá vysoká škola, poskytující přes deset let vzdělání, odrážející současné trendy v oblasti cestovního ruchu, letecké dopravy a ekonomické sféry.

Studium na Vysoké škole obchodní v Praze je zaměřeno především na přípravu kvalifikovaných odborníků pro výkon profesí v oblastech cestovního ruchu a ve službách letecké dopravy. V obou případech jde o výjimečnost v našem školství, tyto obory nenabízí žádná další vysoká škola.

Ročně ukončuje studium na Vysoké škole obchodní přes tisíc absolventů v bakalářských a navazujících magisterských programech. Mezi pozitivní stránky patří to, že absolventi nacházejí uplatnění na trhu práce i na významných pozicích v podnikové i státní sféře.

Studium na Vysoké škole obchodní v Praze, jedna z nejlepších investic1

Provázanost teorie s praxí patří mezi hlavní priority Vysoké školy obchodní v Praze

Studium na Vysoké škole obchodní studentům poskytuje znalosti z ekonomie, marketingu, managementu, sociologie, práva, financí, informatiky a dalších oborů. Studenti si osvojí i cizí jazyky, s terminologií užívanou v cestovním ruchu a letecké dopravě.

Více na www.vso.cz. Mezi priority VŠO patří provázanost teorie s praxí, mezi pedagogy najdete nejen špičkové teoretiky, ale také zkušené odborníky z praxe, kteří předávají studentům své poznatky, nabyté doma i v zahraničí.

Velký zájem je o studium v zahraničí, studenti si mohou vybrat mezi prestižními evropskými univerzitami, s nimiž VŠO spolupracuje (např. Belgie, Itálie, Litva, Maďarsko, Rakousko, Španělsko, Německo, Portugalsko, Polsko, Slovensko, Turecko, Velká Británie). Na těchto partnerských školách může student absolvovat semestrální pobyt nebo stáž v rámci programu Erasmus.

Ten, kdo studoval na vyšší odborné škole, může požádat o upravený studijní program, který zohledňuje předchozí studium a zkracuje tak délku studia. Kreditní systém hodnocení studentů má rovněž své výhody, umožňuje mimo jiné rozložit studium do delšího časového období.

Studium na Vysoké škole obchodní v Praze je ideální i pro zaměstnané studenty. Výuka v tomto případě probíhá dvakrát do měsíce v době víkendů, je možné využít i individuální studium.

Studium na vysoké škole bez přijímacích zkoušek

Přijímací zkoušky uchazečů na školu nejsou, studenti sami prokazují v průběhu studia, jsou-li schopni studium na vysoké škole zvládnout. Školné je příznivé a navíc každý má možnost výdělku i v době studia.

Co najdete pod jednou střechou? Klimatizované učebny vybavené moderní technikou, k dispozici Wi-Fi, informační centrum a odbornou knihovnu, studovnu a studentský klub.

Nezapomíná se ani na handicapované studenty, pro ně existuje bezbariérový přístup do budovy školy. V její blízkosti je možno stravování a příjemné zázemí pro chvíle volna. Škola sídlí v centru Prahy, u stanice metra B Národní třída a několik linek MHD.

Studium na Vysoké škole obchodní v Praze, jedna z nejlepších investic2

Navštivte nás, zjistěte, jak probíhá studium na Vysoké škole obchodní a zeptejte se našich pedagogů na vše, co vás zajímá. Pořádáme dny otevřených dveří, jejich termíny najdete na www.vso.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Franchisingová síť NATURHOUSE hledá zdatné podnikatele

Jan Gonda, Master-franchisant NATURHOUSE pro ČR a SR

Franchising s NATURHOUSE je poměrné jednoduchá cesta k podnikání s jistotou. Franchisor předá celé know how a je...

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

Najdete na iDNES.cz