Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Starostové vědí, kam zajet nakoupit koše i lavičky do parků

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pokud potřebujete betonové výrobky pro obec, město, ale i na zahradu, ideální volbou je hlučínská společnost Beton-Exterier-Kultur. Pořídíte tam vše - od boxů na popelnice přes květináčové truhlíky až po stoly na pingpong.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Starostové vědí, kam zajet nakoupit koše i lavičky do parků | foto: Jiří Staněk Beton-Exterier-Kultur

Určitě jste si na dětských hřištích všimli betonových stolů na stolní tenis. Anebo betonových laviček v parku. Anebo betonových boxů na odpadkové koše či betonových plotových stříšek. To všechno jsou výrobky, kterými už dvaadvacet let zpříjemňuje vaše okolí firma Jiřího Staňka nazvaná Beton-Exterier-Kultur.

Společnost ze severomoravského Hlučína se může pochlubit letitými zkušenostmi se zpracováním výrobků z betonu. V Beton-Exterier-Kultur upravují povrch prostého betonu barvením, vymýváním či tryskáním a vznikají tak vysoce kvalitní a trvanlivé výrobky, které nacházejí široké uplatnění. Ocení je stavbaři, architekti, urbanisté, ale i zahrádkáři a komunální politici, kteří jimi vylepšují prostranství svých obcí a měst.

Začátek? Zahradní obrubníky

Na začátku historie firmy stály zahradní obrubníky. Firemní kořeny totiž sahají až do roku 1965, kdy se v Beton-Exterier-Kultur začaly vyrábět právě betonové lemy využitelné zejména v zahradách či parcích.

Bohaté betonové portfolio

Starostové vědí, kam zajet nakoupit koše i lavičky do parků123

Od té doby se portfolio společnosti proměnilo a je mnohem bohatší. V Beton-Exterier-Kultur můžete kromě obrubníků pořídit i výrobky použitelné na zahradách: oblíbené jsou mezi klienty plotové stříšky, které jsou k dostání v několika velikostech. K plotům lze pořídit i podplotové desky a patky, z nichž lze pohodlně vystavět i vyšší plotová stěna.

Různé rozměry dle přání zákazníka jsou i v nabídce okapových žlabů a palisád a vybrat si také můžete z několika druhů betonových květináčů a zahradních mís či zahradních noh nebo stojanů.

Majitelé restaurací uvítají finančně nenáročné, ale velmi praktické betonové stojany na kola, díky kterým se u nich bez potíží zastaví žízniví a hladoví cyklisté.

Lavičky do parku i na zahradu

Starostové vědí, kam zajet nakoupit koše i lavičky do parků1

Do Beton-Exterier-Kultur rádi zavítají i představitelé vedení obcí a měst. Za velmi zajímavé ceny zde mohou pořídit kromě výše zmíněných kompletní vybavení parků a ulic. V nabídce najdou boxy na popelnice, odpadkové koše v různých objemech, dále lavičky, židle a stoly, jejichž provedení je kromě betonu kombinováno i se dřevem.

Tyto výrobky se dají snadno zabetonovat do terénu nebo vsadit do zámkové dlažby.

Oblíbeným zbožím jsou stoly na stolní tenis, které komunální politici pořizují i na dětská hřiště a do mateřských a základních škol.

Kompletní nabídku společnosti Beton-Exterier-Kultur najdete na webových stránkách www.stanekbeton.cz. Navštívit můžete i kamenný obchod v Hlučíně na adrese Písečná ulice 5.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Franchisingová síť NATURHOUSE hledá zdatné podnikatele

Jan Gonda, Master-franchisant NATURHOUSE pro ČR a SR

Franchising s NATURHOUSE je poměrné jednoduchá cesta k podnikání s jistotou. Franchisor předá celé know how a je...

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Ceny ve studentské architektonické soutěži Central Group byly rozdány. Vyhlášení výsledků proběhlo v Centru...

Najdete na iDNES.cz