Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Stamiliónová investice Berendsen v České Republice zahajuje provoz

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Od března 2010 zahajuje ostrý provoz průmyslová velkokapacitní prádelna firmy Berendsen v nově otevřené průmyslové zóně ve Velkých Pavlovicích.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Budova Berendsen Textil Servis | foto: aje

Během 8 měsíců vyrostla na ploše 20 000 m2 moderní automatizovaná prádelna, čistírna a žehlírna oděvů pro zákazníky z České a Slovenské republiky. Do stavby, vybavení a unikátní ekologické technologie (www.berendsen.cz/zivotni-prostredi) investovala mateřská společnost 100 milionů Kč.

Investice přináší důležité vytvoření nových pracovních míst. V současné době BERENDSEN zaměstnává 80 pracovníků, kteří mohou zpracovat až 2 tuny textilií denně. Celá provozovna je stavebně připravena na další rozšíření v horizontu dvou let na cílovou kapacitu 1000 tun zpracovaných textilií ročně.

Společnost BERENDSEN je Evropská jednička na trhu v oblasti textilních služeb. Po celé Evropě zaměstnává 7 000 zaměstnanců v 10 zemích. Celkový obrat firmy BERENDSEN činil v roce 2009 5 miliard EURO. Vzhledem k poptávce po této službě ve střední Evropě vstoupila v roce 2008 na český a o rok později na slovenský trh.

Realizovaný projekt navazuje na strategii firmy (www.berendsen.cz/vize) z hlediska dlouhodobého časového horizontu, jehož cílem bylo vytvořit stabilní zázemí potřebné pro zajištění kvalitního fungování nabízených služeb.

Firma BERENDSEN nabízí Komplexní řešení (www.berendsen.cz/sluzby) v oblasti pracovních oděvů (www.berendsen.cz/pronajem-odevu) a rohoží (www.berendsen.cz/pronajem-rohozi).

Smyslem tohoto konceptu je poskytnout zákazníkům výrazné zefektivnění v oblasti správy, údržby a užívání pracovních oděvů a zvyšování úrovně čistoty prostřednictvím systému výměnných rohoží.

Logo Berendsen Textil Servis

Jednoduchá myšlenka – vynikající výsledek

BERENDSEN koncept (www.berendsen.cz/sluzba-pronajmu) je jednoduchý. Ve vztahu k zákazníkovi je vždy snahou zjišťování jeho potřeb, jaké služby v oblasti pracovních oděvů a/nebo rohoží jsou pro něj nejvýhodnější.

Převzetím odpovědnosti za servis pracovních oděvů a rohoží firmou BERENDSEN se zákazníkovi uvolní čas, prostředky a požadavky na pracovní sílu. Tyto ušetřené zdroje může lépe využít ve vlastním podnikání.

Firma BERENDSEN se vyznačuje vysokou úrovní inovace (www.berendsen.cz/hodnoty) a používáním nejnovějších technologií, jako např. čipů a on-line systému pro zabezpečení efektivního využívání služby.

Toto řešení se již stalo nedílnou součástí nabídky trhu v oblasti pracovních oděvů a rohoží a postupně si buduje svoji pozici vůči zažitým zvyklostem a konzervativnímu přístupu ze strany zákazníků. "Údaje z trhu naznačují výrazný růstový potenciál v poptávce po této službě," říká výkonný ředitel firmy Ing. Tomáš Střelský, MBA.

"Ambice firmy jdou však ještě dál a současný rozsah tohoto projektu nemusí být konečný. Lokalita Jižní Moravy nebyla vybrána náhodou. Ze strategického pohledu a dopravní obslužnosti se jevila tato oblast jako ideální pro snadnou dostupnost jak k českým, tak slovenským zákazníkům," dodává.

Více informací naleznete na stránkách www.berendsen.cz.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Nedostatek parkovacích míst pomohou vyřešit parkovací domy

Parkoviště Astron

Centra měst, sídliště, nemocnice, letiště, nádraží i obchodní centra se dnes potýkají s nedostatkem parkovacích míst....

Tři důvody pro založení s.r.o. přes zprostředkovatele

Tři důvody pro založení s.r.o. přes zprostředkovatele

Chtěli byste podnikat v rámci společnosti s ručením omezeným? Důvodů by se nejspíše našlo hned několik. Patřilo by mezi...

Výrobci tvoří až polovinu vystavovatelů STYL a KABO

Výrobci tvoří až polovinu vystavovatelů STYL a KABO

Džíny s “chytrou” kapsou na mobil, která ochrání spermie před teplem a elektromagnetickým zářením, znovuzrozené...

Najdete na iDNES.cz