Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Stěhování i archivace dokumentů bude s úložnými krabicemi hračka

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Úložné krabice vám usnadní stěhování a dají řád v ukládání předmětů i archivaci dokumentů. Vyberte si ze široké nabídky e-shopu Paketo.cz.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Stěhování i archivace dokumentů bude s úložnými krabicemi hračka | foto: G.N.P. spol. s r. o.

Společnost Paketo.cz nabízí různé velikosti i nejrůznější druhy provedení krabic. Úložné krabice jsou z kvalitní 3vrstvé nebo dokonce 5vrstvé vlnité lepenky s dvojitým zpevněným dnem i dvojitými stěnami v místě úchytu, čímž se výrazně zvyšuje jejich nosnost. Praktické vyseknuté úchyty pro ruce nebo uzavírání klop s vyseknutými zámky určitě oceníte při stěhování nebo častém přenášení plných krabic.

Stěhovací a úložné krabice nejvyšší kvality

Krabice od Paketo.cz vaše přepravované věci spolehlivě zabezpečí a ochrání. Vynikají svou snadnou manipulací, stabilností a pevností. Mezi konkurencí jsou výjimečné svou atypickou konstrukcí a velmi vysokou kvalitou lepenky. Navíc jsou za velmi příznivou cenu.

Krabice jsou nabízeny v různých variantách, velikostech i barvách. Pro archivaci a ukládání firemních i domácích předmětů jsou vhodné skládací úložné krabice s víkem, v nabídce jsou i luxusní krabice. Dodávají se v rozloženém stavu, ale jejich sestavení zvládne opravdu každý.

Stěhování i archivace dokumentů bude s úložnými krabicemi hračka

K zalepení vík a ke zpevnění krabic se vám určitě budou hodit lepící pásky. Paketo.cz nabízí samolepící pásky různých šířek a délek, dokonce i speciální pásky, jako jsou papírové a krepové. Lepící pásky zaručují dokonalou fixaci, odolnost a bezpečné uzavření krabic. Pro rychlejší práci si můžete pořídit také odvíječe.

Rohy, trčící či přečnívající předměty můžete zvýraznit bezpečnostními výstražnými páskami.

Bezpečná přeprava

Na přepravu křehkých věcí nestačí jen kvalitní kartonová krabice a lepicí páska. Obsah krabic bude v bezpečí s fixačními balicími materiály a výplněmi. V sortimentu Paketo.cz jich naleznete celou řadu, již při nákupu dvou balení můžete získat množstevní slevu.

Křehké zboží ochrání před otřesy a nárazy fixační tělíska FLO-PAK, polystyrénové elastické granule, které vyplní zbylý prostor krabice. Jejich předností je velmi nízká hmotnost, recyklovatelnost, nemění svůj tvar a nepodléhají poničení nejen vlivem vlhkosti, takže je lze použít i opakovaně.

Stěhování i archivace dokumentů bude s úložnými krabicemi hračka

Mezi čistě přírodní fixační materiály patří kartonová vlna KARTOFIX, která velmi dobře tlumí nárazy a zároveň chrání zejména těžší a objemnější předměty, dřevitá vlna, kterou lze použít také jako dekorační výplň do dárkových krabic, a papírová drť SizzePack, kterou tvoří proužky vytvarovaného papíru.

Fólie pro balení

Nárazy dokonale pohlcují také bublinkové fólie, do kterých můžete zabalit křehké předměty, jako jsou vázy, skla, nábytek i elektronika.

Pro ruční balení drobných i větších předmětů Paketo.cz doporučuje stretch průtažné fólie, které spolehlivě fixují, chrání a jsou odolné vůči vnějším vlivům.

Stěhování i archivace dokumentů bude s úložnými krabicemi hračka

E-shop s kartony, krabicemi a obalovými materiály Paketo.cz je provozován společností G.N.P. spol. s r.o., která působí na trhu v oblasti obalů a kartonáže již od roku 1995.

Všechny krabice i doplňující materiály jsou skladem. E-shop zaručuje dodání do 24 hodin od objednání. Při větší objednávce můžete získat slevu až 40 %. Prohlédněte si celý sortiment na www.paketo.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Při koupi domácí sauny máte před sebou vidinu nerušené pohody a ozdravného pocení. Potit se však často začnete už u...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Další z rubriky

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Na výrobu a servis plynových armatur, ventilů a uzávěrů se již 27. rokem specializuje firma ARMAGAS s. r. o. Její...

Povánoční výprodej začíná. A to i v segmentu zahradní techniky a bazénů

Povánoční výprodeje začínají. A to i v segmentu zahradní techniky a bazénů

Nabušená sekačka, sestava krásného zahradního nábytku z tropického teakového dřeva, plynový gril nebo dokonce parádní...

Jak se české maminky připravují na příchod miminka

Jak se české maminky připravují na příchod miminka

Čtyřicet týdnů plných emocí, nových situací a také zařizování před narozením miminka. Začíná zcela nová etapa v životě...

Najdete na iDNES.cz