iDNES.cz

LM: Rozpráší Inter zázrak z Tiraspolu? Zboří Haaland hráz?

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Sheriff se nezdá. Fotbalisté z Tiraspolu rozehráli skupinovou fázi Ligy mistrů nad očekávání. Po dvou zápasech mají plný počet bodů! Nejprve zaskočili Šachtar Doněck (2:0), poté uštědřili direkt Realu Madrid, když na Santiago Bernabéu trefili šokující triumf 2:1. Jak se budou prezentovat dál? Je v jejich silách postoupit z „déčka“ do vyřazovací části?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nejbližším soupeřem moldavského pohárového zástupce je milánský Inter, tedy další věhlasný sok, kterému to ale zatím moc nejde (bilance 0-1-1 a jediný vstřelený gól). Založte si účet u Tipsportu, vsaďte si a získejte 150 Kč zdarma na své první sázky!

Park princů v euforii

V rámci úterního programu Ligy mistrů se velká pozornost stočí i do skupin B a C. Atlético Madrid vyzve Liverpool a Ajax se postaví Dortmundu. Ve druhém případě půjde o střet dvou stoprocentních celků s tím, že nizozemský tým zapsal skóre 7:1 a německý 3:1. Bude přitom hodně zajímavé sledovat, kolik branek dá Borussia. Jestli vůbec nějakou. Borci z Amsterdamu se chlubí velmi pevnou defenzivou – z posledních šesti soutěžních zápasů na svém stadionu inkasovali jedinkrát. Na druhou stranu, to nemuseli chytat Erlinga Haalanda...

Tipér Archechempe si z fotbalové kurzové nabídky vybral srážku Paris SG s Lipskem. „V tomto utkání je pro mě jednoznačným favoritem mužstvo Mauricia Pochettina. Sice se mu vstup do LM úplně nepovedl, přesto si myslím, že doma tým RB v pohodě porazí. Útočná síla PSG je mimořádná a jen málo klubů se jí dokáže zdárně bránit celých 90 minut. Když přihlédnu k dosavadním výkonům Lipska (bez bodu), nevěřím, že má šanci v Paříži uspět. Naopak. Je velice reálné, že prohraje o více gólů,“ píše sázkař v analýze.

Také čekáte dominanci Messiho a spol.?

Založte si účet u Tipsportu a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

zpět na článek