Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Studujte na Vysoké škole hotelové

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Poohlížíte se po vysoké škole, která vás důsledně připraví na budoucí kariéru? Studium na Vysoké škole hotelové nabízí vzdělání v prakticky orientovaných oborech, kde získáte vyvážený poměr znalostí nezbytné teorie a praxe.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Studium na vysoké škole hotelové | foto: Vysoká škola hotelová

V loňském roce završila Vysoká škola hotelová sídlící v Praze 8 již 15. rok své existence. Za tuto dobu školu opustilo přes 5 000 absolventů, z nichž mnozí dnes zastávají významné pozice v podnicích hotelnictví a cestovního ruchu, ale i v jiných oborech. Na tuto skutečnost může být akademická obec školy plným právem hrdá. Je však nutné vnímat situaci na trhu práce a požadavky kladené na absolventy profesně orientovaných vysokých škol.

Studium na vysoké škole hotelové v Praze 8
Studium na vysoké škole hotelové v Praze 8

Studium na vysoké škole hotelové v Praze 8

Základem úspěšného uplatnění každého vysokoškoláka jsou znalosti a dovednosti získané při studiu. Právě ty představují jeho konkurenční výhodu vůči ostatním uchazečům na trhu práce. V současné době sice firmy deklarují zejména zájem o praktické znalosti získané v provozu, ale v dlouhodobějším horizontu profesní kariéry nacházejí uplatnění i zcela jiné schopnosti a dovednosti.

Vysoká škola obecně rozvíjí u svých studentů nejen zmíněné odborné znalosti a dovednosti, ale rovněž styl jejich uvažování a jejich schopnost se samostatně orientovat v nové problematice na stále náročnějším trhu práce.

Důležitá je pro praxi i teorie

Absolvent vysoké školy by měl tudíž získat zejména širší teoretický základ, který by mu umožnil správně analyzovat všechny, i zcela neobvyklé situace, ve kterých se bude v průběhu své kariéry rozhodovat. Tato schopnost jej zásadním způsobem odlišuje od absolventů nižších stupňů škol nebo různých kursů.

Pro řešení nestandardních situací je nutná schopnost abstraktního myšlení na širokém základě teoretických vědomostí z celé řady vědních oborů. Úspěšný absolvent Vysoké školy hotelové je tedy schopen aplikovat nejen praktické vědomosti o provozu a řízení hotelového či gastronomického provozu, ale také poznatky z psychologie, sociologie, ekonomie, statistiky či matematiky.

Studium na vysoké škole hotelové

Studium na vysoké škole hotelové

V současné době můžeme sledovat zásadní změnu situace v oblasti vzdělávání v České republice. Každým rokem dochází k nárůstu procentuálního podílu maturantů, kteří pokračují ve studiu na vysoké škole. Potenciální zaměstnavatelé tak stále více hledí nejen na to, jaký titul uchazeč má, ale také z jaké školy přichází.

Studium na Vysoké škole hotelové nabízí řadu předností

Studium na Vysoké škole hotelové v tomto směru přináší řadu předností – její studenti jsou vzděláváni v prakticky orientovaných studijních oborech, které úspěšně periodicky procházejí náročným procesem akreditačního řízení, s nezbytným teoretickým základem.

Více informací o studiu na Vysoké škole hotelové v Praze 8 naleznete na webových stránkách www.vsh.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Cizí jazyk je v dnešní době samozřejmost.
Cizí jazyk je v dnešní době samozřejmost

S desítkami poboček po celém světě, půlmiliardovým obratem a letitou tradicí se jazyková agentura Skřivánek řadí mezi přední agentury nejen u nás, ale i ve...  celý článek

Pořiďte si HR systém, který většinu práce odvede za vás
Pořiďte si HR systém, který většinu práce odvede za vás

Používá vaše společnost zastaralý HR systém, ve kterém je vše pracné? Nejste schopni efektivně poskytovat data managementu? Přepisujete podklady z docházkového...  celý článek

Nejlepší manažer inspiruje. Stát se jím můžete i vy
Nejlepší manažer inspiruje. Stát se jím můžete i vy

Manažerské pozice jsou lákavé, zajímavé se zdají zejména platové podmínky a možnost být si svým vlastním pánem. Tedy aspoň takhle to navenek vypadá. Skutečnost...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.