Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Starosti s fasádou přenechte odborníkům z firmy ARS-AXIOM REAL

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Jako oblečení zdobí člověka, tak fasáda dům. Jenže aby fasáda vydržela dlouho krásná, je třeba o ni pečovat. Nemáte na to čas ani chuť, a přesto chcete mít nemovitosti jako ze škatulky? Nevadí. Obraťte se na odborníky z firmy ARS-AXIOM REAL a starosti o fasádu můžete pustit z hlavy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Starosti s fasádou přenechte odborníkům z firmy ARS-AXIOM REAL | foto: ARS - AXIOM REAL, spol. s r.o.

Nerozhází vás ani špína, prach, dokonce ani řádění sprejerů.

Pražská společnost AXIOM REAL spol. s r.o. se zaměřuje na čištění povrchů, mytí fasád, odstraňování graffiti a aplikaci ochranných antigraffiti nátěrů. Práce dodává buď kompletně na klíč tj. včetně stavebních oprav, fasádních nátěrů a všech dalších souvisejících prací, nebo je schopna dodat pouze požadovanou část. 

Za více jak deset let působení v České republice si vybudovala pozici jednoho z nejlepších specialistů v oboru. Výsledkem jsou každoročně stovky spokojených referencí od soukromých majitelů, společenství vlastníků, družstev a správců nemovitostí. Může také nabídnout zkušenosti získané z největších "antigraffiti" projektů realizovaných v České republice.

Starosti s fasádou přenechte odborníkům z firmy ARS-AXIOM REAL

Odstraňování graffity z fasád a ostatních povrchů rychle a účinně 

ARS nabízí nonstop servis a odstraňuje graffiti do 12 hodin od nahlášení. Dokáže graffiti odstranit ze všech druhů povrchů - fasád, zdí, dveří, karosérií vozidel, výtahů, garážových vrat. Umí odstranit graffiti i jiné sprejerské výtvory z přírodních i umělých materiálů.

Starosti s fasádou přenechte odborníkům z firmy ARS-AXIOM REAL

Starosti s fasádou přenechte odborníkům z firmy ARS-AXIOM REAL

Používá odstraňovače, které dokážou povrchy vyčistit včetně stínů a zbytků vsáklých do podkladu, a to bez jejich porušení. 

Dalším trumfem firmy je použití preventivního ochranného nátěru, který zjednodušuje odstranění graffiti. V nabídce má několik systémů nátěrů až s 6-ti letou zárukou a následným servisem (odstraňování graffiti) po dobu 1 až 3 roků zdarma!

Speciální ochranné antigraffity nátěry se nanáší do výšky cca 3 metrů, vytvoří na povrchu ochrannou vrstvu, která graffiti nepropustí do podkladu a mohou se snadno odstranit. Ochranné protisprejerské nátěry mají i hydrofobní efekt, minimální nasákavost a nešpiní se. 

Čištění povrchů a mytí fasád

Ztratila fasáda vaší nemovitosti postupně barvu vlivem prachu, atmosférických nečistot nebo organického napadení?  Nebo potřebujete vyčistit zámkovou dlažbu od skvrn, žvýkaček a nečistot či navrátit památkám, sochám a plastikám jejich zaslouženou slávu? Pak jste u firmy ARS pořád na správné adrese. 

Hloubkové čištění, mytí a ochrana všech typů povrchů (cihla, keramika, beton, 

Kontakt:

Podrobné informace o společnosti ARS AXIOM REAL, odstraňování graffiti, čištění fasád a povrchů, tryskání a dalších službách najdete na internetové adrese www.ars.cz, nebo přímo na adrese firmy: Kolovratská 110/4, 

Praha 10

Požadovanou službu lze také objednat na telefonním čísle: 

800 100 168.

pískovec, travertin, žula, umělý kámen, mramor, břizolit, zateplené a barvené fasády, zámkové dlažby, hliníkové a nerezové konstrukce atd.) patří také do portfolia nabízených služeb. Samozřejmostí je i odstraňování organických nečistot (plísní, hub, řas, mechů) a to nejen z fasád a zateplovacích systémů.

Pro čištění využívá speciální čisticí prostředky, které jsou určeny pro všechny typy fasád, používané stavební materiály a střešní krytiny. Výsledkem použití prostředků a patentovaných postupů je dokonalé odstranění nepříjemných nečistot a obnovení původního vzhledu fasád a ošetřených povrchů.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Zavedení laparoskopie do chirurgických operačních technik, ke kterému došlo na konci osmdesátých let minulého století,...

Dluhová smyčka se může utáhnout i nad vámi. Jak se ubránit?

Dluhová smyčka se může utáhnout i nad vámi. Jak se škrcení ubránit?

Odborné průzkumy, které jsou prováděny pravidelně a napříč celým sociologickým spektrem v České republice, bohužel...

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

Na českém trhu nabízí produkty Abbkine společnost BIOGEN Praha, která je zde pro vás už 22. rokem. Co vše v portfoliu...

Najdete na iDNES.cz