Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Staňte se i vy studentem Akademie STING

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Akademie STING je soukromá vysoká škola v Brně, která byla založena v roce 2000 a zahájila svou činnost v akademickém roce 2001/2002. V současné době nabízí studium v pěti bakalářských studijních oborech ekonomického a právního zaměření a jednom navazujícím magisterském studijním oboru ekonomického zaměření.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

aje | foto: Akademie STING, o.p.s.

Od založení školy úspěšně ukončilo studium více než 1500 absolventů, přičemž v uplatnitelnosti v praxi se škola pohybuje na předních místech v rámci všech vysokých škol v České republice.

Začátkem roku 2010 byl zpracován MF DNES stejnojmenný velký přehled o uplatnitelnosti absolventů jednotlivých vysokých škol v praxi. Studie potvrdila vývojovou tendenci lepší uplatnitelnosti absolventů soukromých vysokých škol, zejména díky propojení jejich studia s odbornou praxí.

Akademie STING, o.p.s. - promoce 2

Akademie STING, o.p.s. vyšla z této nezávislé studie s vynikajícím výsledkem, kdy z 252 absolventů roku 2009 byli na Úřadech práce evidování jen 4 absolventi, tj. absolventská nezaměstnanost 1,58 %. Akademie STING se tak zařadila na špičku v uplatnitelnosti absolventů.

Je pravděpodobné, že obdobně potěšujících výsledků dosáhnou i první absolventi nově otevíraných právních oborů. Studie MF Dnes těmto specializacím přiřkla vůbec nejlepší uplatnitelnost v praxi za stávajících podmínek na českém trhu práce.

Všechny obory je možné studovat v prezenční i kombinované (dříve dálkové) formě.

Škola chce dát možnost všem uchazečům o vysokoškolské studium, a proto podmínkou přijetí není složení žádné přijímací zkoušky.

Uchazeči s vynikajícím prospěchem ze střední školy mohou získat motivační stipendium již pro první ročník bakalářského studia. Studenti s výborným prospěchem mohou získat stipendium až do výše školného.

Nejlepší studenti mohou dosáhnout i na 100 % slevy ze školného, tj. v případě bakalářských studijních programů 36 000 Kč u ekonomických studijních oboru a 58 000 Kč u právnických studijních oborů za akademický rok, u magisterského studijního programu pak sleva činní 40 000 Kč za akademický rok. Stipendia se týkají pouze studentů prezenční formy studia a vchází v platnost od akademického roku 2010/2011.

Akademie STING, o.p.s. - promoce 1

Akademie STING je úspěšnou a prosperující institucí, o čemž svědčí i fakt, že v letošním roce získala první místo v prestižní soutěži o nejlepší malou a střední firmu města Brna TOP MSP 2010, kterou každoročně pořádá Regionální hospodářská komora Brno ve spolupráci s městem Brnem.

Pro všechny zájemce o studium v Akademii STING jsou pořádány dny otevřených dveří. Přijďte se osobně seznámit a prokonzultovat možnosti vašeho studia. Pro bližší informace použijte níže uvedené kontakty.

Kontakt

Akademie STING, o.p.s. vysoká škola v Brně

Stromovka 1, 637 00 Brno
Tel.: 541 221 801-2
Email: akademie@sting.cz
Web: www.sting.cz

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Skákat pro zdravé srdce dorazilo přes pět stovek žáků.
Na akci Skákat pro zdravé srdce dorazilo přes pět stovek žáků

I za nepříznivého počasí dorazilo na akci Skákejme pro zdravé srdce, kterou pořádal v pondělí 25. září 2017 na Kostelním náměstí v Ústí nad Labem Nadační fond...  celý článek

Úžasní Lords of the Sound zahrají nejznámější melodie z Oskarových filmů
Lords of the Sound zahrají nejznámější melodie z Oskarových filmů

Klasická hudba v koncertních sálech se může někomu zdát náročná na poslech. O opaku vás ale přesvědčí hudební uskupení špičkových hudebníků z orchestru Lords...  celý článek

Vinotéky již nabízí vína ve vyšší kvalitě.
Vinotéky již nabízejí vína ve vyšší kvalitě

Volání po vyšší kvalitě v prodeji sudových vín přináší své ovoce. Víno ve vinotékách nahrazují kvalitní jednorázové obaly VINOBOX.   celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.