Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Se Starosty bez starostí

Komerční sdělení   0:02aktualizováno  0:02
Koalice Starostové ProOlomoucký kraj, kterou tvoří Starostové a Nezávislí spolu s hnutím ProOlomouc, vám nabízí kandidátku složenou ze 43 zkušených starostů, 4 místostarostů a dalších kvalitních odborníků.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Heslo Starostů ProOlomoucký kraj zní „Naladíme kraj“. Radim Sršeň chce kraji vrátit úsměv, energii a důvěryhodnost. | foto: Starostové ProOlomoucký kraj

Jsme zvyklí starat se každodenně o své občany v přední linii coby pomyslní dělníci politiky a jsme rádi, že máme z veřejných činitelů u občanů dlouhodobě nejvyšší důvěru. Na rozdíl od jiných stran a hnutí vám nenabízíme populistické sliby, které jsou na úrovni kraje nesplnitelné, ale realistický program, pomyslnou kuchařku, podle které bychom se rádi postarali o kraj tak, jako se staráme o naše obce.

Rádi bychom zúročili své znalosti, zkušenosti, poznatky i inspiraci z celé Evropy ve prospěch kraje, ve kterém jsme se narodili a kde žijeme. Je důležité, aby se vyváženě rozvíjely všechny části našeho kraje, od Jesenicka až po Hranicko, a vytvářely namísto hromady rozsypaných dílků obraz pomyslného dokonale poskládaného puzzle s Olomoucí coby srdcem regionu ve svém středu, který bude inspirací pro další regiony ČR, Evropy i světa.

Je nepochybné, že tak jako venkov nemůže existovat bez měst, nemohou ani města existovat bez venkova a je proto nutné, aby se kraj krom rozvoje jednotlivých měst a obcí zaměřil zejména na jejich propojování.

Chceš-li dojít daleko, pojďme spolu

Moudré africké přísloví praví: Když chceš-li jít rychle, jdi sám, chceš-li dojít daleko, tak pojďme spolu. Je důležité, aby všichni lidé v kraji i na kraji táhli za jeden provaz. Rádi bychom vrátili kraj jeho občanům, rádi bychom krajskému úřadu vrátili úsměv a pozitivní pracovní atmosféru, spočívající ve vzájemné symbióze politiků i úředníků se stejnou vizí a cílem, fungujících jako dobře poskládaný orchestr. Rádi bychom naladili Olomoucký kraj tak, jak ladí řada špičkových místních orchestrů s celostátním, evropským a mnohdy i celosvětovým věhlasem.

Karel Čapek v Anglických listech moudře poznamenal, že malý parníček může i na rozbouřeném moři doplout dál, než velký zaoceánský parník se třemi komíny, záleží na posádce. Nemáme sice finanční možnosti a zázemí velkých stran, nicméně jsem přesvědčen, že máme tu nejlepší posádku, která je odhodlána využít svých bohatých zkušeností z úspěšného kormidlování svých obcí a doplout s Olomouckým krajem co nejdál.

Slibuji, že Vašeho hlasu pro kandidátku číslo 42 s názvem Starostové ProOlomoucký kraj nebudete litovat.

Více info na www.starostoveok.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Hasiči ze společnosti Deza doma obhájili loňské zlato.
Hasiči ze společnosti Deza doma obhájili loňské zlato

Síla, rozum a mrštnost jsou bezesporu vlastnosti a dovednosti, kterými musí disponovat každý hasič. Obzvlášť to platí u lidí, na jejichž bedrech mnohdy leží...  celý článek

Letiště Leoše Janáčka zahajuje turistickou sezónu do 18 přímořských destinací.
Letiště Leoše Janáčka zahajuje turistickou sezónu do osmnácti destinací

Turistická sezóna se pomalu rozjíždí a s ní i zájem o letecké linky do přímořských letovisek, kam lidé čím dál raději létají. Získaný čas, který doposud...  celý článek

Druhou zastávkou běžeckého seriálu AGROFERT Run je Valašské Meziříčí.
Druhou zastávkou běžeckého seriálu AGROFERT Run je Valašské Meziříčí

Nejen den prožitý v pohybu, ale den plný zábavy si užijí návštěvníci letošního AGROFERT Runu ve Valašském Meziříčí. Kromě klasického programu, který zahájí...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.