Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Srovnávač povinného ručení nabízí uzavření smlouvy on-line

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Srovnávač povinného ručení dnes není na internetu žádná zvláštnost. Tyto weby lákají své potenciální zákazníky na veliké slevy, které z pochopitelných důvodů osloví hodně lidí. Když přejdete na takový web a prokoušete se zadáním všech parametrů automobilu a údajů o vaší osobě, očekáváte, že se dozvíte, kolik můžete uspořit.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Srovnávač povinného ručení s možností uzavření smlouvy on-line | foto: Pojistenivozuonline.cz

Na některých webech vám však vyjdou pouze orientačně spočítané cifry a následuje sdělení, že pro další postup budete dále telefonicky kontaktováni. Jiný srovnávač povinného ručení vám dokonce ani nespočítá orientační částku, pouze vás překvapí formulář vyžadující zadání vašich osobních údajů včetně kontaktu a sdělení, že budete do 24 hodin kontaktováni a informováni, jak dále postupovat.

Co když ale nechcete být kontaktováni? Co když si chcete pouze projít nabídku a udělat srovnání z pohodlí domova? Proč takové servery neumožní on-line uzavření smlouvy, když tam v podstatě veškeré údaje stejně vepisujete?

Jedinečný srovnávač povinného ručení s možností přímého uzavření dané smlouvy

Tyto otázky si dlouho kladla společnost Apos Consult s.r.o., až vyvinula naprosto jedinečný srovnávač povinného ručení s možností přímého uzavření dané smlouvy: www.pojistenivozuonline.cz.

Po zadání všech údajů o automobilu a následně o osobě, která bude pojistníkem na smlouvě, vám zde vyjede srovnání všech pojišťoven. Libovolně dle potřeby můžete procházet jednotlivé limity plnění, různá připojištění (např. pojištění skel, asistence apod.), frekvence placení pojistného atd. Tento srovnávač povinného ručení vám vždy vše aktuálně přepočítá.

Po nastavení, které vám vyhovuje, můžete přejít do dalšího kroku, jímž je potvrzení uzavření smlouvy. Při uzavření smlouvy vám je do e-mailu zaslána zelená karta, kterou si vytisknete a můžete jezdit. Do 2 pracovních dnů přijde v obálce smlouva společně s novou zelenou kartou, a tím je celá operace vyřešena. Zdá se vám to jednoduché? Tak přesně to je účelem této aplikace.

Je potřeba ještě zmínit velice podstatnou věc, a to že pokud si spočítáte úsporu na povinném ručení a smlouvu rovnou uzavřete, nekončí tím vaše smlouva stávající. Ukončení stávajícího povinného ručení má svoje pravidla. Nicméně tento srovnávač povinného ručení vás provede každou operací, krok po kroku. Pokud si přesto nebudete jisti, můžete kontaktovat poradce společnosti Apos Consult s.r.o., který vám velice ochotně vše vysvětlí a s celou operací vám pomůže.

Srovnávač povinného ručení s možností uzavření smlouvy on-line

Srovnávač povinného ručení nabízí spoustu srovnání jedním kliknutím

Dalším velice specifickým a ojedinělým prvkem webu je porovnání všech faktorů povinného ručení jednotlivých pojišťoven. Jedním kliknutím vám srovnávač povinného ručení nabídne porovnání např. výše uplatňovaných bonusů, přehled připojištění jednotlivých pojišťoven, připojištění úrazů, skel apod. Vše je velice jednoduché, ale s maximálním efektem.

Společnost Apos Consult s.r.o. však tímto projektem s vývojem inovací rozhodně nekončí, naopak připravuje projekty další. Můžeme se těšit například na obdobnou aplikaci pro porovnání havarijního pojištění a pojištění majetku (nemovitosti, domácnosti apod.).

Nutno podotknout, že slevy na povinném ručení nejsou v současné době jedinou devízou této společnosti. Její poradci jsou schopni aplikovat spoustu dalších benefitů v rámci ostatních produktů, které jsou běžné pro každou rodinu, včetně kompletního finančního plánování. Poradci jsou vedeni ke kvalitní dlouhodobé péči o klienty, čímž nezřídka vznikají celoživotní přátelství.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Havarijní pojištění za hubičku

Havarijní pojištění za hubičku

Chcete-li zlevnit havarijní pojištění, každý, kdo tomu aspoň trochu rozumí, vám poradí pár základních věcí. Určitě mezi...

Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami Visa

Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami Visa

Firemní karty Visa přináší podnikatelům i zaměstnancům často až nečekané množství výhod. Věděli jste, že placením s...

Zaměstnanecký benefit, který je IN? Vzdělání MBA. Řekněte si o něj

Online studium ušetří spoustu času. Můžete studovat odkudkoliv a kdykoliv.

Auto, notebook, volná pracovní doba? Dnes jsou tyto benefity již standardem. Stále větší oblibu získává benefit ve...

Musk dále upřesňuje. Poradci pro privatizaci Tesly budou Goldmani a Silver Lake....

Musk dále upřesňuje. Poradci pro privatizaci Tesly budou Goldmani a Silver Lake....

Kurzy.cz Zakladatel a šéf automobilky Tesla Elon Musk dnes upřesnil otázky kolem financování jeho avizovaného plánu na převzetí ...

Najdete na iDNES.cz