Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Sportovně rekreační centrum Žlutá plovárna - největší půjčovna lodí po celém toku Jizery

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Žlutá plovárna je unikátní sportovně rekreační centrum na Malé Skále. V areálu najdete největší lanové centrum v Libereckém kraji, půjčovnu lodí Jizera, půjčovnu kol a sportovních potřeb, které můžete využít na místních hřištích.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nabízíme nevšední zážitky, outdoor a firemní akce, týmové akce, eventy, teambuilding, konference, produkce. | foto: SUNDISK s.r.o.

Chcete aktivně strávit čas s rodinou? Poznat lépe děti na adaptačních kurzech či spolupracovníky při teambuildingových aktivitách? Pak není lepší volba než Sportovně rekreační centrum Žlutá plovárna na Malé Skále v Českém ráji. Důvodů je hned několik. Posuďte.

Půjčovna lodí, koupání, lanové centrum, půjčovna kol, hřiště na beachvolejbal, antuka, in-line brusle, dětské hřiště, pétanque, badminton, freesbee a další aktivity. To vše najdete v nabídce Žluté plovárny. Majitelé střediska mysleli na všechno.

Nejenom že se můžete občerstvit přímo v areálu, ale můžete i přespat za velice příznivé ceny v turistické ubytovně "Baráček Sundisk". Vždyť by byla škoda nevyzkoušet všechna lákadla, které Sportovně rekreační centrum Žlutá Plovárna nabízí. A to rozhodně za jeden den nestihnete.

SUNDISK s.r.o.  -   létáníDalší služby jsou jen třešinkou na dortu - možnost cateringu pro skupiny, pořádání večerní grilovačky, klidně i s živou kapelou. A to všechno v překrásné přírodě.
Sportovně rekreační centrum Žlutá Plovárna má snadnou dostupnost. Autem z dálničního sjezdu u Turnova je to coby kamenem dohodil. Ale Malá Skále leží přímo na trati, tak proč si neudělat výlet se vším všudy?

Stejně tak autobusem z pražského Černého mostu tu jste zakrátko. Žlutá plovárna je otevřená 8 měsíců v roce, o víkendech i svátcích a její zázemí tvoří vlastní budova postavená podle původní stavby z roku 1925.

Podrobné informace včetně kontaktů a ceníků najdete na adrese: www.zlutaplovarna.cz

Žlutá plovárna je největší půjčovnou lodí se servisem po celém toku Jizery

Po celou letní sezónu je možné si zde zapůjčit plastové kanoe, rafty a kajaky a veškeré vybavení (pádla, vesty, barely). Loď Vám dle přání z plovárny dopraví na vámi zvolené místo, poskytnou informace o stavu vody, zajímavostech v okolí nebo možnostech dopravy zpět. V cíli se již nemusíte o nic starat, loď si převezmou a odvezou zpět zaměstnanci plovárny.

Chcete zažít vodácké "Ahoj" na vlastní kůži, ale nemáte žádné zkušenosti? Poprvé na vodě? Ničeho se nebojte a nechte se proškolit instruktory ze sportovního centra Žlutá plovárna. Jsou to zkušení vodáci a v případě zájmu vás budou doprovázet i na trase.

Třeba i na jarní divoké vodě horních úseků Jizery nebo na doporučovaném nejromantičtějším úseku z Malé Skály do Dolánek. Tady také, v cílové destinaci většiny klientů střediska, Žlutá plovárna pro letošní rok připravila novinku - šestikilometrovou stezku ideální pro in-line brusle.

Sportovně rekreační centrum Žlutá Plovárna provozuje od roku 2005 společnost Sundisk, s.r.o., která se stará se o kvalitu služeb pro turisty, vodáky, sportovce a rodiny s dětmi po celém toku Jizery. Je členem Sdružení Český Ráj a Sdružení cestovního ruchu Libereckého kraje a investuje čas i finanční prostředky do rozvoje regionu.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Dovolená snů na ostrově Mauricius

Mauricius

Zamilované páry, rodiny s dětmi, party kamarádů či nadšení golfisté. Ti všichni si přijdou na své na Mauriciu, který je...

Malá částka za pojištění v cizině je při úrazu a nemoci dobře zúročena

Malá částka za pojištění v cizině je při úrazu a nemoci dobře zúročena

Jednodenní pracovní cesta, víkendový pobyt či týdenní dovolená za hranicemi České republiky by se cestovatelům mohla...

Nenechte si zkazit dovolenou. Kvalitu hotelu odhalí nezávislé recenze

Nenechte si zkazit dovolenou. Kvalitu hotelu odhalí nezávislé recenze

Pokoj vypadal na fotkách dvakrát tak velký, wi-fi prakticky nefungovala, kvalita kuchyně byla otřesná a personál...

Najdete na iDNES.cz