Vyberte si spolehlivé elektrokolo

Vyberte si spolehlivé elektrokolo | foto: SCOTT

11 2018
Díky výkonným elektrokolům SCOTT můžete zjednodušit a zrychlit svůj pohyb po městě, vyjet si na delší výlet, ale i překonat terény, o kterých se vám dosud ani nesnilo.
Komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Základním parametrem naší nabídky je vysoká kvalita všech nabízených elektrokol, jejich odolnost a dlouhá životnost v kombinaci s nejnovějšími technologiemi. Každý si navíc může vybrat přesně takové elektrokolo, jaké mu sedí. Od horského speciálu až po pohodlné městské kolo. Velkou pozornost věnuje Scott také designu, takže kdo klade na kolo vysoké požadavky nejen technické, ale i estetické, nebude určitě zklamán.

Vyberte si spolehlivé elektrokolo

Lehký i těžký terén

Nabídka elektrokol Scott je tak široká, že si vybere opravdu každý. Elektrokola jsou totiž plnohodnotnou součástí nabídky Scottu a v zásadě kopírují celou nabídku klasických kol bez motoru, což je velkou konkurenční výhodou oproti jiným značkám.

Vyberte si spolehlivé elektrokolo

Na jezdce, kteří se pohybují převážně po cyklostezkách či v lehčím terénu, cílí kola s pevným rámem a odpruženou vidlicí, která jsou pohodlná, ale zároveň nepostrádají sportovní charakter. Pro bikery, kteří se nebojí náročnějších terénů a výzev, jsou určena elektrokola se zadním odpružením E-Spark. Případně kola E-Genius, která jsou ideální pro sjezdy v těžkém terénu. 

Velkou výhodou těchto strojů je, že jezdci nemusí vyhledávat pouze bike parky s lanovkou, ale na start si vystoupají sami. S těmito koly Scott určenými do těžkého terénu sjedete opravdu cokoliv, co lze sjet na kole. A to samé platí i pro výjezdy do těch nejstrmějších svahů. 

Vyberte si spolehlivé elektrokolo

S elegancí ve městě

Zkrátka nepřijde v nabídce Scottu ani ten, kdo potřebuje kolo do městského provozu. Ať už pro vyjížďky, cesty po nákupech, nebo třeba pro čistě ekologickou dopravu do práce. Jízda na klasickém kole hlavně ve městech s členitým profilem komunikací, jezdce i jeho oblečení přece jen trochu poznamená. To ale neplatí o elektrokole, na něm mohou jet dámy třeba v kostýmku a pánové v obleku a hned se pak v práci zapojit do jednání. Městská kola Scott jsou velmi úspěšná i proto, že jsou pohodlná a mohou se pochlubit zajímavým designem.

Vyberte si spolehlivé elektrokolo

Absolutní svoboda

Ať už si vyberete jakýkoliv model elektrokola Scott, vždy umocní váš pocit absolutní svobody při jízdě. Jen vy rozhodujete o tom, jaký stupeň asistence si zvolíte, či zda to zkusíte na některých úsecích úplně bez pomoci. Zároveň můžete reagovat na výzvy, které byly dosud mimo vaše možnosti. Vystoupáte i na ty nejprudší vrcholy, na které jste si zatím netroufli. Při správném rozvržení sil a využívání asistence také prodloužíte svůj akční rádius při vyjížďkách.

Vyberte si spolehlivé elektrokolo

Dojezd elektrokola

Jak daleko vlastně s elektrokolem při permanentně zapojené asistenci dojedete? Za základní minimální spotřebu se udává 4,5 Wh (watthodiny) na jeden kilometr asistované jízdy, kdy vám elektrokolo ještě pomáhá (při nejnižším stupni asistence). Pokud máte například k dispozici kolo s výkonem baterie 450 Wh, můžete počítat za uvedených podmínek s dojezdem 100 km.

