Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Stal se vám úraz? Zdravotnické pomůcky si můžete i zapůjčit

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Zdravotnické pomůcky si nemusíte kupovat, v případě úrazu, po operaci nebo při jiném časově omezeném tělesném handicapu si je můžete i zapůjčit. Po vyléčení vám tak doma nebudou zbytečně zabírat místo.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

lkm | foto: SIV Kladno s.r.o.

Dopřejte si co nejvíce plnohodnotný život, zdravotnické pomůcky vám dopřejí vyšší soběstačnost, nemusíte tak být odkázáni na pomoc druhých. Pokud se dostanete do dočasné indispozice nebo si nemůžete zdravotnickou pomůcku dovolit, ideálním řešením je půjčovna.

Zapůjčením pomůcky také vyřešíte prodlevu během opravy vaší vlastní pomůcky nebo než se vyřídí žádost o pomůcku přes vaši zdravotní pojišťovnu. Můžete si takto zapůjčit třeba elektrický vozík na zkoušku, jak se vám s ním bude jezdit. Následně si jej třeba zakoupíte.

Stal se vám úraz? Zdravotnické pomůcky si můžete i zapůjčit

Pomozte svým blízkým, aby byli soběstační

„Babičce už zdraví neslouží jako dříve, ale je to hrdá žena. Stále nám opakuje, že máme svůj život, tak co bychom se okolo ní pořád točili. My ji ale máme rádi a chceme se o ni dobře postarat. Nedělá jí to ale dobře po psychické stránce, nechce být na obtíž. Proto jsme se s manželem obrátili na doporučení známých na společnost SIV Kladno, která půjčuje zdravotnické pomůcky,“ říká Alena B. z Prahy.

Společnost SIV Kladno je největší půjčovnou zdravotnických pomůcek v České republice, její služby pomáhají zlepšit soběstačnost pacientů již 22 let. Zapůjčit si zde můžete invalidní vozíky, chodítka, elektricky polohovací lůžka či toaletní křesla.

Stal se vám úraz? Zdravotnické pomůcky si můžete i zapůjčit

„Vybavili jsme babičku na zkoušku několika produkty, aby si řekla, co jí nejlépe vyhovuje. Oblíbila si zejména elektrický vozík, se kterým si sama bez velké námahy může dojet nakoupit. Půjčili jsme si na týden také odlehčený skládací mechanický vozík. Ten se dá skvěle složit do auta a mohly jsme tak s babičkou vyrazit na týdenní dovolenou na Šumavu, kde se babička zamlada seznámila s dědou. Zavzpomínala tam a byla skutečně dojatá. Bez cestovního vozíku bychom ji na tento výlet vzít nemohly,“ prozradila Alena B.

Zdravotnické pomůcky pro zkvalitnění života

Neměli bychom podceňovat výběr polohovacího lůžka, mnoho nemocných lidí tráví většinu času v posteli. Můžete tak snadno měnit polohy, vyhnete se proleženinám a bude se vám také lépe vstávat.

Stal se vám úraz? Zdravotnické pomůcky si můžete i zapůjčit

Komfort na lůžku vám zvýší stolky, díky kterým se pohodlně najíte i vleže, nebo si na ně můžete odkládat knihu a ovladač na televizi.

Při omezeném pohybu je všední koupání každodenním bojem. V koupelnách bývá kvůli kluzké podlaze a vysokým vanám nejvyšší počet domácích úrazů. Dopřejte si maximální komfort díky vanovému zvedáku nebo sedačce.

SIV Kladno půjčuje také rehabilitační pomůcky, které vám při pravidelném cvičení pomohou se rychleji vrátit do běžného života.

Zdravotnické pomůcky si můžete zapůjčit na pobočkách v Kladně, Ústí nad Labem či v Plzni, nebo z pohodlí domova na e-shopu firmy.

Více informací najdete na www.pomuckyzdravotnicke.cz.


Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Brzy nás čeká odstranění dálniční známky z autoskla. Jak na to?

Brzy nás čeká odstranění dálniční známky z autoskla. Jak na to?

Na internetu jsou k dohledání různé „osvědčené“ tipy, jak odstranit neplatnou dálniční známku. Jsou ale opravdu...

Landal Marina Lipno nabízí úžasné slevy na silvestrovské pobyty

Landal Marina Lipno nabízí úžasné slevy na silvestrovské pobyty

Užijte si závěr roku 2017 a přivítejte rok 2018 tak, jako ještě nikdy! Odjeďte ze šedivého města k lipenské přehradě a...

Činoherní klub prostoupily fyzikální zákony. Nenechte si ujít QED

Činoherní klub prostoupily fyzikální zákony. Nenechte si ujít QED

V prosinci 2017 uvedl Činoherní klub hru QED (Kvantová elektrodynamika). Autor Peter Parnell v ní propojil postřehy o...

Najdete na iDNES.cz