Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Staráte se doma o nemocného? Půjčte si profesionální lůžko

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Víte, že existuje možnost půjčit si nemocniční lůžko domů? Ač přibývá rodin, ve kterých se starají o nepohyblivého blízkého, o této rozumné variantě málokdo ví. Nemocniční profesionální lůžko přitom skýtá neuvěřitelné výhody jak pro pečující, tak pro ležícího nemocného.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Profesionální polohovací lůžka s dřevěným dekorem ladí s interiérem domova. | foto: LINET

Díky elektrickému polohování lůžka snadno, jednoduše a bez námahy naleznete tu nejpohodlnější polohu pro pacienta, postranice zajistí jeho bezpečí a kvalitní matrace zabrání vzniku nebezpečných proleženin. K celosvětově uznávaným a úspěšným výrobcům nemocničních a pečovatelských lůžek patří společnost LINET, která lůžka dodává nejen do nemocnic a pečovatelských domů, ale rovněž je pronajímá do domácí péče. 

Snadné polohování 

Největším přínosem elektricky polohovatelných lůžek LINET je jednoduché ovládání různých poloh lůžka. Podle potřeby lze nastavit výšku lůžka nebo přizpůsobit ložnou plochu. Při sledování televize, při práci na počítači nebo četbě má praktické využití zvednutí zádového dílu. V případě únavy se dá nastavení lůžka okamžitě změnit stiskem jednoho tlačítka na příručním ovladači. Postel se ihned narovná do vodorovné polohy.

Výhody postranic a zajímavý design

Více funkcí plní postranice. Zabraňují pádům a vytvářejí přirozenou ochrannou bariéru. Zároveň poskytují ergonomickou opěru při nácviku vstávání z lůžka a chůze.

Lůžka LINET jsou nejen praktická, ale mohou se pochlubit i zajímavým designem. O jejich kvalitním provedení svědčí nejen desítky ocenění z mezinárodních i domácích soutěží, ale také kladné hodnocení lidí z praxe. Elektrická lůžka pro domácí péči mají dřevěné dekory a v interiéru nepůsobí rušivým dojmem. Naopak přirozeně zapadnou do domácího prostředí, což se odráží pozitivně i na psychice ležících. Lůžka LINET představují zdraví a komfort v jednom balení. 

Pohodlí především 

Podstatnou devizou profesionálních lůžek je zajištění maximálního pohodlí nemocným. Zasluhují se o něj nejen různé polohy lůžka, ale také pro lidi s omezenou hybností obrovsky důležitá kvalitní matrace. Dlouhodobě ležícím hrozí vznik proleženin, které se velmi špatně hojí a vyžadují dlouhodobou léčbu a péči. Půjčovna LINET nabízí na výběr několik typů matrací. Nejvyšší řady matrací tvoří sofistikované systémy, jenž působí nejen preventivně, ale mají rovněž terapeutický efekt. K nejpoužívanějším patří preventivní pasivní matrace. V kombinaci s polohováním spolehlivě působí proti vzniku a rozvoji proleženin a díky použitým materiálům zaručují pohodlí.

U polohovacích lůžek pro pacienty s omezenou hybností je důležitá i kvalitní...

U polohovacích lůžek pro pacienty s omezenou hybností je důležitá i kvalitní matrace.

Možnost zapůjčení celých setů

Společnost LINET zapůjčuje za zvýhodněných podmínek celé sety, které zahrnují lůžko, kvalitní matraci a hrazdu pro snadnější sezení a vstávání. Informace o pronájmu nebo o prodeji lůžek získáte na telefonu 606 666 796 nebo na e-mailu pronajem@linet.cz. Pracovníci Zákaznické centra společnosti LINET ochotně pomohou s výběrem vhodného typu lůžka, matrace i dalšího příslušenství. Všechny výrobky si můžete také prohlédnout a vyzkoušet v showroomu společnosti LINET ve Slaném.

Pronájem lůžka ve třech krocích

Rozhodli jste se pro pronájem polohovatelného lůžka od firmy LINET?

Postup je snadný: zavolejte na telefon 312 576 400 či 312 576 500, nebo napište na e-mail: pronajem@linet.cz. Operátorky vám poradí a doporučí vhodný výrobek. Poté už jen zašlete kontaktní údaje a data k sepsání smlouvy. Dodávku lůžka nebo jiného výrobku můžete očekávat do jednoho nebo dvou dnů. 

LINET spol. s r.o. je součástí skupiny LINET Group SE, předního světového výrobce zdravotnických lůžek. Svého postavení firma dosáhla zejména díky inovacím, které zkvalitňují úroveň zdravotní péče ve více než sto zemích. Více informací naleznete na www.linet.cz

Foto: LINET s. r. o. 

Autor:
Témata: deviza, Linet, Slaný

Nejčtenější

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Podlehněte kráse českých stříbrných šperků, které dobyly Japonsko

Kapky rosy na kvítcích třešňových stromů připomíná náhrdelník Pearl Blossom.

„Můžete být nádherná ve třiceti, okouzlující ve čtyřiceti a neodolatelná po zbytek svého života,“ řekla Coco Chanel....

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

I pořízení vozu může být rychlé a jednoduché. Pokud máte vybrané auto, stačí najít toho pravého prodejce a nakonec...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Nechtěné a podceněné akcie jsou zajímavou investiční příležitostí

Nechtěné a podceněné akcie jsou zajímavou investiční příležitostí.

Co není výnosné dnes, může být výnosné zítra. Tuto strategii bezezbytku využívají některé fondy.

Další z rubriky

Nechtěné a podceněné akcie jsou zajímavou investiční příležitostí

Nechtěné a podceněné akcie jsou zajímavou investiční příležitostí.

Co není výnosné dnes, může být výnosné zítra. Tuto strategii bezezbytku využívají některé fondy.

TATRA TRUCKS startuje projekt zpětného odkupu starších vozidel

TATRA TRUCKS startuje projekt zpětného odkupu starších vozidel. Na snímku TATRA...

Společnost TATRA TRUCKS začala nabízet majitelům starších nákladních vozidel Tatra jejich výhodný odkup spojený se...

Čestné uznání pro stavební projekt továrny WITTE

Čestné uznání pro stavební projekt továrny WITTE.

16. ročník soutěže Stavba roku Karlovarského kraje zveřejnil své výsledky. Průmyslová hala WITTE získala čestné uznání...

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.