Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Start EET se blíží: mnozí podnikatelé zjišťují, že se týká i jich

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Start elektronické evidence tržeb se nezadržitelně blíží, ale velká část živnostníků a podnikatelů s přípravami ještě ani nezačala. Přitom mnozí z nich si musí vyzvednout nejen své autentizační údaje, ale také si pořídit novou pokladnu, která zvládne on-line evidenci tržeb.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

12 let na trhu | foto: AMAX

„Stále se nám ozývají podnikatelé, kteří teprve zjišťují, zda se jich EET týká. Často jsou to provozovatelé restaurací a hospod, přitom právě oni musejí evidovat tržby už od 1. prosince,“ říká Martin Laštovica, provozní ředitel společnosti AMAX com, s. r. o.

Jste ve vaší společnosti připraveni na nápor nakupujících na poslední chvíli?
Ano, jsme. V České republice jsou ‚last minute‘ nákupy téměř národním sportem, takže s nimi počítáme a dobře jsme se na ně připravili. Abychom všem podnikatelům dokázali poskytnout pokladní systém co nejrychleji, připravili jsme kompletní krabicová řešení, ve kterých vždy najdou předinstalovanou pokladnu i s tiskárnou.

Lze je jednoduše objednat telefonicky, e-mailem nebo na našem e-shopu prodejpokladen.cz. Také si je mohou přímo koupit v řetězcích MAKRO, Comfor a AT Computers, které najdou v každém větším městě. U náročnějších provozů s více tiskárnami či více pokladnami je potřeba koordinace s naším technikem, což znamená, že plně funkční pokladní systém budou mít zákazníci do 48 hodin.

12 let na trhu

12 let na trhu

Možná podnikatelé čekají na slevové akce na pokladní zařízení. Plánujete nějaké slevy?
Už je nabízíme. Nedávno jsme spustili jedinečný systém rezervace pokladen na stránkách pokladny-pro-eet.cz. Princip je jednoduchý – klient si na stránkách vybere pokladnu, nezávazně si ji rezervuje a získá slevu 5, 10, 50 nebo 100 procent, záleží, na pořadí rezervace. Slevu 5 % v případě uplatnění rezervace získá každý.

Rezervovanou pokladnu se slevou si mohou zákazníci koupit ihned, za týden, za měsíc, ale nemusí ji koupit nikdy, záleží jen na nich, neplatí totiž žádné zálohy ani poplatky. Samozřejmě jsme připravili také několik akčních balíčků u nejpopulárnějších produktů. Zákazníci tak mohou získat pokladnu a další bonusy za skvělou cenu už nyní na našem e-shopu.

12 let na trhu

12 let na trhu

Vaše společnost AMAX com, s. r. o., není na trhu nováčkem, funguje už dvanáct let. Co považujete za nejsilnější stránku vašeho systému?
Zakladatel naší společnosti se od narození pohyboval v hotelu a restauraci, takže si náš pokladní software dokáže poradit s mnoha problémy v reálném provozu. To je určitě velká výhoda, se kterou neustále pracujeme díky zpětné vazbě od našich zákazníků. Naše pokladny si chválí restauratéři i obchodníci, kteří snadno a rychle vyřeší jakýkoliv problém při placení.

Samozřejmě nespoléháme jen na zkušenosti, víme, že v restauraci či na prodejně se může stát spousta věcí, a v době EET je třeba mít funkční pokladnu neustále, proto poskytujeme klientům technickou a servisní podporu po celé České republice. To, že dokážeme zákazníkům zajistit opravu či výměnu pokladny do několika hodin, je velmi důležité.

12 let na trhu

12 let na trhu

12 let na trhu

12 let na trhu

www.prodejpokladen.cz


Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Další z rubriky

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Zavedení laparoskopie do chirurgických operačních technik, ke kterému došlo na konci osmdesátých let minulého století,...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Korejských investic do Česka dále přibývá

Korejských investic do Česka dále přibývá

Zájem korejských firem o investice do České republiky se stále zvyšuje. Největší potenciál je nyní v jaderném průmyslu....

Najdete na iDNES.cz