Díky digitálním technologiím je design dresů neomezený

27 2018
Dresy jsou důležité u všech týmových sportů. Vytváří pocit sounáležitosti, navíc hráčům usnadňují neustálé rozhodování, co si obléknout. Kromě toho jsou přímo uzpůsobené pro daný sport, dobře sají pot a pohodlně se v nich pohybuje.
Komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

To jsou hlavní důvody, proč by si dresy měly pořídit i ty nejobyčejnější týmy hrající vesnickou ligu.

Týmové dresy nejsou drahé. Čím více si jich objednáte, tím lepší cenu často dostanete. Navíc je možné zařídit, aby vám aspoň část nákladů někdo uhradil. Jistě i vy ve svém okolí najdete nějakého sponzora, který bude rád, když si na dresy dáte jeho logo.

Možnosti potisku jsou snad neomezené

Hráči si mohou navrhnout vlastní fotbalové, florbalové, hasičské či házenkářské dresy. Mnohde umožňují dodat design dle vlastní představy, a pokud nejste zrovna talentovaný designér, stačí jen popsat svou představu a grafik ji ztvární. Omezení žádná nejsou. Současné moderní technologie potisku umožňují snad cokoliv.

Běžně se používají tři rozdílné technologie

Sublimace. Při ní se sublimační inkoust vtiskuje do povrchu předmětu pomocí tepelného lisu. Barvy jsou pak odolné proti poškrábání, nejsou totiž jen na povrchu, stávají se součástí předmětu, a tak velmi dobře drží. Technologie nemůže být požívána na 100% bavlnu, a proto se florbalové dresy i jiné vyrábí ze 100% polyesteru.

Sítotisk. Na ten se využívají dresy z předbarvených materiálů. Potisk je pak hmatatelný, barva se protlačuje pomocí válečku či těrky. Nepoužívá se tak často.

Flock. Technologie spočívá v nanesení speciálního lepidla a následném nanesení tzv. flockové střiže, která ulpívá na lepidle. Z ostatních částí textilu se pak opráší. Princip se používá na čepice, batohy, vaky, ale i trička a dresy.

Nejlepší je nechat si poradit

Kdo si nechává tvořit dresy poprvé, měl by si nechat poradit. Odborníci mu nejlépe představí všechny možnosti a pomohou vybrat vhodnou variantu. Profesionální fotbalové dresy a jiné pomáhá už dlouhá léta vytvářet DDsport. Nyní mají navíc nové kolekce sportovních setů.

Nejčtenější

Další z rubriky

Australian Open přináší milióny nejen tenistům
Australian Open přináší milióny nejen tenistům

Vstup do nového roku se vyvedl hned několika sázkařům Fortuny. K miliónovým výhrám jim pomohlo tenisové Australian Open, kde se rozhodli vsadit na favority....  celý článek

Výuka lyžování začíná už výběrem lyží
Výuka lyžování začíná už výběrem lyží

Dcera známých Anička lyžuje jako drak a váš Pavlík pořád nic. Padá, brečí, protestuje. Přitom jako rodina trávíte v zimě na horách minimálně jeden víkend do...  celý článek

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech
Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná v půlce ledna, je Australian Open. Jak...  celý článek

Najdete na iDNES.cz