Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Stop plýtvání. Výdejní automaty vaší firmě výrazně ušetří náklady

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Chcete ve své společnosti uspořit čtvrtinu až polovinu nákladů na drobnějším provozním materiálu, kterého se spotřebuje velké množství, a kterému proto zpravidla nikdo nevěnuje příliš pozornosti? Společnost INZEP centrum nabízí jednoduché řešení: zaveďte do svého provozu výdejní automaty.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Výdejní automaty vaší firmě výrazně ušetří náklady

Z výdejních automatů si pak zaměstnanci mohou výrobky typu kancelářských potřeb, ale i ochranné pomůcky brát jako dosud, ovšem s velkým a důležitým rozdílem: vše bude pod přísným automatickým dohledem výdejního přístroje a vy budete mít lepší kontrolu nad zásobami i pracovníky, než kdybyste zásoby vydávali ze skladů.

Výdejní automaty: snadná kontrola zásob

Snadno se tak dá omezit plýtvání, které je při spotřebě například právě kancelářských potřeb naprosto běžné a dochází kvůli němu k nemalým finančním ztrátám. Každý kus je totiž vydán adresně a zpětně lze snadno dohledat a zkontrolovat, kdo a kdy materiál z automatu odebral.

Zkušenosti společnosti INZEP centrum jsou proto jednoznačné a průkazné: kdo zavedl do svého provozu výdejní automaty, ušetřil. Úspory se pohybují od 25 do 50 procent. Společnost INZEP centrum přitom garantuje, že náklady stlačíte minimálně o čtvrtinu.

Výdejní automaty vaší firmě výrazně ušetří

Výdejní automaty vaší firmě výrazně ušetří

Díky výdejnímu automatu ušetříte

Výdejní automaty ušetří náklady vaší firmě především tím, že spojíte nákup, skladování i výdej daných položek jako jsou například drobnější ochranné pomůcky typu rukavic, respirátorů či brýlí, anebo kancelářské potřeby jako jsou třeba fixy, zvýrazňovače, lepicí pásky, záznamníkové papíry a podobně, ale i výrobní nástroje jako brusivo, nože, náhradní břity a další.

Výdejní automat slouží jako satelitní sklad. Distribuuje zaměstnancům produkty potřebné pro práci a zároveň díky jednoduchému programu sleduje spotřebu.
Takto si vaše firma zřídí konsignační sklad a platíte tak jen za skutečně odebrané zboží a nikoliv za to, které byste měli jinak uložené kdesi ve skladu.

Zbavíte se také akutních objednávek, při kterých vám hrozí zastavení výroby v případě, že materiál nedojde včas. Vašemu dodavateli se automaticky odesílají seznamy pro doplnění zboží. Výhodou je i možnost vyhodnocení spotřeby na jednotlivé projekty a zakázky nebo nákladová střediska.

A v neposlední řadě i skutečnost, že výdejní automat zboží vydává na pracovišti nepřetržitě 24 hodin denně a sedm dní v týdnu. Výsledkem je vyšší efektivita práce vašich zaměstnanců, neboť dojde ke snížení pohybu pracovníků a také prostojů při práci.

Výdejní automaty vaší firmě výrazně ušetří

Výdejní automaty vaší firmě výrazně ušetří

Výdejní automaty přesně na míru

Výdejní automaty i obslužný program vyvíjí maďarská společnost IVM a česká firma INZEP centrum je dodává svým zákazníkům jako řešení na klíč.

Zpracuje napřed finanční analýzu, navrhne přesné a vyhovující řešení, dodá kompletní systém, zaškolí obsluhu a výdejní automaty pak servisuje a plní. Zároveň aktualizuje software potřebný k obsluze automatů a archivaci všech dat. Výdejní automaty lze u firmy INZEP centrum zakoupit či pouze pronajmout. Firma INZEP centrum nabízí automaty i na tři měsíce zdarma na vyzkoušení.

Výdejní automaty firma INZEP centrum předvedla i na zářijovém mezinárodním veletrhu Interprotec v Brně.

Kompletní nabídku firmy INZEP centrum najdete na jejích webových stránkách www.inzep.cz, kde je i e-shop. Navštívit můžete i kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí v ulici U Byniny 559. Otevřeno je každý všední den od 7 do 17 hodin, v sobotu pak od 8:30 do 11:30 hodin.  Nebo v prodejně v Šenově u Nového Jičína v areálu Tesco.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Pět pravidel pro bezpečnou platbu na internetu
Pět pravidel pro bezpečnou platbu na internetu

On-line platby jsou každým rokem populárnější, protože jsou pohodlnější, levnější a ve svém důsledku i bezpečnější než například platba na dobírku. Jen je...  celý článek

UCB Technometal: Specialista na litinové profily a barevné kovy
UCB Technometal: Specialista na litinové profily a barevné kovy

Hledáte spolehlivého dodavatele litinových profilů a barevných kovů? Pokud vám spolupráce s tím stávajícím nevyhovuje a vyžadujete lepší ceny, individuální...  celý článek

Změna sídla společnosti bez stěhování? Svěřte papírování odborníkům.
Změna sídla společnosti bez stěhování? Svěřte papírování odborníkům

Máte fungující firmu, která je zapsaná do obchodního rejstříku a přejete si změnit její sídlo na novou adresu? Nebo jste si pořídili ready made společnost a...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.