Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Stálice českých domácností – kuchyňské roboty RONIC

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Kuchyňský robot Ronic je francouzský výrobek, který je díky několika geniálním a revolučním patentům naprosto jedinečným přístrojem. Nakloněná základna mísy, její kónické dno a tři roviny řezu nože, který navíc kopíruje kónické dno mísy, zaručují dokonale jemné zpracování veškerých potravin.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ronic 50 chrom | foto: www.Ronic-Czech.cz

Na českém trhu se kuchyňské roboty Ronic objevily již v roce 1993 a od té doby se zabydlely ve spoustě spokojených domácností.

Design všech modelů robotů Ronic a jednotlivých dílů příslušenství, použité materiály a komponenty mají vysokou úroveň a odpovídají i požadavkům náročných profesionálních kuchařů.

Kuchyňské roboty Ronic překvapí nejen mnohaletou spolehlivostí a vysokou kvalitou, ale především mnohostranností svého použití, snadnou a bezpečnou manipulací, minimem zbytečného příslušenství a s tím související malou náročností na uskladnění.

Roboty Ronic byly vyvinuty lidmi, kteří kladou důraz na výživu. Kuchyňské roboty jsou tedy vyvíjeny speciálně s cílem uspokojit všeobecný trend racionálního stravování a zdravější přípravy pokrmů.

Kuchyňské roboty Ronic - dokonalé zpracování surovin

U kuchyňských robotů Ronic díky nakloněné rovině mísy, jejímu kónickému dnu a patentovanému rotačnímu noži docílíte dokonalého zpracování všech surovin. S rotačním nožem můžete sekat ledovou tříšť, mlet maso, ovoce i zeleninu, mixovat zeleninové polévky, nakrájet hranolky, nebo dokonce připravit kynuté těsto.

Zpracování surovin je u Ronicu bleskovou záležitostí, například kynuté těsto dokážou kuchyňské roboty Ronic zpracovat za těžko uvěřitelných cca 30 sekund. V Ronicu se totiž zpracovávaný materiál pohybuje dvěma směry - kolem osy a také kolmo po stěně pracovní mísy nahoru a dolů. Tím je dosaženo dokonalého vypracování jakéhokoliv suroviny.

http://www.Ronic-Czech.cz  - Rytmo - komplet

Kuchyňské roboty Ronic – to je snadné strouhání a krájení

Strouhat či krájet lze pomocí jemného a hrubého struhadla. Každé z nich je z druhé strany vybaveno ocelovým plátkovačem díky kterému bleskurychle nakrájíte ovoce či zeleninu na plátky nebo nudličky. Díky oboustranným struhadlům si tak můžete připravit různé variace zeleninových salátů, obložené zeleninové či ovocné mísy a spoustu dalších pokrmů.

Pokud dostanete chuť na hranolky, není nic jednoduššího než použít hranolkovač, který lze navíc využít k nakrájení zeleniny či ovoce na salátové mísy.

Sníh z bílků nebo majonézu lze vyšlehat pomocí šlehacího zvonu nebo šlehacích metliček. Takto připravená majonéza se skvěle hodí k mořským rybám, k vařené zelenině nebo k bramborám.

Nezapomínejme také na čerstvé ovocné a zeleninové šťávy jako ideálnímu zdroji vitamínů. I na to je Ronic připraven, obsahuje totiž i výkonný odstředivý odšťavňovač, který je ideální na odšťavňování zeleniny a ovoce.

Kuchyňské roboty potřebují také servis

V neposlední řadě je při výběru kuchyňského robotu dobré vědět, zda je k těmto přístrojům zajištěn servis. Dovozce těchto přístrojů poskytuje jak odborné poradenství, tak i plnohodnotný záruční a pozáruční servis a to jak pro české, tak i slovenské zákazníky.

Zdroj: www.Ronic-Czech.cz

Autor:
Témata: design, Robot

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Připravte se na jaro: detoxikací dobijete energii a posílíte imunitu

Připravte se na jaro:  Detoxikací dobijete energii a posílíte imunitu

Jarní měsíce bývají zaměřené na očistu organismu, ať už je důvodem snaha shodit přebytečná kila nebo se jen cítit...

Otevření lázeňské sezony v duchu oslav teplické kyselky. Již 465 let

Lázně Teplice nad Bečvou léčí již 465 let

Jedny z nejstarších moravských lázní, Lázně Teplice nad Bečvou, zahájí 12. května svoji 465. sezónu. Na návštěvníky...

Zastanou práci rtěnky, tvářenky i očních stínů. Multifunkční přípravky se vyplat...

Zastanou práci rtěnky, tvářenky i očních stínů. Multifunkční přípravky se vyplat...

Arome.cz Multifunkční produkty mají hned několik výhod. Nestane se vám, že budete v duhovém rozjasňovači a oranžové rtěnce vypada...

Najdete na iDNES.cz