Televizní revoluce! Nejlepší sport uvidíte už jen v O2 TV

Televizní revoluce! Nejlepší sport uvidíte už jen v O2 TV | foto: O2

29 2018
Začíná nová revoluční éra ve vysílání českého sportu. Hvězdná Liga mistrů, atraktivní hokejová extraliga, kompletní ženský tenisový okruhu WTA, basketbalová Euroliga, exkluzivní zábavná show TIKI-TAKA, galavečery MMA a motoristické sporty.
Komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

A nyní navíc od nové sezony všechny zápasy z české fotbalové ligy až do roku 2022. Tento obsah nenajdete nikde jinde než v televizi O2 TV.

Díky významné dohodě o vysílacích právech na nejvyšší tuzemskou fotbalovou ligu nabídne O2 TV od nadcházející sezony vůbec poprvé v historii všechny zápasy Fortuna ligy. Oproti uplynulým třem ročníkům, kdy stanice O2 TV Sport vysílala první a čtvrtou volbu, se jedná o skoro dvojnásobný nárůst obsahu z českého fotbalu.

„Z každého kola budeme vyrábět čtyři televizní utkání v nejlepší vysílací kvalitě. Další čtyři utkání, která rovněž odvysíláme v O2 TV v rámci multidimenze, přineseme v tzv. streaming kvalitě,“ prozradil Marek Kindernay, výkonný ředitel O2 TV Sport. 

Celkem se můžete těšit minimálně na 105 exkluzivních zápasů za sezonu, chybět nebudou ani duely z nově hrané nadstavbové části.

Díky spolupráci O2 a českého fotbalu navíc bude na ligové zápasy nasazena technologie videorozhodčích víc, než doposud. V plánu jsou tři zápasy každého kola, jejich počet však během sezony pravděpodobně poroste.

Ten nejlepší sport na obrazovce

„Na O2 TV chceme exkluzivně vysílat ten nejatraktivnější a nejsledovanější obsah. Navíc divákům dáváme jistotu, že o nejoblíbenější soutěže v O2 TV nepřijdou,“ vysvětluje šéfka obsahu O2 TV Anna Lenerová. Dodává, že O2 TV má navíc sportovní práva na další populární soutěže – na fotbalovou Ligu mistrů do roku 2021, hokejovou extraligu do roku 2023 a basketbalovou Euroligu do roku 2021.

Na obrazovkách O2 TV Sport se můžete těšit i na řadu známých tváří. Populární zábavnou show TIKI-TAKA bude opět moderovat Petr Svěcený. Přímo z duelů Fortuna ligy se divákům představí David Sobišek a nová posila redakce Monika Čuhelová.

Fotbal nebo romantický film? Už se doma nikdy nebudete hádat

O2 TV je dostupná pro všechny domácnosti s připojením k internetu. Stačí připojit set-top box O2 TV k síti a propojit jej s televizí. Rázem si můžete s celou rodinou užívat mnoha funkcionalit, jako je sedmidenní zpětné zhlédnutí nebo možnost sledovat televizi až na čtyřech zařízeních současně. Hádky o tom, jestli v televizi poběží fotbal, rodinný film či seriál, budou dávno minulostí. Žádná branka vám neunikne ani na dovolené. Na mobilu, notebooku či tabletu můžete sledovat O2 TV v jakémkoliv státu Evropské unie.

Vše o O2 TV najdete na webu www.o2.cz/tv.

Nejčtenější

Bydlení ve Vochově   - venkovský klid a Plzeň na dosah
Bydlení ve Vochově - venkovský klid a Plzeň na dosah

Plzeň jako čtvrté největší město republiky přináší spoustu pracovních příležitostí a patří k sídlům, která nabízejí široké možnosti služeb, vzdělávání a...  celý článek

Bezpečnostní dveře jsou jako airbag v autě
Bezpečnostní dveře jsou jako airbag v autě

Kdo by se netěšil na dovolenou? Na váš prázdný domov ale číhá nebezpečí. Může lákat zloděje, kteří vám na váš návrat mohou přichystat nemilé překvapení. Jak...  celý článek

Cambridge Business School nabízí prestižní studium MBA za příznivou cenu
Cambridge Business School nabízí prestižní studium MBA za dobrou cenu

Investice do vlastního vzdělávání představuje jeden z nejjistějších způsobů zhodnocení finančních prostředků. Pro studium MBA to platí dvojnásobně, protože už...  celý článek

Eppi je známé také díky netradičnímu showroomu přímo ve věži paláce Ligna
České klenotnictví proniká do světa filmu i sportu

Když v roce 2011 Matej, Eva a Kiril spustili online klenotnictví, netušili, že udělají díru do světa. Nyní jejich šperky najdete na oblecích českých hokejistů,...  celý článek

Čtyři tipy pro nejsnadnější a nejúčinnější praní
Čtyři tipy pro nejsnadnější a nejúčinnější praní

Máloco přivolá tak příjemnou náladu jako pocit z čerstvě vypraného, voňavého a měkkého prádla. Zatímco dříve praní zabíralo hospodyním několik dní v týdnu a...  celý článek

Další z rubriky

Volkswagen maraton Praha
Všichni běžci jsou stejně důležití, říká Carlo Capalbo

S Gelindo Bordinem, vítězem maratonu z OH 1988 v Soulu, před 25 lety přemýšlel o vlastním maratonu. „Nakreslili jsme první mapu trasy na ubrousek a zavolali...  celý článek

V roce 2016 zaběhl jihoafrický atlet Wayde van Niekerk v tretrách adidas...
Věříme, že sport má sílu měnit životy

Krzysztof Łuczakowski: RunCzech série je pro adidas jednou z nejdůležitějších běžeckých akcí.  celý článek

Pozor, sborná! Vsaďte si a získejte 500 Kč zdarma!
Pozor, sborná! Vsaďte si a získejte 500 Kč zdarma!

Bitvy se Švédy a Nory má česká hokejová reprezentace na světovém šampionát na Slovensku za sebou. Nyní je na programu další nesmírně těžká prověrka - výběr...  celý článek

Najdete na iDNES.cz