Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Správný výběr obalů Vám může ušetřit tisíce korun

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Obalové materiály používáme všichni. Málokdo je ale používá efektivně. Dá se tak ušetřit na fixních nákladech i za případné reklamace.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Správný výběr obalů Vám může ušetřit tisíce korun | foto: Obalove-Materialy.cz

Každý z nás alespoň jednou v životě použil obalový materiál, ať už jste balili dárky na Vánoce, nebo jste posílali zásilku přepravní společností. Obaly používáme, když je třeba dát našemu produktu formu (jak je známo tak obal prodává), nebo chceme zásilku bezpečně ochránit při přepravě k našemu zákazníkovi.

Jaký obal ale vybrat? Obalů a balících materiálů je dnes v nabídce široká škála. Mezi nejpoužívanější patří: lepící pásky, kartonové krabice, bublinková folie, strečová folie, plastové přepravky, atd… možnosti jsou opravdu široké. 

Nejpoužívanější je samozřejmě lepící páska, tu můžete použít jak na malou opravu natržené stránky v oblíbené knize, tak na uzavření kartonové krabice, když posíláte zboží svému zákazníkovi. Pásky se liší jak použitým materiálem, tak rozměry a délkou. Různé druhy lepidel mohou být naneseny na polypropylenovou folii, ale i papír, tkaniny a PVC, záleží na způsobu použití pásky.

Kartonová krabice vyrobená z vlnité lepenky je levný a relativně pevný obal z papíru, do kterého můžete uložit materiály a zboží a pokud je to třeba, ochránit bublinkovou folií proti poškození. Kartonové krabice se mohou lišit materiálem, barvou a konstrukcí. Nejčastěji se používají krabice klopové, ale své využití nalézají i krabice s odnímatelnými víky a další konstrukce. 

Bublinkové folie tvořené vrstvenou PP folií s vzduchovými bublinkami, jsou ideální pro fixaci zboží v kartonové krabici k zajištění potřebné ochrany před poškozením. Tak jako u lepících pásek se mohou lišit šířkou, délkou návinu, tvarem a velikostí bublinek. 

Strečové folie vyrobené z polypropylenu se nejčastěji používají k fixaci krabic a zboží na paletách, nebo k ochraně a zlepšení odolnosti kartonových krabic. Rozdíl mezi strečovými foliemi není pouze v rozměrech a délce, ale také v barvě. Používají se jak transparentní, tak černé folie, které chrání obalený objekt před UV zářením, ale zabraňuje i nepovolaným osobám v nahlédnutí do obsahu Vaší zásilky. 

Správný výběr obalů Vám může ušetřit tisíce korun

Správný výběr obalů Vám může ušetřit tisíce korun

Nejspíš nejdražším a zároveň nejodolnějším obalovým materiálem jsou plastové přepravky. Ty jsou vyrobeny z PVC a liší se jak širokou škálou rozměrů, tak i typem konstrukce.    

Obalových materiálů je tedy široký výběr, jak s nimi ale správně balit? Vždy dbejte na optimální poměr cena/výkon. Například pokud posíláte zásilku přepravní službou, je nejlepší použít kartonovou krabici v kombinaci s bublinkovou a strečovou folií. Získáte tak jednorázový obal, který dobře ochrání přepravovaný materiál. 

Naopak pokud potřebujete zboží nebo výrobek dlouhodobě skladovat je lepší použít plastové přepravky, které lze dobře stohovat a užívat v kombinaci s regály.

Jak dobře nakoupit obalové materiály? V současnosti je nejjednodušší jejich objednání na e-shopu a Váš dodavatel Vám je doručí až domů nebo do firmy. Při výběru dbejte na cenu, ale i kvalitu, abyste docílili požadované ochrany při přepravě, nebo efektivitě uskladnění vašeho zboží. 

Kontakt

Prodejna v Praze 10-Vršovicích

Adresa: Nad Vinným potokem 1149/2

Otevírací doba: Po-Pá 7:00–19:00, So 8:00–14:00

Telefon: 800 377 773

E-mail: obaly@tavocer.cz
E-shop: www.Obalove-Materialy.cz

Obalove-Materialy.cz
Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Uživatelé softwaru AURY z celého světa zasedali v Brně

Uživatelé softwaru AURY z celého světa zasedali v Brně

V Brně se konalo již 22. setkání Skupiny uživatelů informačního systému MC CATALOGUE pro podporu kodifikace podle...

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Vyjednávání v TPCA intenzívně probíhá již od října. Ke shodě zatím ve většině požadavků odborů nedošlo. Stávající...

Receptem: Lehký rýžový salát s ledovým salátem
Receptem: Lehký rýžový salát s ledovým salátem

Nevíte, co s sebou do práce? Na oběd zkuste lehký rýžový salát

Najdete na iDNES.cz