Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Studium na Vysoké škole obchodní v Praze? Jedna z nejlepších investic

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Chcete mít kvalitní ekonomické vzdělání a stát se špičkovým manažerem? Máme pro vás řešení. Studium na Vysoké škole obchodní, kde získáte nejen potřebné znalosti, ale také najdete uplatnění v životě.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Studium na Vysoké škole obchodní v Praze, jedna z nejlepších investic | foto: Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.

Vysoká škola obchodní je prestižní soukromá vysoká škola, poskytující přes deset let vzdělání, odrážející současné trendy v oblasti cestovního ruchu, letecké dopravy a ekonomické sféry.

Studium na Vysoké škole obchodní v Praze je zaměřeno především na přípravu kvalifikovaných odborníků pro výkon profesí v oblastech cestovního ruchu a ve službách letecké dopravy. V obou případech jde o výjimečnost v našem školství, tyto obory nenabízí žádná další vysoká škola.

Ročně ukončuje studium na Vysoké škole obchodní přes tisíc absolventů v bakalářských a navazujících magisterských programech. Mezi pozitivní stránky patří to, že absolventi nacházejí uplatnění na trhu práce i na významných pozicích v podnikové i státní sféře.

Studium na Vysoké škole obchodní v Praze, jedna z nejlepších investic1

Provázanost teorie s praxí patří mezi hlavní priority Vysoké školy obchodní v Praze

Studium na Vysoké škole obchodní studentům poskytuje znalosti z ekonomie, marketingu, managementu, sociologie, práva, financí, informatiky a dalších oborů. Studenti si osvojí i cizí jazyky, s terminologií užívanou v cestovním ruchu a letecké dopravě.

Více na www.vso.cz. Mezi priority VŠO patří provázanost teorie s praxí, mezi pedagogy najdete nejen špičkové teoretiky, ale také zkušené odborníky z praxe, kteří předávají studentům své poznatky, nabyté doma i v zahraničí.

Velký zájem je o studium v zahraničí, studenti si mohou vybrat mezi prestižními evropskými univerzitami, s nimiž VŠO spolupracuje (např. Belgie, Itálie, Litva, Maďarsko, Rakousko, Španělsko, Německo, Portugalsko, Polsko, Slovensko, Turecko, Velká Británie). Na těchto partnerských školách může student absolvovat semestrální pobyt nebo stáž v rámci programu Erasmus.

Ten, kdo studoval na vyšší odborné škole, může požádat o upravený studijní program, který zohledňuje předchozí studium a zkracuje tak délku studia. Kreditní systém hodnocení studentů má rovněž své výhody, umožňuje mimo jiné rozložit studium do delšího časového období.

Studium na Vysoké škole obchodní v Praze je ideální i pro zaměstnané studenty. Výuka v tomto případě probíhá dvakrát do měsíce v době víkendů, je možné využít i individuální studium.

Studium na vysoké škole bez přijímacích zkoušek

Přijímací zkoušky uchazečů na školu nejsou, studenti sami prokazují v průběhu studia, jsou-li schopni studium na vysoké škole zvládnout. Školné je příznivé a navíc každý má možnost výdělku i v době studia.

Co najdete pod jednou střechou? Klimatizované učebny vybavené moderní technikou, k dispozici Wi-Fi, informační centrum a odbornou knihovnu, studovnu a studentský klub.

Nezapomíná se ani na handicapované studenty, pro ně existuje bezbariérový přístup do budovy školy. V její blízkosti je možno stravování a příjemné zázemí pro chvíle volna. Škola sídlí v centru Prahy, u stanice metra B Národní třída a několik linek MHD.

Studium na Vysoké škole obchodní v Praze, jedna z nejlepších investic2

Navštivte nás, zjistěte, jak probíhá studium na Vysoké škole obchodní a zeptejte se našich pedagogů na vše, co vás zajímá. Pořádáme dny otevřených dveří, jejich termíny najdete na www.vso.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Další z rubriky

Zámek Ruegers v Rakousku ožije minulostí

Zámek Ruegers v Rakousku ožije minulostí

První srpnový víkend se příznivci historie, skvělé zábavy, ale i napětí můžou těšit na premiérový 1. ročník...

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Až dva miliardy řádků dat, možnost pokročilého vyhodnocování dat v čase z různých zdrojů, snadná vizualizace do všech...

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Minimalismus je trendy, stává se z něj nový životní styl a kromě módy a designu se promítá i do gastronomie. Užijte si...

Najdete na iDNES.cz