Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Stavebniny DEK: Tady jste opravdu vítáni

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Stavební materiál není zboží do ruky, jeho vyzvedávání na prodejnách a ve skladech nebývá snadné. Často se s ním musíte tahat sami a strávíte spoustu času dohadováním s prodavači i skladníky. Příjemným překvapením jsou Stavebniny DEK, které se pyšní unikátním systémem odbavení.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Stavebniny DEK: Tady jste opravdu vítáni / Praha Hostivař | foto: DEK a.s.

Také neradi jezdíte pro materiál? Nejprve zastavíte před prodejnou, jdete zaplatit za zboží a pak odjíždíte do skladu si objednávku vyzvednout a vysvětlujete skladníkovi, co vám vlastně má vydat? Pořízením materiálu můžete strávit třeba i půl dne.

Jde to ale i jinak! Ve Stavebninách DEK!

Stavebniny DEK jsou největším dodavatelem stavebních materiálů v České republice. U nás najdete 60 poboček a na Slovensku 16. Brzy se bude otevírat další pobočka v Plzni a modernizuje se stávající pobočka v Ostravě.

Nejen, že pro materiál nemusíte daleko, ale díky unikátnímu systému odbavení budete do Stavebnin DEK jezdit skutečně rádi a připadat si zde opravdu jako vážení zákazníci, ať už sem jedete jako domácí kutil jen pro maličkost, nebo jako velkoodběratel pro značné množství stavebnin.

Jak tedy celý nákup ve Stavebninách DEK probíhá? Zaparkujete, kdekoliv se vám jen na pohodlném parkovišti bude líbit. Některé pobočky mají parkoviště dokonce zastřešená terminálem, který oceníte při každém počasí. Každé stání je označené číslem, které si snadno zapamatujete. U pokladny jej nahlásíte spolu se svou objednávkou, objednávat můžete i v klidu domova na webových stránkách, e-mailem či telefonicky. Objednat si můžete i profesionální stroje a nářadí k zapůjčení a vše pohodlně vyzvednout najednou.

Nad pokladnami se nachází obrazovka, kde se objeví číslo vašeho stání a čas, za kolik minut bude vámi objednané zboží připraveno. Průměrná doba odbavení je zde pouhých 9 minut! Zatím si můžete zcela zdarma vychutnat kávu, čaj nebo snídani. K dispozici vám je i profishop, míchárna omítek a barev nebo klempířská dílna.

Stavebniny DEK: Tady jste opravdu vítáni
Stavebniny DEK: Tady jste opravdu vítáni
Stavebniny DEK: Tady jste opravdu vítáni
Stavebniny DEK: Tady jste opravdu vítáni

Katalog Stavebnin DEK

Přesto se bojíte, abyste opravdu na nic nezapomněli a nejeli do stavebnin zbytečně dvakrát? Užitečnou příručkou pro profesionální stavaře i domácí kutily je katalog Stavebnin DEK, který je vám k dispozici zcela zdarma! Najdete ho na každé pobočce Stavebnin DEK nebo si ho můžete volně stáhnout na internetových stránkách firmy.

Naleznete zde 130 ověřených konstrukčních řešení pro všechny fáze stavby, doporučené kvalitní a spolehlivé materiály, možné varianty, cenové kalkulace a rady a tipy od zkušených techniků Atelieru DEK.

Tato užitečná příručka vám při každé části stavby poradí, jaký materiál, nářadí a stroje budete potřebovat. Dokonce také díky on-line kalkulátoru Deksmart přesně propočítáte, jak velké množství materiálu opravdu využijete. Nenakoupíte ho tak zbytečně velké množství, nebo naopak nemusíte opakovaně jezdit do stavebnin pro jeho dokoupení.

Stavebniny DEK – česká firma s tradicí

Stavebniny DEK jsou zde pro vás již více než 23 let a již od začátku jejich vzniku jste na prvním místě vy, zákazníci. Spolehnout se můžete na prvotřídní zboží za dobré ceny, vysokou odbornost a profesionalitu zaměstnanců a na komplexní poradenský servis.

Stavebniny DEK pro své zákazníky pravidelně pořádají dva krátkodobé věrnostní programy do roka – na jaře Štědrou dovolenou a na podzim Štědrou sezónu. Odměny jsou pravidelně obměňovány.

Více informací najdete na www.dek.cz.

Stavebniny DEK: Tady jste opravdu vítáni / Znojmo
Stavebniny DEK: Tady jste opravdu vítáni / Mladá Boleslav
Stavebniny DEK: Tady jste opravdu vítáni / Brno

Stavebniny DEK: zleva Znojmo, Mladá Boleslav, Brno

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte bitvu Berdych vs. Federer živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte bitvu Berdych vs. Federer živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Jak zvládnou své čtvrtfinálové bitvy poslední dva čeští zástupci na Australian Open? Sledujte první Grand Slam sezóny...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Vyjednávání v TPCA intenzívně probíhá již od října. Ke shodě zatím ve většině požadavků odborů nedošlo. Stávající...

Uživatelé softwaru AURY z celého světa zasedali v Brně

Uživatelé softwaru AURY z celého světa zasedali v Brně

V Brně se konalo již 22. setkání Skupiny uživatelů informačního systému MC CATALOGUE pro podporu kodifikace podle...

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Co vás láká více? Preferujete bydlení ve městě nebo na vesnici? Ať už jste pro komfort a ruch velkoměsta, nebo toužíte...

The Baby Gang: Když se vám narodí dvojčata
The Baby Gang: Když se vám narodí dvojčata

Představte si, že jste mladý pár, rozhodnete se pro miminko a narodí se vám dcerka. Po chvíli se shodnete, že by malá měla mít sourozence, ale namísto jednoho jí dopřejete hned tři. A všechny tři naráz

Najdete na iDNES.cz