Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Studium na Vysoké škole obchodní v Praze? Jedna z nejlepších investic

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Chcete mít kvalitní ekonomické vzdělání a stát se špičkovým manažerem? Máme pro vás řešení. Studium na Vysoké škole obchodní, kde získáte nejen potřebné znalosti, ale také najdete uplatnění v životě.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Studium na Vysoké škole obchodní v Praze, jedna z nejlepších investic | foto: Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.

Vysoká škola obchodní je prestižní soukromá vysoká škola, poskytující přes deset let vzdělání, odrážející současné trendy v oblasti cestovního ruchu, letecké dopravy a ekonomické sféry.

Studium na Vysoké škole obchodní v Praze je zaměřeno především na přípravu kvalifikovaných odborníků pro výkon profesí v oblastech cestovního ruchu a ve službách letecké dopravy. V obou případech jde o výjimečnost v našem školství, tyto obory nenabízí žádná další vysoká škola.

Ročně ukončuje studium na Vysoké škole obchodní přes tisíc absolventů v bakalářských a navazujících magisterských programech. Mezi pozitivní stránky patří to, že absolventi nacházejí uplatnění na trhu práce i na významných pozicích v podnikové i státní sféře.

Studium na Vysoké škole obchodní v Praze, jedna z nejlepších investic1

Provázanost teorie s praxí patří mezi hlavní priority Vysoké školy obchodní v Praze

Studium na Vysoké škole obchodní studentům poskytuje znalosti z ekonomie, marketingu, managementu, sociologie, práva, financí, informatiky a dalších oborů. Studenti si osvojí i cizí jazyky, s terminologií užívanou v cestovním ruchu a letecké dopravě.

Více na www.vso.cz. Mezi priority VŠO patří provázanost teorie s praxí, mezi pedagogy najdete nejen špičkové teoretiky, ale také zkušené odborníky z praxe, kteří předávají studentům své poznatky, nabyté doma i v zahraničí.

Velký zájem je o studium v zahraničí, studenti si mohou vybrat mezi prestižními evropskými univerzitami, s nimiž VŠO spolupracuje (např. Belgie, Itálie, Litva, Maďarsko, Rakousko, Španělsko, Německo, Portugalsko, Polsko, Slovensko, Turecko, Velká Británie). Na těchto partnerských školách může student absolvovat semestrální pobyt nebo stáž v rámci programu Erasmus.

Ten, kdo studoval na vyšší odborné škole, může požádat o upravený studijní program, který zohledňuje předchozí studium a zkracuje tak délku studia. Kreditní systém hodnocení studentů má rovněž své výhody, umožňuje mimo jiné rozložit studium do delšího časového období.

Studium na Vysoké škole obchodní v Praze je ideální i pro zaměstnané studenty. Výuka v tomto případě probíhá dvakrát do měsíce v době víkendů, je možné využít i individuální studium.

Studium na vysoké škole bez přijímacích zkoušek

Přijímací zkoušky uchazečů na školu nejsou, studenti sami prokazují v průběhu studia, jsou-li schopni studium na vysoké škole zvládnout. Školné je příznivé a navíc každý má možnost výdělku i v době studia.

Co najdete pod jednou střechou? Klimatizované učebny vybavené moderní technikou, k dispozici Wi-Fi, informační centrum a odbornou knihovnu, studovnu a studentský klub.

Nezapomíná se ani na handicapované studenty, pro ně existuje bezbariérový přístup do budovy školy. V její blízkosti je možno stravování a příjemné zázemí pro chvíle volna. Škola sídlí v centru Prahy, u stanice metra B Národní třída a několik linek MHD.

Studium na Vysoké škole obchodní v Praze, jedna z nejlepších investic2

Navštivte nás, zjistěte, jak probíhá studium na Vysoké škole obchodní a zeptejte se našich pedagogů na vše, co vás zajímá. Pořádáme dny otevřených dveří, jejich termíny najdete na www.vso.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

První globální ročník soutěže „P&G CEO Challenge“ je otevřen.
První globální ročník soutěže „P&G CEO Challenge“ je otevřen

Zájemci se mohou začít registrovat do prvního globálního ročníku prestižní soutěže společnosti Procter & Gamble – P&G CEO CHALLENGE. Soutěž CEO CHALLENGE...  celý článek

Lékaři dnes bojují i za své pacienty, nejen o svou existenci.
Lékaři dnes bojují i za své pacienty, nejen o svou existenci

Občané České republiky a soukromí lékaři v celé ČR s podporou České lékařské komory v těchto dnech protestují proti ministerstvu zdravotnictví.   celý článek

Žena programátorka je jako vzácný diamant.
Žena programátorka je jako vzácný diamant

Na otázku, proč usilovat o ženu v IT odpovědělo TOP 1000 světových firem. Z odpovědí lze vyčíst, že ženy by se tomuto oboru rozhodně neměly vyhýbat.  celý článek

Utýrala holčičku v pěstounské péči. Musíme teď zpřísnit zákony?
Utýrala holčičku v pěstounské péči. Musíme teď zpřísnit zákony?

Tragický případ z minulého týdne nejspíš pohne českými zákony o pěstounské péči.

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.