Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Stěhování nikdy nebylo jednodušší

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Potřebujete se přestěhovat do nového domova a bojíte se, že na pořekadle, že je lepší vyhořet, než se stěhovat, je něco pravdy? Díky STĚHOVÁNÍ TRIP s.r.o. budete přestěhováni snadno a rychle.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Stěhování nikdy nebylo jednodušší! | foto: STĚHOVÁNÍ TRIP

Využijte služeb STĚHOVÁNÍ TRIP a budete mít jistotu, že se všechny vaše věci dostanou na své nové místo včas a především nepoškozené. Stěhovací firma vám před přesunem věcí nabízí osobní bezplatnou konzultaci se svým technikem přímo u vás, abyste společně naplánovali celou akci. Dozvíte se, co všechno je nutné podstoupit, kolik času celá akce zabere, i předpokládanou cenu.

Šetrná demontáž i následná montáž nábytku

Stěhování nikdy nebylo jednodušší!

Stěhování nikdy nebylo jednodušší!

Pracovníci STĚHOVÁNÍ TRIP na vaše přání demontují nábytek a na novém místě ho opětovně smontují, zdarma vám zapůjčí krabice ke stěhování osobních věcí, s dostatečným předstihem je dovezou a následně dle vašeho přání odvezou a poskytnou i obalový materiál jako jsou bublinky, smršťovací fólie a lepicí pásky.

Přestěhovaní můžete být již za dvě hodiny!

Stěhování umí zajistit už do 2 hodin od objednávky, rozmístění nábytku dle vašich požadavků je samozřejmostí. Pracovníci stěhovací firmy stěhují NON-STOP, za víkendy si příplatky neúčtují. Veškeré stěhování je pojištěno do výše 1 milionu a na vaše přání lze tuto částku navýšit.

Stěhování trezorů, klavírů i těžkých břemen

Kromě stěhování bytů nabízí firma STĚHOVÁNÍ TRIP také rychlé a efektivní stěhování firem, poradí si i s přesunem klavírů, trezorů a těžkých břemen, se kterými má 17 let zkušeností.

„Potřebovali jsme vystěhovat těžké pianino do patra v rodinném domě. Máme dřevěné točité schodiště, které jsme nechtěli poškodit. Jedna firma nám už na stěhování do patra neuspěla a měli jsme obavy, jak to dopadne. Pánové piano řádně zabalili a bez jakéhokoli poškození do patra vystěhovali. Velmi rád je doporučím také pro profesionální jednání,“ chválí STĚHOVÁNÍ TRIP spokojený zákazník na serveru NejŘemeslníci.

Ročně přestěhují více než 500 bytů a domů

O bezpečný přesun vašeho majetku se postará moderní vozový park stěhovací společnosti. Nákladní a dodávkové vozy IVECO a MERCEDES mají užitnou hmotnost 750 - 5 000 kg.

STĚHOVÁNÍ TRIP

STĚHOVÁNÍ TRIP

Ročně společnost STĚHOVÁNÍ TRIP přestěhuje více než 500 bytů a domů. Více informací o STĚHOVÁNÍ TRIP s.r.o. najdete na www.stehovanipraha-trip.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Fresh Corner expanduje na stanicích MOL i do měst

Fresh Corner expanduje na stanicích MOL i do měst

Fresh Corner nabízející řidičům příjemný prostor s kvalitní kávou a širokou nabídkou čerstvého občerstvení bylo dosud...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Zelený čaj: účinný spalovač tuků a elixír mládí

Zelený čaj – účinný spalovač tuků a elixír mládí

Moderní žena pije zelený čaj. O moderní ženě, která si chce udržet štíhlou linii a být vitální, to platí dvojnásobně....

Pračka Samsung QuickDrive zvítězila v testu časopisu dTest

Pračka Samsung QuickDrive zvítězila v testu časopisu dTest

Ve většině domácností jsou jedněmi z nejvytíženějších spotřebičů pračky a sušičky, obzvlášť pokud má rodina více dětí....

Další z rubriky

Poznejte auta budoucnosti v novém konceptu v Praze

Nový autosalon Jaguar Land Rover Dajbych v Plzni

Automobilový svět se mění, a proto autosalon Dajbych otevřel v Praze nový showroom podle celosvětového konceptu...

Revoluce v pražské a regionální dopravě

Revoluce v pražské a regionální dopravě

Od 27. srpna je cestujícím v Praze a Středočeském kraji k dispozici nový regionální dopravní systém PID Lítačka, který...

Firma ČSAD Střední Čechy uvedla do provozu další nové autobusy

Firma ČSAD Střední Čechy uvedla do provozu další nové autobusy

V dubnu tohoto roku nahradilo v ČSAD Střední Čechy deset nových celonízkopodlažních autobusů IVECO Urbanway v provedení...

Najdete na iDNES.cz