Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Správa nemovitostí: provoz vašeho bytového domu zajistí profesionálové

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vlastníte bytový dům nebo jste členem společenství vlastníků bytů? Máte málo času a mnoho práce se správou budovy? Správa nemovitostí je práce na 24 hodin denně a mezi její činnosti spadá veškeré řízení domu od údržbářských prací, přes účetní, až po právnické.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Správa nemovitostí: Provoz vašeho bytového domu v rukou profesionálů | foto: Správa nemovitostí

Mezi činnosti správy nemovitostí patří například zajišťování uzavírání smluv o dodávkách služeb, energií, údržeb i oprav týkajících se nemovitosti. Správa nemovitosti má mimo jiné na starost shánění vhodné firmy pro úklid a zajištění provozu výtahů i dodavatele tepla.

Pravidelné revize a kontroly domu včetně vždy aktuální technické dokumentace

Zajišťuje také pravidelné revize a kontroly včetně předkládání cenových nabídek na odstranění případných nedostatků. Poskytuje i nepřetržité havarijní služby a provádí běžné opravy a údržby na základě požadavku výboru společenství vlastníků.

Ke všem těmto záležitostem vede technickou dokumentaci, kterou také pravidelně aktualizuje. Spadají sem projektové dokumentace, revizní zprávy i pasporty domu.

Povinností správy nemovitosti je vedení přehledné evidence a dokladů o příjmech a výdajích spojených se správou domu a pozemku, a to především činností týkajících se oprav a údržby poskytovaných s užíváním jednotek.

Vedení účetnictví a vybírání zálohových měsíčních plateb

Správa nemovitosti vede i účetnictví dle platných předpisů zákona 563/91 Sb., včetně vypracování daňového přiznání za každý účetní rok, pokud vznikne nutnost jeho podání. Jednou ročně předkládá zprávy o své činnosti, zejména o finančním hospodaření společenství vlastníků jednotek i o stavu společných částí domu a pozemku.

Také zajišťuje vybírání zálohových měsíčních plateb od vlastníků jednotek na dodávky služeb spojených s užíváním předmětné jednotky a společných částí domu, příspěvky do fondů oprav a odměny za výkon funkce správce.

Správa nemovitostí v dobrých rukou profesionální firmy

Správou bytového domu byste tedy měli pověřit profesionální firmu, která má v tomto oboru značné zkušenosti. Jednou takovou je Správa nemovitostí 16, s.r.o., která je tu pro vás již 14. rokem.

Společnost Správa nemovitostí 16, s.r.o. se v současné době stará o komplexní venkovní a vnitřní prostory u více než 220 objektů v Praze 365 dní v roce. Nabízí kompletní facility management, kromě správy nemovitostí si u ní můžete poptat také úklid, údržbu a ostrahu objektů.

Více informací o společnosti Správa nemovitostí 16, s.r.o. a celou její nabídku služeb najdete na www.sprava16.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Fresh Corner expanduje na stanicích MOL i do měst

Fresh Corner expanduje na stanicích MOL i do měst

Fresh Corner nabízející řidičům příjemný prostor s kvalitní kávou a širokou nabídkou čerstvého občerstvení bylo dosud...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Zelený čaj: účinný spalovač tuků a elixír mládí

Zelený čaj – účinný spalovač tuků a elixír mládí

Moderní žena pije zelený čaj. O moderní ženě, která si chce udržet štíhlou linii a být vitální, to platí dvojnásobně....

Další z rubriky

Intenzivní jazykové kurzy angličtiny rozmluví i věčné začátečníky

Intenzivní jazykové kurzy angličtiny rozmluví i věčné začátečníky.

V dnešní době je znalost cizích jazyků nezbytná. Potřebujeme ji nejen pro práci, ale i v běžném životě. Vyzkoušeli jste...

Moderní catering je i o zážitcích

Moderní catering je i o zážitcích

Svatby, teambuildingy, firemní večírky, kongresy a konference, meetingy. Tam všude je zapotřebí dobrého jídla....

Efektivní investice najdete v dluhopisech

Efektivní investice najdete v dluhopisech

Investovat své těžce vydělané peníze efektivně a bezpečně není v dnešní době vůbec jednoduché. Možností je nespočet a...

Najdete na iDNES.cz