Doporučujeme

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Udrží Češi neporazitelnost i proti Albionu?

Dva zápasy, čtyři body. České fotbalové reprezentaci vstup do evropského šampionátu vyšel velmi dobře. Postup do vyřazovacích bojů je díky výhře nad Skotskem 2:0 a remíze 1:1 s úřadujícími vicemistry světa z Chorvatska blízko. Posledním soupeřem týmu kouče Jaroslava Šilhavého bude ve Wembley domácí Anglie.

Urve parta okolo tříbrankového Schicka body i v závěrečném střetnutí ve skupině v úterý od 21 hodin? Vsaďte si u Tipsportu a zpestřete si ME Tipovačkou o 2 miliony korun na sázení a s cenami pro 20 000 nejlepších tipérů. Získejte navíc 500 Kč zdarma na své první sázky!

Borci se lvem na prsou v prvním duelu porazili díky dvěma brankám útočníka německého Leverkusenu Skotsko 2:0. Několikrát se zaskvěl i gólman Vaclík. Proti Chorvatsku už ale nulu neudržel, když ho překonal Perišič, jenž tak vyrovnával na 1:1 po proměněné penaltě v Schickově podání.

Před střetem s Albionem je tak český tým v parádní pozici a může směle pošilhávat po postupu. Případný bodový zisk proti Sterlingovi a spol. by pak na účast ve vyřazovacích bojích dal definitivní tlačítko. Domácí celek bude ale jasným favoritem. Když se Češi na půdě Anglie představili naposledy, byl z toho debakl 0:5. Bude to nyní lepší?

Plichta!

„V tomto formátu turnaje dochází k zajímavým, ale logickým situacím. Jestliže spolu hrají v posledním kole dva týmy se čtyřmi body, zápas zpravidla končí nerozhodně. Remíza totiž v takovém případě stačí oběma celkům. Tento scénář nyní navíc umocňuje fakt, že by se tím Anglie vyhnula někomu z trojice Francie, Německo a Portugalsko. Je jasné, že fotbalová krása a bojovnost jdou v tu chvíli stranou. Hratelnost kurzu za mě končí někde u hranice 2,2,“ uvádí v analýze na nerozhodný výsledek v kurzu 3,05 KudrnaCZ.

Souhlasíte s ním? Necháte se inspirovat?

Založte si účet u Tipsportu online bez návštěvy pobočky a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zdarma 500 Kč na své první sázky!

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.