Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Sportovní fanoušky chce nalákat Sazka Fantasy

Komerční sdělení   14:15aktualizováno  14:15 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Sazka vstupuje do online světa s hrou, ve které se sportovní nadšenci mohou stát trenérem a sestavit si svůj vlastní sportovní tým. Sazka Fantasy je nová herní platforma, která bere fanoušky do světa, kde na základě reálných výkonů hráčů, mohou díky svému týmu získávat nejen body, ale i věcné ceny.

Sportovní fanoušky chce nalákat Sazka Fantasy | foto: Sazka

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jde o první takovou hru, která umožňuje soutěžit každý den, a to zdarma, bez jakýchkoliv poplatků. Už o víkendu si mohli hráči na webové stránce www.sazkafantasy.cz chystat svoje týmy na populární zápasy zámořské hokejové NHL a hned se do hry zapojily stovky lidí.

V Sazka Fantasy se v tuto chvíli hraje NHL denně, nabídku sportů a funkcionalit ale slibuje Sazka průběžně rozšiřovat. „Během příštího roku plánujeme přidat i fotbalové zápasy, a to jak tuzemské ligy, tak i Champions League a Premier League. Rádi bychom dali fanouškům možnost si zahrát i tuzemskou hokejovou extraligu nebo Mistrovství světa v hokeji,“ doplňuje Robert Chvátal, generální ředitel Sazky.

Sazka Fantasy slibuje výlet za Jágrem

Fanoušky má do hry Sazka Fantasy nalákat kromě zábavy i možnost denně získávat výhry. Hrát lidé můžou i o Sazka Tokeny, což je virtuální měna, kterou budou hráči potřebovat, aby se mohli přihlásit do soutěže o velké ceny. Hlavní ceny se v Sazka Fantasy vypisují průběžně od menších cen, až po ty větší. Ty mají i podobu zážitků, které se nedají koupit.

Fotogalerie

Během ledna a začátku února mohou fanoušci Sazka Fantasy hrát o luxusní týdenní zájezd na Floridu pro dva, ve kterém nechybí vstupenky na zápas NHL ve floridské aréně a taky lístky na NBA. Hraje se i o nákupní poukázky do Alza.cz, o televize nebo herní konzole, vstupenky na sportovní události nebo bonusy do kurzového sázení SazkaBet.

SAZKA spouští zcela novou, zábavnou herní platformu ve spolupráci s mediálním domem CZECH NEWS CENTER, který provozuje portál iSport.cz. „Se sportovními fantasy hrami má sportovní portál iSport.cz v rámci České republiky zdaleka největší zkušenosti. I proto jsme kvitovali tuto nabídku ke spolupráci,“ vysvětluje šéfredaktor deníku Sport a webu iSport.cz, Lukáš Tomek.

„Našim dlouhodobým cílem je posunout vnímání Sazky u našich zákazníků z čistě loterní firmy na firmu zábavní. A právě spuštění Sazka Fantasy je prvním krokem,“ říká Robert Chvátal, generální ředitel Sazky.

Sestavit tým si lidé mohou každý den, stačí jen registrace a zápal pro hru.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Chřipka je časté virové onemocnění, které postihuje každý rok mezi 5 a 15 % obyvatel Evropy. V regionu Evropy se...

Co se děje s radioaktivními odpady v Česku?

Úložiště radioaktivních odpadů Richard u Litoměřic

Správa úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO) řeší otázku uložení radioaktivních odpadů a vyhořelého jaderného paliva....

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Ceny ve studentské architektonické soutěži Central Group byly rozdány. Vyhlášení výsledků proběhlo v Centru...

Najdete na iDNES.cz