Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Spolupráce společností Sherlock a Assa Abloy přináší zákazníkům výhody

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Tradiční výrobce bezpečnostních dveří Sherlock se stal součástí procesu akvizice skupiny Assa Abloy, která je největším světovým dodavatelem inteligentních řešení zámků a zabezpečení. Tato spolupráce vám přináší prvotřídní bezpečnostní dveře, které zaručí bezpečí vaší rodiny i majetku.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Spolupráce společností Sherlock a Assa Abloy přináší zákazníkům výhody | foto: SHERLOCK bezpečnostní dveře, s.r.o.

Společnost Sherlock v letošním roce slaví úctyhodných 95 let na trhu. Přestože se jedná o tradiční firmu, neustále drží krok se současnými trendy a zvyšuje kvalitu svých produktů.

Společnost Sherlock, největší výrobce bezpečnostních dveří na Slovensku, se před třemi lety stala členem společnosti Assa Abloy, globálního lídra na trhu komplexních řešení pro otevírání dveří, který nabízí mnohem širší sortiment bezpečnostních řešení otevírání dveří než jakákoliv jiná společnost na světě.

Bezpečnostní dveře Sherlock mají dobré jméno nejen na Slovensku, odkud pocházejí, ale i u nás v České republice, Rakousku či Maďarsku. Vstupem do skupiny Assa Abloy se její působnost ještě více rozšiřuje na další trhy svého silného partnera. Skupina Assa Abloy výrobce dveří podpořila v nákupu nových zařízení a technologií a zařadila ho tak mezi nejmodernizovanější výrobce na trhu.

Spolupráce společností Sherlock a Assa Abloy přináší zákazníkům výhody

Vysoce kvalitní bezpečnostní dveře

Společnost Sherlock vyvíjí důmyslnou pevnou konstrukci svých pověstných bezpečnostních dveří na vlastním vývojovém pracovišti. Značnou výhodou je možnost řešení na míru vašeho stavebního otvoru pro dveře, navíc přesně podle vašich představ. Dveře Sherlock se vyznačují vysokou odolností proti násilnému vniknutí i požáru, nepropouští zvuk a mají dlouhou životnost. Pořídit si zde můžete nejen dveře, ale i kompletní příslušenství od prahu, až po řetízek nebo panoramatické kukátko. Dále společnost Sherlock nabízí příslušenství do dveří, které vyrábí Assa Abloy.

Spolehnout se můžete i na vysoce profesionální služby, samozřejmostí je záruční i pozáruční servis bezpečnostních dveří Sherlock kvalifikovanými zaměstnanci. Potřebujete dveře co nejrychleji? Využijte expresního dodání dveří, kdy je dodávka a montáž realizována již do 14 pracovních dní.

Spolupráce společností Sherlock a Assa Abloy přináší zákazníkům výhody

Prvotřídní vlastnosti bezpečnostních dveří Sherlock

Samozřejmostí je certifikace všech dodávaných prvků. Nejdůležitější je odolnost proti vloupání dle norem EN 1627-1630. S výrobky jsou předávány certifikáty Národního bezpečnostního úřadu, autorizovaných osob i akreditovaných zkušebních laboratoří, které prokazují veškeré technické, bezpečnostní a ekologické vlastnosti. Při smluvním zajištění kontrolního a servisního režimu získáte pětiletou záruku.

Bezpečnost dveří deklaruje certifikát vydaný autorizovanou zkušebnou. Norma stanovuje odolnost dveří do příslušných bezpečnostních tříd, kde doporučujeme min. 3. třídu. Dveře musí ve zpevněných bodech odolat tlaku 6 kN, nárazu tělesem 50 kg a pokusu o vloupání. Dveře Sherlock mají také úroveň životnosti samozavírání až C5, tedy minimálně 200 tisíc otevření/zavření. Dosahují tak nejvyšší možné životnosti.

Bezpečnostní dveře Sherlock zároveň výrazně tlumí hluk. Platí, že čím vyšší hodnota decibelů útlumu, tím méně hluku. Sherlock má certifikovanou neprůzvučnost 37-43 decibelů, 43 je nejvyšší neprůzvučnost na trhu. Bezpečnostní dveře tohoto tradičního výrobce mají také vynikající tepelněizolační vlastnosti a v případě požáru dokáží určitou dobu v závislosti na konkrétním výrobku odolávat ohni.

Zákazník vždy na prvním místě

Společnost Sherlock buduje partnerství nejen s Assa Abloy, ale i dalšími profesionály v oboru, ve společném zájmu uspokojit požadavky zákazníků, konečných uživatelů dveří. Proto také počet spokojených a loajálních zákazníků neustále narůstá. Společnost Sherlock systematicky zjišťuje jejich požadavky a potřeby a její odborníci z oblasti vývoje je rychle a efektivně mění ve skutečnost. Neustále hledají nové progresivní postupy a metody zkvalitňování výrobků a služeb, aby na trh přinášeli maximální bezpečnost.

Spolupráce společností Sherlock a Assa Abloy přináší zákazníkům výhody

Spolupráce společností Sherlock a Assa Abloy přináší zákazníkům výhody

Více informací najdete na www.sherlock.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Podpora růstu vlasů? Skvělé výsledky nabízí aplikace krevní plazmy

Podpora růstu vlasů? Skvělé výsledky nabízí aplikace krevní plazmy

Ošetření krevní plazmou je jedním z mála skutečně účinných, trvalých a cenově dostupných zákroků na podporu růstu...

Alitalia nabízí lety z Prahy do Říma 5x týdně v zimním řádu 2017-18

Létejte s Alitalia z Letiště Václava Havla Praha

Během zimní sezóny 2017-18 společnost Alitalia provozuje lety z Letiště Václava Havla Praha do Říma 5x týdně, což je o...

Povánoční výprodej začíná. A to i v segmentu zahradní techniky a bazénů

Povánoční výprodeje začínají. A to i v segmentu zahradní techniky a bazénů

Nabušená sekačka, sestava krásného zahradního nábytku z tropického teakového dřeva, plynový gril nebo dokonce parádní...

Najdete na iDNES.cz