Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Strana Práv Občanů Zemanovci: Bojujeme za vaše práva

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Za největší problém Olomouckého kraje považuje Strana Práv Občanů nezaměstnanost, která dlouhodobě patří k nejhorším v rámci ČR. Například okres Jeseník s 17,16 % je v tomto ukazateli nejhorší v České republice.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Strana Práv Občanů Zemanovci - bojujeme za vaše práva | foto: Strana Práv Občanů Zemanovci - Olomoucký kraj

Strana Práv Občanů ZEMANOVCI proto prosazuje v programu podporu investic do dopravní infrastruktury a to nejen do silnic 2. a 3. třídy, které jsou ve vlastnictví kraje.

Strana Práv Občanů požaduje, aby kraj aktivněji vystupoval vůči státním orgánům ve věci zlepšení dopravního napojení severu svého kraje postiženého velkou nezaměstnaností. Bez kvalitní dopravní infrastruktury bude obtížné přilákat investory na sever kraje, aby vytvořili nová pracovní místa, která by napomohla snížení nezaměstnanosti.

Strana Práv Občanů ZEMANOVCI podporuje investice v oblasti sociální

Dalším prostředkem vytváření nových pracovních míst jsou evropské dotace. Kraj by měl více upřednostňovat ty projekty, které vytvoří nová pracovní místa v kraji. Je třeba podporovat projekty primárně směřující ke zvýšení konkurenceschopnosti kraje - tedy především do oblasti dopravní infrastruktury a odborného školství.

I proto je významnou částí programu, který má Strana Práv Občanů ZEMANOVCI, oblast vzdělávání, kde se prosazuje investice do škol zejména v oblasti odborného vzdělávání v souladu s požadavky trhu práce. V programu Strana Práv Občanů podporuje i investice v oblasti sociální - domovy důchodců, domovy s pečovatelskou službou.

Strana Práv Občanů Zemanovci - bojujeme za vaše práva1

Úspory lze hledat ve výdajích kraje

Úspory lze hledat ve výdajích na provoz krajského úřadu a v úsporách ve výdajích hejtmanství na miliónové akce typu Ceny kultury, sportovce roku, ples kraje apod.

Úspory přinese i průhlednější zadávání veřejných zakázek a omezení případů navyšování výdajů u krajských investic při jejich realizaci. Zdrojem dodatečných významných příjmů mohou být kvalitně připravené projekty, na které budou čerpány evropské a jiné dotace.

Strana Práv Občanů Zemanovci - bojujeme za vaše práva2

Obecně se při rostoucím zadlužování kraje nevyhneme otázce úspor a také bude na stole diskuse o změnách v rozpočtovém určení daní ve prospěch krajských samospráv, tak jak to nedávno proběhlo v případě malých obcí. V opačném případě se kraje budou více stávat nominálním orgánem na území kraje se zmenšujícím se vlivem.

Mgr. Radek Augustin, lídr kandidátky Strany práv občanů Zemanovci pro volby do Zastupitelstva Olomouckého kraje 2012

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Vedoucí výroby Radek Pasz (na snímu vlevo) a Jan Sliž operátor ohraňovacího...
Ohraňovací lis na míru potřebám není ani pro osvědčené dodavatele standardní zakázkou

Koupí stroje od FORMETALU nic nekončí, naopak začíná. Spolupráce mezi společnostmi FORMETAL a BERNDORF CZ se začala psát v roce 2012.   celý článek

Vydejte se s CK SEN na poznávací zájezdy do exotiky s 13% slevou.
Vydejte se s CK SEN na poznávací zájezdy do exotiky s 13% slevou

125 zemí světa, 25 let zkušeností, špičkoví průvodci – to nabízí Cestovní kancelář SEN, která startuje prodej poznávacích zájezdů first minute s rekordní 13%...  celý článek

Intenzivní jazykové kurzy angličtiny vás opravdu rozmluví.
Intenzivní jazykové kurzy angličtiny vás opravdu rozmluví

Učíte se anglický jazyk už odmalička, ale stále se při konverzaci s cizincem cítíte nejistí, zadrháváte se a souvislá věta vás napadne, až když jste sami?...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.