Vyberte si spolehlivé elektrokolo

Celkový dojezd elektrokola je vedle kapacity a výkonu baterie (čím vyšší, tím delší dojezd) výrazně ovlivněn vahou jezdce, povahou terénu (hrubý povrch, kopcovitý terén), podmínkami (časté rozjíždění, protivítr) a jízdním stylem (zejména intenzitou asistence). Dojezd se prodlouží vypínáním asistence, či udržováním cestovní rychlosti kola nad 25 km/h, kdy se asistence motoru sama odpojuje. K dosažení nízké spotřeby a tím co nejdelšího dojezdu, je předpokladem perfektní technický stav kola a jeho seřízení.

Nabídka elektrokol Scott

Scott E-Spark

Lahůdka pro milovníky horské cyklistiky bez kompromisů. Nejnovějšími technologiemi nabušený celoodpružený speciál s pohonem Shimano Steps (500 Wh) nadchne výkonem i vzhledem!

Scott E-Genius

Na těchto fantastických celoodpružených elektrokolech budete řádit v horském terénu jako šampioni, je jen na vás, který kopec ještě vyšlápnete, a kde necháte asistovat systém Bosch Performance (500 Wh).

Vyberte si spolehlivé elektrokolo

Scott E-Scale

To pravé elektrokolo do lehčího terénu, na něm vyjedete i díky pohonu Bosch Performance každý trail. A se sníženou teleskopickou sedlovkou si pak užijete skvělou zábavu a adrenalin při sjezdu.

Vyberte si spolehlivé elektrokolo

Scott E-Contessa

U Scotta myslí na ženy! Špičkové modely Spark, Genius i Scale jsou k dispozici i se speciální geometrií pro dámy. Ta jim umožní využít všechny možnosti těchto pohledných strojů.

Scott E-Aspect

Tato elektrokola s přední odpruženou vidlicí a integrovanou baterií Bosch či Brose o výkonu 400/500 Wh vám umožní strávit na kole celé hodiny v plné síle. Pokud dáte na design, patří v tomto ohledu právě tato řada k vyhlášeným fešákům!

Vyberte si spolehlivé elektrokolo

Scott E-Sub a Scott E-Silence

V nabídce máme samozřejmě také stále populárnější kola do městského provozu. Nesou označení Scott E-Sub a Scott E-Silence. E-Sub jsou pohodlné městské stroje, kola Scott E-Silence nabízejí revolučně integrovanou baterii v tichém E-systému Brose. Kola jsou i při plném asistenčním výkonu velice tichá, a díky nosnému systému i praktická.

Nejčtenější

Chyťte šanci za pačesy
Chyťte šanci za pačesy

Slabé kusy, jak známo odpadají, silné naopak přežívají. Do jaké skupiny patříte právě Vy? Jste mezi těmi slabými, kteří se jen tak tak uživí? Nebo jste spíše...  celý článek

České kluby v jarní části Evropské ligy! Vsaďte si a získejte 150 Kč zdarma
České kluby v jarní části Evropské ligy! Vsaďte si a získejte 150 Kč

Náš fotbal má dva zástupce ve vyřazovacích bojích Evropské ligy! Týmy Slavie a Plzně se utkají v 1. kole play-off s Genkem respektive Dinamem Záhřeb. Dokáží...  celý článek

Jaké karnevalové kostýmy jsou letos trendy pro karnevalové plesy?
Jaké karnevalové kostýmy jsou letos trendy pro karnevalové plesy?

Blíží se období masopustu a v snad v každé české či moravské obci se bude konat karneval či masopustní průvod masek. Protože my Češi jsem vynalézavý a...  celý článek

Další z rubriky

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport
Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

První z fotbalových vrcholů jara je tady! Viktoria Plzeň vs. Slavia Praha. Souboj prvních dvou klubů tabulky nabídne skvělou podívanou. Vsaďte si na šlágr 1....  celý článek

Lyžování v Alpách si může dovolit každý
Lyžování v Alpách si může dovolit každý

Nemáte-li na účtu dost peněz, bude zařizování zimní dovolené trošku pracnější. Budete muset víc přemýšlet, počítat, plánovat a hledat na internetu. Nicméně pár...  celý článek

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech
Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná v půlce ledna, je Australian Open. Jak...  celý článek

Najdete na iDNES.cz