Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Máte rádi víno? Pořiďte si stojan či regál na víno

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Stojany a regály na víno jsou považovány za cenově příznivou alternativu pro ukládání vína, ale nenechte se zmást, stojan na víno může být pohledným a funkčním doplňkem vaší domácnosti a může zcela nahradit elektrickou vinotéku.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Stojan na víno jako dekorace | foto: STOJANY.COM

Jistě, stojan na víno nemá chlazení, ale ze zkušeností většiny konzumentů vína vyplývá, že pokud nejste vášnivý sběratel, není nutné mít na víno speciální chlazenou vinotéku.

Pokud kupujete víno hlavně na konzumaci než na archivaci a spotřebujete ho do přiměřené doby, nemělo by se vám víno nijak poškodit, pokud bude stojan na víno umístěn v pokojové teplotě. Typický zájemce o stojan na víno je ten, který má rád víno, ale nepatří mezi vášnivé sběratele vína.

Stojan na víno jako dekorace

Pokud si tedy chcete váš obývací pokoj či kuchyň vyzdobit pěkným kouskem nábytku a nebude vám tak úplně vadit, že vaše víno není uloženo v úplně ideálních podmínkách, pak je stojan nebo regál na víno ideálním řešením. Pokud jste sběratelem vína, asi  budete chtít mít víno v klimatizované skříni nebo ve vinném sklípku.

Ale pro ty, kteří vnímají víno jako příležitostné zpestření večera s přáteli, je stojan na víno vhodný, nejen pro to, že máte neustále přehled o tom, která vína můžete právě ochutnat, ale také se může stát příjemným doplňkem interiéru vaší kuchyně, jídelny nebo obývacího pokoje.

stojan na víno

Když už se rozhodnete pro stojan nebo regál na víno nemusíte se bát, že byste si nevybrali ten, který vyhovuje vašim nárokům jak na estetiku, tak na užitné vlastnosti. Pryč jsou ty doby co byl výběr stojanů omezen na jednoduché regály na víno, dnes je výběr velmi široký,  a to co do vzhledu, barvy a provedení, tak použitého materiálu.

Na www.stojany.com naleznete aktuální nabídku na trhu se stojany na víno.  Není tedy problém pořídit si stojan na víno tak, aby zapadal do celkového designu místnosti.

Výběr vhodného stojanu na víno

Při výběru stojanu vína, máme mnoho možností. Stojany na víno máme  různých tvarů, stylů a povrchových úprav. Proto je nutné si při výběru položit základní otázku,  kolik lahví chceme ve stojanu běžně ukládat.

Jiný typ stojanu bude vybírat ten,  kdo běžně doma skladuje pár lahví a jiný stojan bude hledat náročnější vinař, který hledá místo pro uskladnění většího počtu lahví. Na menší počet lahví postačí menší spíše dekorativní stojany, na větší počty jsou vhodné  větší samostatně stojící vinotéky.

regál na víno

Dále je při výběru stojanu vhodné se zaměřit na použitý materiál a styl. Výběr je široký, stojany se vyrábějí z mnoha materiálů od dřeva, kovu, skla až po plast. Při výběru materiálu, ze kterého je stojan vyroben, přihlížíme zejména na to, aby stojan zapadal do celkového designu místnosti ve které bude umístěn. Do moderní kuchyně jistě nedáme kovaný železný stojan na víno, spíš budeme volit modernější vzhled a materiál.

Kde stojan na víno vybrat

Stojany na víno jsou běžně součástí nabídky vinoték, kde by vám měli poradit s výběrem vhodného stojanu. Pokud netrváte na osobním kontaktu, tak je možno si stojany pořídit na internetu. Na specializovaném webu www.stojany.com je nabídka tak velká, že si jistě vybere každý.

Nabízí se zde nejširší nabídka stojanů a regálů na českém internetu, na tomto webu se můžete o jednotlivých stojanech dozvědět veškeré informace a pokud to nebude stačit, tak je možno se na cokoliv zeptat prostřednictvím diskuze nebo emailu, kde vám tým zkušených odborníků z oboru podá vyčerpávající rady a informace.

Informace o firmě:

STOJANY.COM

2000 On-Line s.r.o

Alešova 268/1

400 01 Ústí nad Labem

tel:603486572
email: info@stojany.com

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Soutěžte s Patrií a užijte si zápas fotbalového Juventusu nebo Borrusie

Soutěžte s Patrií a užijte si zápas fotbalového Juventusu nebo Borrusie!

Akcie fotbalových klubů Juventus Turín nebo Borussia Dortmund můžete spolu s dalšími atraktivními zahraničními akciemi...

Jak Hana Vagnerová studovala v USA

Hana Vagnerová

Herečka Hana Vagnerová se právě vrátila z jazykového pobytu v USA, kde pilovala angličtinu. Jak pobyt v USA hodnotí?...

Najdete na iDNES.cz