Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Srovnání hypoték s GEPARD FINANCE: šetřete svůj čas i peníze

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Hledáte nejvýhodnější a nejlevnější hypotéku a nechce se vám provádět srovnání hypoték a obcházet banky? Nebo už hypotéku máte a brzy vám u ní končí fixace úroku? Obraťte se na makléře, kteří vám srovnání hypoték zajistí. Tím dosáhnete na nejnižší úrokovou sazbu. Ušetříte spoustu peněz i času.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Šetřete svůj čas i peníze! Srovnání hypoték s GEPARD FINANCE | foto: GEPARD FINANCE a.s. - hypotéky, úvěry

Nejlepší hypotéka - šetřete svůj čas i peníze

Zorientovat se na současném trhu finančních produktů není vůbec jednoduché. Když se rozhodnete financovat své bydlení prostřednictvím hypotéky, jistě budete hledat optimální řešení v podobě nejvýhodnějšího hypotečního úvěru. Nikdo přece nechce platit na úrocích za hypotéku více než je nutné. Ale komu by se chtělo obcházet banky, srovnávat hypotéky či trávit dlouhé hodiny u počítače?

Dnes naštěstí nemusíte ztrácet čas srovnáváním hypoték. Stačí jen využít služeb makléřů, kteří toto srovnání hypoték provedou za vás. Společnost GEPARD FINANCE nabízí objektivní srovnání hypoték na trhu. Kromě toho dokáže vyjednat v bankách nejvýhodnější hypotéku pro váš konkrétní obchodní případ.

Srovnání hypoték - klíč k úsporám

Šetřete svůj čas i peníze! Srovnání hypoték s GEPARD FINANCE1

Klíčem ke správnému výběru vhodného typu hypotečního úvěru je porovnání a analýza vašich individuálních možností. Renomovaný hypoteční makléř vám bezplatně zpracuje kompletní srovnání hypoték v jednotlivých bankách, čímž prokazatelně ušetří váš čas, peníze a mnoho administrativních úkonů. S největší pravděpodobností vám navrhne levnější a kvalitnější řešení, než by vám poskytly přímo banky na svých pobočkách.

Šetřete svůj čas i peníze! Srovnání hypoték s GEPARD FINANCE2

Na základě srovnání hypoték vám hypoteční makléř doporučí nejvhodnější typ financování, nejlepší hypotéku. Do návrhu financování rovněž zahrne bonusy a slevy, které společnost GEPARD FINANCE poskytuje na základě dlouhodobé a kvalitní spolupráce s hypotečními domy, a díky vysokým objemům zpracovaných hypoték předaných bankám.

Začlenění akčních nabídek, poplatkových zvýhodnění a dalších výhod, které banky nabízejí v jednotlivých obdobích, do úvěru je naprostou samozřejmostí. A nyní ta nejdůležitější věc. Váš požadavek na srovnání hypoték makléři GEPARD FINACE vyřídí velice rychle a zcela zdarma.

Před hypotékou i po hypotéce

Součástí komplexních služeb makléřů GEPARD FINANCE je vedle předhypotečního také kompletní pohypoteční servis, což znamená, že makléři neprovedou jen srovnání hypoték, ale jsou Vám k dispozici po celou dobu čerpání hypotéky.

Šetřete svůj čas i peníze! Srovnání hypoték s GEPARD FINANCE3

Mrzí vás, že jste o možnosti srovnání hypoték nevěděli předtím, než jste začali čerpat hypoteční úvěr od své banky? Nic není ztraceno. Stále je zde možnost refinancování hypotéky do jiné hypoteční banky. Pokud budete chtít, hypoteční makléři prověří, zda byste jinde nemohli ušetřit, a to i po odečtení poplatků spojených se změnou banky.

Čas jsou peníze, a proto si sjednejte schůzku s hypotečním makléřem ještě dnes na www.gepardfinance.cz a nechte si zdarma vypracovat kompletní a nezávislé srovnání hypoték.

Šetřete svůj čas i peníze! Srovnání hypoték s GEPARD FINANCE4

 

Autor:

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Další z rubriky

Výběr půjčky přes internet dnes není problém

Výběr půjčky přes internet dnes není problém

Různých bank i úvěrových společností, které nabízejí půjčky, je více než dost. Na první pohled to může vypadat jako...

Havarijní pojištění za hubičku

Havarijní pojištění za hubičku

Chcete-li zlevnit havarijní pojištění, každý, kdo tomu aspoň trochu rozumí, vám poradí pár základních věcí. Určitě mezi...

Přichází zima, ideální čas na nákup letní dovolené

EGYPT MARSA ALAM Makadi Bay

Cestovní kanceláře v posledních dnech spustily předprodeje zájezdů na léto příštího roku. Zdá se, že s blížící se zimou...

Další nabídka

Kurzy.cz

Posilující koruna znehodnocuje devizové rezervy. Silnějšímu kurzu brání spekulan...
Posilující koruna znehodnocuje devizové rezervy. Silnějšímu kurzu brání spekulan...

„Navyšování úrokových sazeb a dobré výsledky tuzemského hospodářství posilují kurz koruny. Koruna je však po devizových... celý článek

Najdete na iDNES.cz