Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Spořicí účet, či termínovaný vklad? Nejvyšší zhodnocení nabízí Wüstenrot

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Wüstenrot hypoteční banka zvýšila v listopadu úrokové sazby u vybraných jednoletých a dvouletých termínovaných vkladů. Vaše peníze se na nich zhodnotí vysokým úrokem až 2,8 % ročně za zcela jasných podmínek. Informujte se o produktech Wüstenrot Termínované vklady a Wüstenrot Spořicí účet i vy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Spořicí účet nebo termínovaný vklad? Nejvyšší zhodnocení nabízí Wüstenrot | foto: Wüstenrot - stavební spořitelna a.s.

"V současné době, kdy se na trhu objevují četné nabídky depozitních produktů s komplikovanými podmínkami a skrytými poplatky, mají vkladové produkty Wüstenrot hypoteční banky zásadní výhodu v tom, že jsou velmi jednoduché a transparentní. Wüstenrot Termínované vklady i Wüstenrot Spořicí účet s vysokým úrokem představují jednoduchou, výhodnou a velmi bezpečnou formu spoření. Všechny své úspory můžete spravovat pohodlně přes internet a bez poplatků," komentuje Jiří Klos, analytik Wüstenrot hypoteční banky.

Své úspory optimálně rozložte tak, abyste potřebné peníze měli stále k dispozici

Na běžném účtu, který je úročen minimální úrokovou sazbou, se doporučuje udržovat jen takový zůstatek, který vám slouží k úhradě pravidelných měsíčních plateb, trvalých příkazů a dalších běžných výdajů.

Peníze, které ušetříte, je nejlépe převést na spořicí účet, kde je máte stále k dispozici. Wüstenrot vám je zhodnotí výhodným úrokem 2,3 % p. a. A pokud si jste jisti, že určitou částku nebudete v dalších alespoň 3 měsících potřebovat, zafixujte si ji. Základní úročení se vám zvýší o další desetinky procent, při zafixování vkladu na 12 měsíců dosáhnete na roční úročení 2,5 %.

Na spořicí účet můžete poukazovat libovolné částky, časově zafixovat lze minimálně 10 000 korun. Pro vyšší spokojenost klientů banka opět zavedla neomezený počet časových fixací na spořicím účtu, což klientům umožňuje optimální nakládání s účtem za účelem dosažení vyššího výnosu na základě úrokového bonusu.

Ještě lépe se vaše finanční rezervy zhodnotí na Wüstenrot Jednorázových termínovaných vkladech. U nich je však podmínkou, že uložíte nejméně 50 000 korun, a to alespoň na jeden rok. Nejatraktivnější úroky nabízí nyní termínovaný vklad ProZisk. U jednoletého vkladu vzrostla roční úroková sazba na 2,6 procenta ročně, u vkladu s dvouletou splatností na 2,80 procenta. Nejlépe je úročen pětiletý vklad - 3,4 % p. a., u něhož celkový výnos dosahuje 17 %.

Pokud chcete mít možnost výběru pro případ neočekávané situace, uložte si peníze na Wüstenrot Jednorázový termínovaný vklad. U něj máte tu výhodu, že v průběhu jeho trvání můžete jednorázově vybrat až 20 % z  vložené částky. Vklad na jeden rok úročí banka nově 2,5 procenty ročně, u vkladu s dvouletou splatností se úroková sazba zvýšila na 2,7 procenta.

Vklad na spořicí účet či termínovaný vklad je ze zákona pojištěn až do výše 100 000 euro, což odpovídá částce 2,5 milionu korun, a to je vaše další jistota.

Spořicí účet či termínovaný vklad snadno online a bez poplatků

Spořicí účet nebo termínovaný vklad?

Nejpohodlnějším způsobem, jak si u Wüstenrotu založit spořicí účet, termínovaný vklad či provést jinou službu, je online na http://www.wuestenrot.cz/bankovni-sluzby/. Vedení účtů, internetové bankovnictví, všechny transakce a změny jsou zdarma.

Podrobnou nabídku depozitních produktů Wüstenrot hypoteční banky najdete na www.wustenrot.cz.

Autor:

Nejčtenější

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Další z rubriky

Přichází zima, ideální čas na nákup letní dovolené

EGYPT MARSA ALAM Makadi Bay

Cestovní kanceláře v posledních dnech spustily předprodeje zájezdů na léto příštího roku. Zdá se, že s blížící se zimou...

Energie za velkoobchodní ceny i pro domácnosti

Energie za velkoobchodní ceny i pro domácnosti

Ještě donedávna mohly nakupovat elektřinu a plyn za velkoobchodní ceny pouze firmy. Nyní mohou tuto výhodu využívat i...

Havarijní pojištění za hubičku

Havarijní pojištění za hubičku

Chcete-li zlevnit havarijní pojištění, každý, kdo tomu aspoň trochu rozumí, vám poradí pár základních věcí. Určitě mezi...

ČNB příští týden zvýší sazby. Korunu tak vůči euru zdraží na nejvyšší úroveň od ...

ČNB příští týden zvýší sazby. Korunu tak vůči euru zdraží na nejvyšší úroveň od ...

Kurzy.cz Česká národní banka na svém měnověpolitickém zasedání ve středu příští týden zvýší svoji základní úrokovou sazbu. Půjde...

Najdete na iDNES.cz