Doporučujeme

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Zabere Sparta? Vsaďte si a získejte 150 Kč zdarma!

Sparta vs. Plzeň! Česká první fotbalová liga nabírá hned po nucené pauze pořádné tempo a láká na dlouho očekávané mače. Jedním z nich je i šlágr mezi Spartou a Plzní. Letenští nezažívají sezonu snů. Spíše naopak. Po 24 kolech jim patřila až devátá příčka! To Viktoria začala po zimní pauze stahovat hrozivé manko na vedoucí Slavii. Kdo začne lépe ligový restart? Vsaďte si a sledujte všechny duely elitní české soutěže živě na TV Tipsport! Získejte navíc 150 Kč zdarma na své první sázky!

Pokud se mohou Pražané v domácím prostředí o něco opřít, tak je to ofenziva. Ta nasypala soupeřům ve dvanácti mačích (6-3-3) 28 branek a v tomto ohledu jsou na tom lépe jen Mladá Boleslav, Slavia a Liberec. Na druhou stranu obrana není nejpevnější, což 17 inkasovaných gólů dokazuje. A Západočeši? Ti venku nevyhráli více jak polovinu všech duelů (5-4-2). Vsaďte si a sledujte nejvyšší soutěž živě na TV Tipsport! Získejte navíc 150 Kč zdarma na své první sázky!

Sparta dostane alespoň dva fíky
„Hra Plzně vypadala před pauzou velmi dobře. O větší týmovosti, než u Sparty asi nemůže být pochyb a mimo jiné také věřím tomu, že si Pavel Bucha udržel repre formu a bude hladový po dalších gólech a asistencích. Viktoria věčně děravou a nesehranou obranu Pražanů aspoň dvakrát pokoří,“ uvádí v analýze s kurzem 2,48 chrastinova2

Založte si účet u Tipsportu a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.