Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Stabilní a flexibilní firma KOVONA SYSTEM. Specialista na tváření kovů

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Dodávat na průmyslové trhy a zároveň vyrábět vlastní finální produkty. To jsou dva základní pilíře, díky kterým je společnost KOVONA SYSTEM, a.s. z Českého Těšína stabilní a rychle rostoucí společností Severomoravského kraje.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Specialista na tváření kovů | foto: KOVONA SYSTEM, a. s.

Díky flexibilitě a otevřené komunikaci uvnitř společnosti, ale i navenek se zákazníky, je KOVONA SYSTEM stabilním partnerem pro své dodavatele a zároveň také spolehlivým zaměstnavatelem pro zaměstnance.

Výrobní aktivity společnosti KOVONA SYSTEM lze rozdělit na tyto hlavní divize: Subdodávky na průmyslové trhy, výroba otevřených profilů metodou válcování za studena, výroba policových regálů celokovových případně s dřevotřískovou deskou a nově vznikající divize Automotive, zejména lisování.

Společnost také nabízí služby v oblasti podélného a příčného dělení mateřských svitků a zakázkové kovovýroby. Každá z výše uvedených oblastí má jedno společné a to je tváření kovů za studena.

Specialista na tváření kovů

V oblasti válcování otevřených profilů se společnost KOVONA SYSTEM soustřeďuje zejména na výrobu speciálních zakázkových profilů, u které je kladen velký důraz na flexibilitu technické stránky, rychlosti dodávky a splnění požadavků zákazníka. Cílem je sloučit dostupnou technologii a náročné požadavky zákazníků. U otevřených profilů nabízí společnost KOVONA SYSTEM široké možnosti jejich finalizace, k základním patří dělení na přesnou délku včetně řezání konců pod úhlem, včleněné i dodatečné děrování profilů a povrchová úprava lakováním nebo žárovým zinkem.

Oblast výroby regálů je na dnešním konkurenčním trhu velmi náročná, ale díky unifikaci portfolia, kde je kladen důraz také na snižování cen vstupních materiálů je společnost hráčem na trhu, který má v této oblasti rozhodně co říci.

V nedávné době byl spuštěn e-shop www.e-regal.cz se zaměřením na přímý prodej v ČR a SR. KOVONA SYSTEM se však soustředí i na exportní aktivity. V současné době tvoří export regálů zhruba 75 % celkové produkce této oblasti.

Možná zrovna teď sedíte na židli od společnosti KOVONA SYSTEM

Vůbec nejdůležitější oblastí je momentálně průmyslový trh, kde je KOVONA SYSTEM významným subdodavatelem. Dodávat na průmyslové trhy znamená výroba komponentů a kovových částí za účelem jejich dalšího zpracování nebo výroby finálních produktů dalšími stranami.

Mezi nejdůležitější procesy zpracování pro průmyslové subdodávky patří: Tváření plechů, ohraňování plechů, laserové řezání a vyřezávání, děrování, odporové a obloukové svařování, válcování profilů za studena, dělení trubek a profilů, bezdeformační ohýbání trubek a profilů a povrchová úprava práškovými barvami, galvanickým pokovením či žárovým zinkem. Může se tedy stát, že sedíte na židli, jejíž kovové části byly vyrobeny ve společnosti KOVONA SYSTEM a ani o tom nevíte...

Specialista na tváření kovů

Zakázková kovovýroba je společně se sub-dodávkami do oblasti automotive momentálně hlavním obchodním zaměřením společnosti. Zde je KOVONA SYSTEM schopna nabídnout nejen výrobu samotnou, ale také optimalizaci z hlediska úspory materiálu a tímto i prostředků zákazníkovi.

Jednoznačnou výhodou společnosti KOVONA SYSTEM jsou relativně nízké náklady vstupního materiálu pro výrobu. Díky technologii podélného dělení mateřských svitků jsou zde schopni důležité procesy výroby zastřešit svépomocí, aniž by do nich vstupovali další subdodavatelé. Tuto technologii pro dělení svitků, ať už příčné nebo podélné, nabízí společnost také jako komerční službu svým zákazníkům.

Konkurenceschopnost a vysoká kvalita dodávek

Dynamický růst společnosti KOVONA SYSTEM má hned několik důvodů. Prvním z nich je široké zaměření společnosti, rozložení obchodních a výrobních aktivit a následná eliminace závislosti na několika klíčových zákaznících. Věříme, že k neustálému růstu společnosti přispěje také restrukturalizace a "omlazení" managementu, které proběhlo začátkem roku 2012.

Klíčovým cílem, na který se společnost zaměřuje, je bezesporu konkurenceschopnost a zajištění vysoké kvality dodávek, což je dlouhodobá investice do budoucnosti, díky které získává KOVONA SYSTEM stále nové a nové zákazníky.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

I vy v sobě najdete talent. Začněte malovat

Máme pro vás skvělou zprávu. I vy můžete namalovat třeba takhle krásnou květinu!

Věděli jste, že i vy můžete začít kreslit nebo malovat? Ano, zvládnete to také a ještě si nádherně odpočinete u...

Hvězdné války se vrací do Rudolfina ve velkolepém koncertu SCI-FI

Na pódiu Rudolfina bude 150 umělců.

Fanoušci filmové hudby se dočkají dalšího tematického koncertu. A bude to pořádný nářez. Už 13. října 2018 naplní...

Prague PlayOffs 2018: Vyhrajte dvě vstupenky v hodnotě 7 380 Kč

Prague PlayOffs 2018: Vyhrajte 2 vstupenky v hodnotě 7 380 Kč

Milujete koně? Účastníte se různých parkurových klání? Ať už je vaše odpověď kladná na první či druhou otázku, případně...

Najdete na iDNES.cz