Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Sportovní fanoušky chce nalákat Sazka Fantasy

Komerční sdělení   14:15aktualizováno  14:15 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Sazka vstupuje do online světa s hrou, ve které se sportovní nadšenci mohou stát trenérem a sestavit si svůj vlastní sportovní tým. Sazka Fantasy je nová herní platforma, která bere fanoušky do světa, kde na základě reálných výkonů hráčů, mohou díky svému týmu získávat nejen body, ale i věcné ceny.

Sportovní fanoušky chce nalákat Sazka Fantasy | foto: Sazka

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jde o první takovou hru, která umožňuje soutěžit každý den, a to zdarma, bez jakýchkoliv poplatků. Už o víkendu si mohli hráči na webové stránce www.sazkafantasy.cz chystat svoje týmy na populární zápasy zámořské hokejové NHL a hned se do hry zapojily stovky lidí.

V Sazka Fantasy se v tuto chvíli hraje NHL denně, nabídku sportů a funkcionalit ale slibuje Sazka průběžně rozšiřovat. „Během příštího roku plánujeme přidat i fotbalové zápasy, a to jak tuzemské ligy, tak i Champions League a Premier League. Rádi bychom dali fanouškům možnost si zahrát i tuzemskou hokejovou extraligu nebo Mistrovství světa v hokeji,“ doplňuje Robert Chvátal, generální ředitel Sazky.

Sazka Fantasy slibuje výlet za Jágrem

Fanoušky má do hry Sazka Fantasy nalákat kromě zábavy i možnost denně získávat výhry. Hrát lidé můžou i o Sazka Tokeny, což je virtuální měna, kterou budou hráči potřebovat, aby se mohli přihlásit do soutěže o velké ceny. Hlavní ceny se v Sazka Fantasy vypisují průběžně od menších cen, až po ty větší. Ty mají i podobu zážitků, které se nedají koupit.

Fotogalerie

Během ledna a začátku února mohou fanoušci Sazka Fantasy hrát o luxusní týdenní zájezd na Floridu pro dva, ve kterém nechybí vstupenky na zápas NHL ve floridské aréně a taky lístky na NBA. Hraje se i o nákupní poukázky do Alza.cz, o televize nebo herní konzole, vstupenky na sportovní události nebo bonusy do kurzového sázení SazkaBet.

SAZKA spouští zcela novou, zábavnou herní platformu ve spolupráci s mediálním domem CZECH NEWS CENTER, který provozuje portál iSport.cz. „Se sportovními fantasy hrami má sportovní portál iSport.cz v rámci České republiky zdaleka největší zkušenosti. I proto jsme kvitovali tuto nabídku ke spolupráci,“ vysvětluje šéfredaktor deníku Sport a webu iSport.cz, Lukáš Tomek.

„Našim dlouhodobým cílem je posunout vnímání Sazky u našich zákazníků z čistě loterní firmy na firmu zábavní. A právě spuštění Sazka Fantasy je prvním krokem,“ říká Robert Chvátal, generální ředitel Sazky.

Sestavit tým si lidé mohou každý den, stačí jen registrace a zápal pro hru.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Vyberte si spolehlivé elektrokolo

Vyberte si spolehlivé elektrokolo

Díky výkonným elektrokolům SCOTT můžete zjednodušit a zrychlit svůj pohyb po městě, vyjet si na delší výlet, ale i...

Nový Scott Genius 2018. Geniální kolo do terénu

Nový Scott Genius 2018. Geniální kolo do terénu!

Takový je nový Scott Genius 2018. Je pátou generací špičkových celoodpružených trailových kol této modelové řady. A je...

ALPINE PRO: značka, která pronikla až na stupně olympijských vítězů

ALPINE PRO: značka, která pronikla až na stupně olympijských vítězů

Když Václav Hrbek a Vladislav Fedoš zakládali v roce 1998 novou značku sportovního oblečení, netušili, že jejich ALPINE...

Vsaďte si na MS v Rusku v Tipsportu a získejte 1 000 Kč zdarma

fotbal

Obhájí titul Němci, nebo konečně na trůn vrátí Brazilce? Vstupte do největší komunity sázkařů a vyzvedněte si během MS...

Program ŠKODA Bez starostí nabízí inovativní možnosti operativního leasingu

Program ŠKODA Bez starostí nabízí inovativní možnosti operativního leasingu

Inovativní produkt v podobě programu ŠKODA Bez starostí přinesla mladoboleslavská automobilka na český trh již v roce...

Další z rubriky

Díky udržitelnosti k lepšímu světu budoucnosti

Díky udržitelnosti k lepšímu světu budoucnosti

Do roku 2050 bude na planetě žít téměř 10 miliard lidí. Celosvětové HDP bude čtyřnásobné. Velmi důležitým úkolem se...

Specialistou na stany a plachty je firma TRIGI

Specialistou na stany a plachty je firma TRIGI

Firma TRIGI s.r.o. se za 23 let své působnosti vypracovala na specialistu výroby velkoprostorových stanů, nůžkových...

Videopřenos: Jak požádat o bezplatnou právní pomoc

PROTEXT VIDEO: Jak požádat o bezplatnou právní pomoc - videopřenos

Už za dva týdny, 1. července 2018, nabývají účinnosti ustanovení novely zákona o advokacii, která se týkají státem...

Najdete na iDNES.cz