Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

STIHL ve znamení akumulátoru a návratu legendy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Firma Andreas STIHL je největší výrobce motorových pil na světě a širokého spektra zahradní techniky. Letošní rok je významný uvedením mnoha nových výrobků. Revoluční novinkou v nabídce STIHL je rodina pěti různých akumulátorových přístrojů s jednotným systémem akumulátorů a jejich nabíjení.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

STIHL ve znamení akumulátoru a návratu legendy. M-MS261-E00 | foto: STIHL

Na tradici legendární MS 260, nejprodávanějšího modelu motorové pily na světě, navazuje nový, zákazníky již netrpělivě očekávaný, model MS 261

Třetí z nejvýznamnějších novinek letošního roku je pak generační výměna v segmentu silných benzínových křovinořezů, především pro profesionální použití. Rádi bychom se zastavili u akumulátorových výrobků. Již v minulém jsme uvedli výkonné zahradní nůžky, které prokázaly své přednosti i v profesionálním použití, zejména tam, kde je požadována nízká úroveň hluku.

Letos se AKU rodina již rozrostla o sekačku VIKING MA 339, vyžínače STIHL FSA 65 a 85 a o přenosný foukač BGA 85. Posledním letošním AKU přírůstkem bude pila STIHL MSA 160, která přibude v květnu.

Výhodou akumulátorových přístrojů je nízká hlučnost, mobilita bez omezení elektrickou přípojkou, nulové emise zplodin a především fakt, že všechny typy strojů využívají jednotný systém, což znamená, že nákup druhého a případně dalších přístrojů už nevyžaduje investice do akumulátorů a nabíječek.

Sekačka VIKING MA 339 – tichá, výkonná a bez otravných kabelů

Sekačka VIKING MA 339 – tichá, výkonná a bez otravných kabelů

Trend ve vývoji zahradní techniky je jasný: od nutnosti "nějak zlikvidovat trávu na zahradě" k příjemnému aktivnímu prožívání volného času, jako součásti životního stylu. Před dvaceti lety byla jakákoliv továrně vyrobená zahradní sekačka "velkým komfortem" oproti podomácky vyrobeným "kutilským udělátkům", která v minulém století na tuzemských zahrádkách vévodila.

Tomu odpovídají i požadavky na motorové pomocníky: nestačí, aby zahradní technika byla pouze funkční. Zákazníci si nejenže nechtějí radost z práce kazit odstraňováním nejrůznějších závad a složitým ovládáním, ale chtějí pracovat se stroji, které jsou ergonomicky příjemné a hezké na pohled.

AKU vyžínač FSA 85 s žací hlavou AutoCut

AKU vyžínač FSA 85 s žací hlavou AutoCut

Stejně, jako je v zájmu radosti z příjemného prožívání volného času ochoten cyklista investovat do kvalitního kola a pejskař do speciální výživy pro svého miláčka, bude se určitě i zahrádkář orientovat stále více na produkty s kvalitou garantující jeho ničím nezkalenou radost z práce na zahradě na mnoho let dopředu.

Aby mohly být tyto předpoklady beze zbytku naplněny, nabízí firma STIHL své produkty výhradně prostřednictvím sítě autorizovaných prodejců s kvalitním předprodejním poradenstvím a servisem. Zůstává tak jedinou značkou zahradní techniky, jejichž výrobky nelze zakoupit na internetu či v hobbymarketech.   

Do konce června většinu výrobků koupíte za zajímavé akční ceny. Více na www.stihl.cz

Výrobky STIHL a VIKING nehledejte v hobbymarketech

Hledejte pouze u autorizovaných prodejců STIHL a VIKING s kvalitním poradenstvím a servisem.

Autorizovaný prodejce garantuje svými odbornými znalostmi to, že každý uživatel dostane takové nářadí, které je pro něj a jeho účel optimální.

Prodejce předá stroj připravený k provozu a informuje vás o správné a bezpečné obsluze, případně poradí s nákupem dalších pomůcek, příslušenství a ochranných prostředků.

Seznam prodejců na www.stihl.cz/prodejci.

Galerie dalších fotek

Nové profesionální křovinořezy STIHL

Nové profesionální křovinořezy STIHL

Přenosný foukač BGA 85

Přenosný foukač BGA 85

AKU sekačka MA 339

AKU sekačka MA 339

AKU sekačka MA 339

AKU sekačka MA 339

Akumulátorová nabíječka STIHL

Akumulátorová nabíječka STIHL


Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Položte plovoucí podlahu

Položte plovoucí podlahu

K položení laminátové podlahy nepotřebujete lepidlo, šrouby ani hřebíky. Pokládka je tedy otázkou jen několika hodin....

Obložte stěnu kamenem

Obložte stěnu kamenem

Keramický obklad sice díky kvalitnímu tisku může docela věrně napodobit i kamenné struktury. Pravý kámen však svou...

Orbit už podruhé oplácí úsměvy, zapojte se i Vy

Orbit už podruhé oplácí úsměvy, zapojte se i Vy.

Úsměv je někdy to nejkrásnější, co Vás během dne může potkat, speciálně ten dětský. Ne všechny děti ale mají k úsměvu...

Najdete na iDNES.cz