Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Stamiliónová investice Berendsen v České Republice zahajuje provoz

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Od března 2010 zahajuje ostrý provoz průmyslová velkokapacitní prádelna firmy Berendsen v nově otevřené průmyslové zóně ve Velkých Pavlovicích.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Budova Berendsen Textil Servis | foto: aje

Během 8 měsíců vyrostla na ploše 20 000 m2 moderní automatizovaná prádelna, čistírna a žehlírna oděvů pro zákazníky z České a Slovenské republiky. Do stavby, vybavení a unikátní ekologické technologie (www.berendsen.cz/zivotni-prostredi) investovala mateřská společnost 100 milionů Kč.

Investice přináší důležité vytvoření nových pracovních míst. V současné době BERENDSEN zaměstnává 80 pracovníků, kteří mohou zpracovat až 2 tuny textilií denně. Celá provozovna je stavebně připravena na další rozšíření v horizontu dvou let na cílovou kapacitu 1000 tun zpracovaných textilií ročně.

Společnost BERENDSEN je Evropská jednička na trhu v oblasti textilních služeb. Po celé Evropě zaměstnává 7 000 zaměstnanců v 10 zemích. Celkový obrat firmy BERENDSEN činil v roce 2009 5 miliard EURO. Vzhledem k poptávce po této službě ve střední Evropě vstoupila v roce 2008 na český a o rok později na slovenský trh.

Realizovaný projekt navazuje na strategii firmy (www.berendsen.cz/vize) z hlediska dlouhodobého časového horizontu, jehož cílem bylo vytvořit stabilní zázemí potřebné pro zajištění kvalitního fungování nabízených služeb.

Firma BERENDSEN nabízí Komplexní řešení (www.berendsen.cz/sluzby) v oblasti pracovních oděvů (www.berendsen.cz/pronajem-odevu) a rohoží (www.berendsen.cz/pronajem-rohozi).

Smyslem tohoto konceptu je poskytnout zákazníkům výrazné zefektivnění v oblasti správy, údržby a užívání pracovních oděvů a zvyšování úrovně čistoty prostřednictvím systému výměnných rohoží.

Logo Berendsen Textil Servis

Jednoduchá myšlenka – vynikající výsledek

BERENDSEN koncept (www.berendsen.cz/sluzba-pronajmu) je jednoduchý. Ve vztahu k zákazníkovi je vždy snahou zjišťování jeho potřeb, jaké služby v oblasti pracovních oděvů a/nebo rohoží jsou pro něj nejvýhodnější.

Převzetím odpovědnosti za servis pracovních oděvů a rohoží firmou BERENDSEN se zákazníkovi uvolní čas, prostředky a požadavky na pracovní sílu. Tyto ušetřené zdroje může lépe využít ve vlastním podnikání.

Firma BERENDSEN se vyznačuje vysokou úrovní inovace (www.berendsen.cz/hodnoty) a používáním nejnovějších technologií, jako např. čipů a on-line systému pro zabezpečení efektivního využívání služby.

Toto řešení se již stalo nedílnou součástí nabídky trhu v oblasti pracovních oděvů a rohoží a postupně si buduje svoji pozici vůči zažitým zvyklostem a konzervativnímu přístupu ze strany zákazníků. "Údaje z trhu naznačují výrazný růstový potenciál v poptávce po této službě," říká výkonný ředitel firmy Ing. Tomáš Střelský, MBA.

"Ambice firmy jdou však ještě dál a současný rozsah tohoto projektu nemusí být konečný. Lokalita Jižní Moravy nebyla vybrána náhodou. Ze strategického pohledu a dopravní obslužnosti se jevila tato oblast jako ideální pro snadnou dostupnost jak k českým, tak slovenským zákazníkům," dodává.

Více informací naleznete na stránkách www.berendsen.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Představujeme vám křemičité částice a kvantové tečky Diag NanoTM a magnetické částice Absolute MagTM od výrobce...

Mějte své globální portfolio plně pod kontrolou

Mějte své globální portfolio plně pod kontrolou

Průběžné sledování rizik u větší skupiny vašich obchodních partnerů, navíc rozptýlených po celém světě, se může zdát...

Vybíráme bezpečnostní pracovní obuv: Když na kvalitě záleží

Zákonné normy pro ochranné pracovní pomůcky

Pohybujete se často při výkonu vašeho povolání v terénu? Nebo manipulujete s těžkými předměty, pracujete v náročných...

Najdete na iDNES.cz