Doporučujeme

Rudá výhra č. 5? Vsaďte si a získejte 150 Kč zdarma!

Rudá výhra č. 5? Vsaďte si a získejte 150 Kč zdarma! | foto: Tipsport.net a.s.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Rudá výhra č. 5? Vsaďte si a získejte 150 Kč zdarma!

Útok na mistrovský titul se na Letné asi příliš neprobírá, vzhledem k hrozivému devatenáctibodovému manku na vedoucí Slavii. Nicméně atak druhého místa je sparťanským cílem. Na Plzeň aktuálně tým kouče Václava Jílka ztrácí pět bodů a kol do konce zbývá ještě dost a dost.

Ke kýženému posunu v tabulce jsou však potřeba body. Podaří se Pražanům urvat všechny na půdě Ostravy? Vsaďte si a sledujte všechny duely elitní české soutěže živě na TV Tipsport! Získejte navíc 150 Kč zdarma na své první sázky!

Rudým barvám se v poslední době daří. Od porážky v Plzni nepoznali přemožitele devětkrát v řadě. V minulém kole si pak v přestřelce poradili s Mladou Boleslaví 5:2. Dalším soupeřem Kangovi a spol. bude Ostrava. Baník by rád ukončil sérii čtyř zápasů bez bodového zisku v řadě, která ve vzájemných soubojích aktuálně vyčnívá. Podaří se mu to? Rozhodněte na tiketech! Vsaďte si a získejte 150 Kč zdarma! Sledujte nejvyšší soutěž živě na TV Tipsport!

Sparta to zmákne!

„Letenští se konečně dostali do formy. Hrají dobře a získávají body. V závěrečném kole před zimní přestávkou půjde o hodně. Buď mohou být třetí a dýchat na záda Plzni nebo mohou klesnout až na pátou příčku. A to je rozdíl. Baník sice do kádru hodně investoval a získává body od soupeřů, od kterých by měl, ale stále to není na takové úrovni, kdy by byl schopný přehrávat týmy jako Slavia, Plzeň, Boleslav či Jablonec,“ uvádí v analýze na triumf hostů a minimálně dvě branky v kurzu 2,89 FryclinFrycli.

Založte si účet u Tipsportu a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.